Офіційний сайт Куп’янської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Серпневі свята...
Серпневі свята...

Поділитися новиною:

Серпневі свята...

Управлінням культури молоді та спорту Куп’янської міської ради було проведено ряд святкових заходів, приурочених Дню Незалежності України та 362-й річниці міста Куп’янська. Урочистості відбувалися протягом 24 – 27 серпня.

24 серпня – день народження нашої неньки – України – День Незалежностi. Це найголовнiше свято держави, адже з нього розпочалось її становлення i з нього розпочалась українська народнiсть!
В Куп´янську 24 серпня  вiдбулися вишуканi, яскравi святковi заходи. Свято розпочалося в Парку Перемоги концертом вокального колективу «Конопушки» з ведучою Юлiєю Шульгою. Своїми гарними, патрiотичними пiснями вони наповнили не тiльки весь парк, а i все навкруги. Дорослi та малi розпочали святкування Дня Незалежностi! Для самих найменших глядачiв працювали дитячі майданчики. Всi присутнi були в найгарнiшому настрої, адже лунали чарiвнi дитячi голоса зi сцени, якi спiвали нам не менш чарiвнi пiснi!
Також Парк окрасила виставка - продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва вихованців майстерні "Творча ідея" та її керівника, майстрині Вікторії Марюхник та виставка - продаж рекламної продукції Куп’янського краєзнавчого музею до Дня незалежності.
Самим зворушливим, патрiотичним моментом початку свята була Урочиста святкова хода в вишиванках! Одразу пiсля виступу вокального колективу «Конопушки» розпочався збiр на святкову ходу, яка проходила по маршруту «Парк Перемоги» - «Площа Центральна». Це неймовiрно красиве дiйство не залишило байдужим нiкого! Адже блакитно-жовтий прапор, який несли спереду, засяяв в промiннях серпневого сонця, неначе жовте поле колоскiв переливається на фонi блакитного неба вiд легкого, теплого вiтру! Далi йшли дiтки одягнутi в нацiональне вбрання. Це доповнювало нашу ходу гордiстю за майбутнє поколiння нашої держави. В ходi приймали участь всi охочi жителi та гостi нашого мiста. Це об´єднало та згуртувало людей, якi дiйсно люблять свою державу!!!
Святкування продовжилось на Центральній Площі, де уже в цей час працювала виставка - продаж вишивок ручної роботи вишивальниць - учасників гуртка "Два кольори" (керівник Юлія Боровкова).
Наступив вечiр…Пора концертних святкувань 26-ї рiчницi Незалежностi України! На головнiй площi мiста вiдкрили урочистий концерт вокальнi колективи «Горицвiт» та «Козацька громада». Куп´янське надвечiр´я поринуло в свiт музики різних напрямків. А це означає, що лунали запальнi та повiльнi, грайливi та лiричнi, жартiвливi та зворушливi пiснi.
Артисти зi сцени своїм виконання дiяли на глядачiв магiчним чином, адже площа була наповнена святковим, гарним, веселим, жвавим настроєм всi присутнiх на нiй.
Ось i наступив вечiр святкового дня…Урочисту концертну програму продовжив гурт «Парк» з солiсткою Тетяною Пiскун. Площа поринула у вечiрнє свiтло святкових лiхтарiв, а всi присутнi поринули у рiзноманiтнi мелодiї i пiснi гурту української естради. Це завершальний акорд дня - 24 серпня, Дня Незалежностi України. Отож, глядачi на площi, ловили кожну ноту кожної пiснi артистiв. Танцi, смiх, жарти i нi краплини втоми – це те, що панувало на головнiй площi мiста Куп´янськ пiд виступ гурту «Парк»!

25 серпня – продовжується святковий марафон серпневих свят у мiстi Куп´янськ! Адже всi жителi мiста знають, що скоро День мiста!
Мiський парк культури та вiдпочинку наповнений святковим духом!
Працює виставка робіт вихованців студії образотворчого мистецтва "Контраст" та її керівника, художника Григорія Сахна; виставка - продаж рекламної продукції Куп’янського краєзнавчого музею до Дня міста Куп'янськ
25 серпня вiдкриває свято майстер-клас з англiйської мови «Englich Boom» для дiтей. Проводить уроки вчитель англійської мови. Всi бажаючi можуть повчитися англiйськiй та перенестись на мить в благородну Англiю! Дiти мали змогу пред телевiзором, встановленим для зручності та комфортності прямо на сценічному майданчику, граючи вивчати англійську мову. Дітвора охоче приєднувалися до цього дійства.
А ввечері з  нагоди 362-річниці Куп’янська у Міському парку культури та відпочинку відбувся концерт класичної музики, що організували викладачі та учні музикальних шкіл міста. У концерті пролунали класичні твори у виконанні Шевченко Л. В., Кочитова С. В., Прудивус І. О., Акентьєвої Н. А., Гелевері С. П., Трофімової Л. О., вокального ансамблю «Мелодія душі», ансамблю народних інструментів, учнів Кравченко Єлизавети, Кириловця Сергія, Пономарьової Діани, Прус Анни (КПСМНЗ «Куп’янська ДМШ № 1»); Троцького Ю. Г., Опрі Ю. І. (КПСМНЗ «Куп’янська ДМШ № 2); Ляшенко А. О., ансамблю гітаристів (КПСМНЗ «Куп’янська ДМШ № 3).
В програмі концерту на високому професійному рівні прозвучали класичні, народні та навіть сучасні твори українських та світових митців. Велика чисельність слухачів довела, що у Куп’янську багато прихильників класичної музики серед різних вікових категорій.

26 серпня – переддень головного свята міста. Парк наповнився красою від виставки - продажі робіт декоративно-ужиткового мистецтва майстринь гуртка "Чарівниці" районного будинку культури.
У Міському парку культури та відпочинку відбулась концертно-ігрова програма, яка зібрала  біля ігрового майдачика великих,та малих спостерігачів. Ведуча дарувала всім присутнім гарний настрій,посмішки,та солодкі призи,від наших не байдужих благодійників хлібокомбінт «Кулиничі». Яскравими зірками на розважальній програмі стали: Єлизавета Дегтяроьва, Уляна Разинькова,та учні спортивної бальної школи «Престиж».Висловлюємо свою подяку всім хто допоміг в організації,та проведенні свята для дітей.
Після виставки – продажу домашніх тварин та птахів пройшов фестиваль «Меду та винограду», де були представлені пасічники та виноградарі міста Куп’янськ. Гостями свята стали учасники з Івано – Франківська.
Міський парк культури та відпочинку  заповнили виставкові та торгові точки, де можна було придбати  мед та продукції бджільництва, медовуху, медовий квас і настоянки. Виноградарі демонстрували вирощений виноград, а гості з Івано- Франківська найвишуканіші вина авторського виробництва.  І все це можна було досхочу продегустувати та обрати за власним смаком і вподобаннями.
Розважали гомінкий виставковий майдан професійні артисти краю, які дарували публіці українську пісню та хороший настрій.
Окрім згаданої продукції свято майоріло виробами місцевих умільців:, вишивальниць та рукодільниць,  майстрів традиційних народних ремесел, художників, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.
Учасників свята нагороджено подяками та цінними подарунками. Свято вдалося на славу, тому сподіваємось, що воно стане на Куп'янщині традиційним. Задумане і проведене воно було з метою відродження та популяризації давніх народних українських традицій і ремесел. Учасники фестивалю змогли показати результати своєї праці, а подивитися на всю цю красу і смакоту. Люди залишилися задоволеними, і це головне.
Також у парку відбулася виставка домашніх тварин та птахів "Вірні серця".
26 серпня, вечiр… Головна площа мiста…Куп´янськ в святковiй завiсi…Весь в святковому серпневому вбраннi та святкових лiхтарях! На сценi неперевершений, яскравий, фейєричний народний вокально – естрадний гурт «Антракт» під керівництвом Володимира Серпокрила! Звучать пiснi, звучить мелодiя – вони чарують глядачiв! Пісні гурту – це запальна родзика вечору, адже вони відрізняються сучасністю та різноманіттям. Присутні гості площі мали змогу насолодитися гарним виконанням. Тож всі святкували у найкращому настрої.
Присутні мали змогу помилуватися виставкою - продажею робіт декоративно-ужиткового мистецтва членів громадської організації "Спілка художників і майстрів Куп'янщини" (голова Андрій Петренко) та вишивальниці Світлани Гутник.
Далі в програмі вечора відбувся концерт «Вулицями рідного міста», який підготував творчий колектив Палацу Культури ім.В.І.Кошелєва. Від усієї душі аматори вітали земляків зі святом, бажали щоб мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага, довіра панували серед куп’янчан  та вручали святкові музичні подарунки. Вокальний гурт «Новий день», Анастасія Вінник, хореографічний колектив «Стимул», вокальний гурт «Гармонія»,  Антон Логачьов, хореографічний колектив «Салон», Оксана Гриценко, Ольга Бікташева, вокальний гурт «Викрутаси», Ірина  Майорова, Григорій  Сахно, Наталія Приходченко, Ганна Опря, Андрій Олейніков, Лілія Капустіна, Максим Шевцов, Оксана Срибна, Дмитро Щирий, Олена Конюхова, вокальний гурт «Фієста», Лілія Пащенко, Сергій Твердунов, вокальний гурт «Рандеву», Тетяна Ходеева, Лілія Лихотоп, вокальний гурт «Бекар», Оксана Бен Жанет та яскраві конферансьє Юлія Дорошенко та Кирило Руденко надовго запам’ятаються глядачам.
Після концерту відбулася урочиста частина свята – це нагородження людей, які своєю непосильною працею створюють для всіх жителів Куп’янська найкращі умови для проживання.
Тож за сумлінну працю та високий професіоналізм в роботі Подяки від  міського голови м. Куп’янськ отримали:

 • Бригада аварійно – відновлюваних робіт на мережах водопостачання та водовідведення м. Куп’янськ комунального підприємства «Комсервіс»  Куп’янської міської ради Харківської області в особі майстра по водопровідно – каналізаційним мережам Паничева Олексія Юрійовича;

 • Колектив будівельної дільниці Куп’янського житлово – комунального підприємства №1  Куп’янської міської ради Харківської області в особі майстра будівельної дільниці Гонтаря Олександра Никоноровича;

 • Колектив Куп’янськ – Вузловської та Ківшарівської дільниці по благоустрою ТОВ «Керуюча Компанія «КомЕнерго – Куп’янськ» в особі старшого майстра Постоялкіна Миколи Володимировича та майстра Ткаченка Михайла Петровича;

 • Колектив комунального закладу охорони здоров’я «Куп’янська центральна міська лікарня» Куп’янської міської ради Харківської області в особі Головного лікаря Пякішева Аббяса Адгамовича;

 • Колектив амбулаторної загальної практики – сімейної медицини Куп’янськ-2 Комунального некомерційного підприємства «Куп’янський центр первинної медичної допомоги» Куп’янської міської ради Харківської області в особі завідувача – лікаря Решетняк Зої Миколаївни;

 • Колектив дитячого інфекційного відділення Комунального закладу «Куп’янська міська лікарня» Куп’янської міської ради Харківської області в особі завідувача Коваленко Тетяни Володимирівни та старшої медичної сестри Реуцької Алли Володимирівни;

 • Колектив травматологічного відділення Комунального закладу «Куп’янська міська лікарня» Куп’янської міської ради Харківської області в особі завідувача Донченка Василя Платоновича та старшої медичної сестри Кальницької Аліни Степанівни;

 • Колектив відділу грошових виплат і компенсацій Управління праці та соціального захисту населення Куп’янської міської ради Харківської області в особі начальника Заліпи Тамари Леонідівни;

 • Голову Куп’янської міської організації профспілки працівників освіти на науки України Губар Ларису Юріївну;

 • дитячий будинок сімейного типу в особі Михайлюк Світлани Вікторівни та Михайлюка Олександра Вікторовича за милосердя і гідний приклад.

27 серпня… І ось наступив День народження нашого любого міста Куп’янська. Святкування відбулися на Центральній площі міста!
Відкрив святковий день автопарад під назвою «Я люблю Куп1янськ». Приймали участь в ньому автолюбителі, мотоциклісти та велосипедисти. Це було неймовірно гарне дійство, адже учасників було багато і вся площа замайоріла святковими повітряними кульками!
Після старту автопараду розпоався фестиваль танців.
Сьогодні одним із мистецтв в Україні, що користується шаленою популярністю та любов'ю, є хореографія. Адже танець - надзвичайне мистецтво. Поринувши хоч раз у світ музики, рухів та почуттів, і відчувши це поєднання душі та тіла, неодмінно хочеться повертатися до нього знову.
З метою естетичного виховання дітей та молоді засобами хореографічного мистецтва та виявлення нових обдарувань 27 серпня на Центральній площі міста відбувся Фстиваль танців, де хореографи демонстрували різні види танців.
Участь у фестивалі приймали такі хореографічні колективи, як: танцювально – спортивний центр «Мілленніум» - керівник Анастасія Скребець, Zumba фітнес – керівник Ірина Іваніщева, школа танців «Максимум» студія східного  танцю – керівник Тетяна Ляшенко, танцювальний колектив народного танцю «Шалунішкі» - керівний Тетяна Акеншевич та клуб спортивного бального танцю «Престиж» - керівник Марина Однороб.
На сцені та площі розгорнулося справжнє дійство. Усі бажаючі мали змогу сповна відчути ритм та драйв від запальних танців.Учасники майстер – класу отримали  подяки та цінні подарунки. А танцюючі на площі – морозиво, від спонсору свята торгівельної марки «Хладік».
Танець - єдине мистецтво, матеріалом для якого є ми самі. (Тед Шон).
Далі продовжив свято дитячий конкурс з показом мод «Kids Fashion Show».Маленькі конкурсанти демонстрували свої наряди та вміння яскравого дефіле. Маленькі модники мали нагоду зустрітися і зробити фото на пам’ять із МІНІ МІС МОДЕЛЬ УКРАЇНИ. На святі панувала яскрава святкова атмосфера. Всі учасники, незалежно від виграної номінації получили гарні подарунки та подяки від Куп’янського міського голови.
Дуже красивим видовищем на Площі стала виставка - продаж картин та виробів декоративно-ужиткового мистецтва
художників та майстрів Куп'янщини «Майстри – рідному місту». Також присутні могли відвідати виставку - продаж рекламної продукції Куп’янського краєзнавчого музею до Дня міста Куп'янськ. Окрім куп’янських майстрів, свої вироби куп’янчанам пропонували майстри із Ізюма та Слов’янська.
Виставки користувалися неабияким попитом. Містяни та гості Куп’янська із задоволенням знайомилися з неповторною красою аутентичних виробів, робили замовлення на авторські шедеври, спілкувалися з земляками, які мають золоті руки.
О 19.00 відбулися урочистості, присвячені Дню міста, де виступили з поздоровленнями секретар Куп’янської районної державної ради Володимир Васильович Занік та народний депутат України, Герой України, президент спілки «Соціальний рух поваги» Віктор Миколайович Остапчук. Нагороди від міського голови отримали:

 • Колектив Салтівської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області в особі начальника Олени Ілларіонівни КУХТІНОЇ за професіоналізм та сумлінну працю;

 • Колектив ПАО «Куп’янський МКК» в особі Генерального директора Олександра Олександровича РАДЧЕНКА за якісну молочну продукцію;

 • Колектив ТОВ «М’ясокомбінат Куп’янський» в особі директора Дмитра Артемовича БЛОХІНА за нові підходи доведення бізнесу та формуванню іміджа міста, за якісну м’ясну продукцію;

 • Колектив ФОП Капленко в особі Олександра Володимировича КАПЛЕНКА за комфортне та безпечне перевезення пасажирів, за розуміння та надійне соціальне партнерство;

 • Колектив ФОП Бринцов в особі Сергія Віталійовича БРИНЦОВА за професіоналізм та чітку роботу у перевезенні пасажирів, за розуміння та надійне соціальне партнерство.

Далі в подарунок від Віктора Остапчука на сцені міста Куп’янська виступив народний артист України,  золотий голос України Олександр Пономарьов. В цей час площа зібрала величезну кількість гостей, всі святкували з задоволенням та співали разом з зіркою естради.
Далі всіх бажаючих чекала святкова запальна дискотека «OPEN AIR PARTY» з елементами неймовірно яскравого, захоплюючого, палаючого вогнями FIRESHOW.
На протязі всіх святкових днів інформували глядачів ведучі Раджана Гейдарова, Іванцов Євген , Романюк Ірина. Благодійну допомогу, а саме підбір одягу ведучим, надали магазини «Модниця», «Жасмін» та «Чоловічий одяг», зачіска ведучої від салону краси «Фея».
Організатором святкових заходів являється Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради Харківської області.

Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята...
Web-адреса: kultura.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/3475 | Переглядів: 149Дата публікації: 14:33 31.08.2017
Пошук
Анонс подій
23.02.2018
09:30 - Засідання міського методичного об’єднання вихователів дітей старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти міста Засідання міського методичного об’єднання вихователів дітей старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти міста Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:23.02.2018 09:30 Місце проведення:Куп’янський навчально-виховний комплекс №2
10:00 - Музична вітальня на тему: «Життя та творчість Л. ван Бетховена» Музична вітальня на тему: «Життя та творчість Л. ван Бетховена» Організатор:Учні, викладачі ДМШ № 2 Час проведення:23.02.2018 10:00 Місце проведення:Ківшарівське відділення соціально-побутової адаптації Куп’янського територіального центру по обслуговуванню населення (надання соціальних послуг)
10:00 - Позачергове засідання XL сесії Куп'янської міської ради VII скликання Позачергове засідання XL сесії Куп'янської міської ради VII скликання Організатор:Організаційний відділ апарату Куп'янської міської ради Час проведення:23.02.2018 10:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, проспект Конституції 3, 3 поверх, зал засідань
13:30 - Методична студія для вчителів української мови Методична студія для вчителів української мови Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:23.02.2018 13:30 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
26.02.2018
10:00 - Апаратна нарада з керівниками відділів управління фінансів Апаратна нарада з керівниками відділів управління фінансів Організатор:Начальник управління фінансів КМР Замула Л.В. Час проведення:26.02.2018 10:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
10:00 - Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:26.02.2018 10:00 Місце проведення:Кабінет начальника відділу освіти, відділ освіти, вул. Студентська, 2
13:00 - Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:26.02.2018 13:00 Місце проведення:Кабінет начальника відділу освіти, відділ освіти, вул. Студентська, 2
13:30 - Засідання атестаційної комісії ІІ рівня Засідання атестаційної комісії ІІ рівня Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:26.02.2018 13:30 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
27.02.2018
13:00 - Особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. Особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. Організатор:Начальник управління фінансів КМР Замула Л.В. Час проведення:27.02.2018 13:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
14:00 - Нарада керівників закладів освіти міста Нарада керівників закладів освіти міста Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:27.02.2018 14:00 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
14:00 - Особистий прийом громадян заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козуба А.В. Особистий прийом громадян заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козуба А.В. Організатор:Загальний відділ виконавчого комітету КМР Час проведення:27.02.2018 14:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, проспект Конституції 3, 4 поверх, каб. Козуба А. В.
Докладніше
Стрічка подій:

22.02.2018р. о 15:00 проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного мі ...

22.02.2018р. о 15:00 проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця проживання

21 лютого 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради, на якому були розглянуті питання порядку денного, а саме: 21 лютого 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради, на якому були розглянуті питання порядку денного, а саме:
- про інформування населення територіальної громади м. Куп’янська про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Ізюмської місцевої прокуратури за 2017 рік;
- про затвердження плану роботи Куп’янської міської ради VІІ скликання на 2018 рік;
- про внесення змін до Регламенту Куп’янської міської ради VIІ скликання (зі змінами);
- про внесення змін до додатку1 рішення VІІ сесії VІІ скликання Куп’янської міської ради «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Куп’янської міської ради, апарату виконавчого комітету» від 25.03.2016 року № 117-VІІ;
- про внесення змін до Міської програми «Сприяння місцевому самоврядуванню та розвитку громадянського суспільства на 2018 рік», затвердженої рішенням XХХVIII сесії Куп’янської міської ради VIІ скликання від 21.12.2017 року № 695-VІI;
- про затвердження Програми розвитку архівної справи в м. Куп’янську на 2018-2021 роки;
- про внесення змін до рішення XXIV сесії VII скликання “Про затвердження Комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності у м. Куп’янську на 2017-2020 роки” від 24.02.2017 року;
- про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік;
- про внесення змін до "Програми соціально-економічного розвитку м. Куп’янська на 2018 рік", затвердженої рішенням XXXVIII сесії Куп’янської міської ради VII скликання від 21.12.2017 р. № 718-VII;
- про передачу на баланс КП «ОІТЦ» основних засобів та матеріалів;
- про внесення змін до рішення ХХXVIII сесії VII скликання Куп’янської міської ради № 710-VIІ від 21.12.2017 р. «Про затвердження Переліку об’єктів майна комунальної власності територіальної громади міста Куп’янська, що підлягають викупу у 2018 році»;
- про внесення змін до рішення № 658-VII XXXVI сесії Куп'янської міської ради VI скликання від 24.11.2017 року “Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Куп’янська автомобілю КАМАЗ 43253 КО-440-7 Сміттєвоз–СВ”;
- про передачу матеріальних цінностей з балансу УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КУП'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на баланс ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КУП'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;
- про прийняття на баланс чавунних опор;
- про використання коштів, отриманих ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ № 1 від передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Куп'янська у 2018 році”;
- про використання коштів, отриманих КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "КУП'ЯНСЬКІ МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" КУП'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Куп'янська у 2018 році;
- про надання дозволу на списання основних засобів з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я "КУП'ЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КУП'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;
- про внесення змін до рішення XXX сесії VII скликання № 560-VII від 28.07.2017 р. «Про затвердження складу конкурсної комісії з продажу об'єктів комунальної власності територіальної громади м.Куп'янська;
- про затвердження складу Комісії по передачі в оренду майна територіальної громади міста Куп’янська;
- про надання попередньої згоди на прийняття медичного обладнання зі спільної власності територіальної громади сіл, селищ Великобурлуцького району до комунальної власності територіальної громади м. Куп’янська;
- про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Куп’янська на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХXVIII сесії Куп'янської міської ради VIІ скликання від 21.12.2017 р. № 699-VIІ;
- про передачу функцій з утримання об'єктів благоустрою міста Куп’янська комунальному підприємству «БЛАГОУСТРІЙ МІСТА» Куп’янської міської ради Харківської області;
- про закріплення майна комунальної власності територіальної громади м. Куп’янська на праві оперативного управління за Управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради Харківської області;
- про передачу витрат по технічному переоснащенню теплових мереж;
- про організацію співробітництва територіальної громади Куп’янської міської ради та територіальної громади Пристінської сільської ради Куп’янського району;
- про внесення змін до рішення XXXVII сесії VII скликання Куп’янської міської ради Харківської області від 21.12.2017р. № 697- VII «Про затвердження у новій редакції міської Комплексної програми розвитку гуманітарної сфери м. Куп’янська на 2016-2018 роки»;
- про внесення змін до рішення XXXVIII Куп’янської міської ради VII скликання від 21.12.2017 № 698-VII “Про затвердження комплексної програми “Здоров’я Куп’янщини” на 2018 рік ;
- про затвердження Програми розвитку інформаційного простору м. Куп’янськ на 2018 р.;
- про внесення змін до Рішення Х сесії VII скликання Куп’янської міської ради від 26.05.2016р. № 219- VII про передачу майна, яке використовується для виробництва телевізійних передач та трансляції телерадіоефіру з балансу Куп’янської телерадіокомпанії на баланс Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради;
- про внесення змін до рішення №144-VII VII сесії Куп'янської міської ради VII скликання від 25.03.16 року “Про затвердження комплексної програми «Запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків в м. Куп’янську на 2016-2020 роки»;
- про надання соціальної матеріальної допомоги;
- про виконання бюджету м. Куп’янськ за 2017 рік ;
- про внесення змін до рішення Куп’янської міської ради від 21 грудня 2017 року № 723-VII „ Про міський бюджет на 2018 рік ”та додатків до нього;
- про затвердження структури та штатної чисельності працівників управління містобудування, архітектури та земельних відносин Куп’янської міської ради Харківської області в новій редакції;
- про надання дозволу на розроблення детального плану території.
Також було розглянуто 32 питання з землекористування.

21.02.2018р. у залі засідань відділу освіти відбулось засідання Куп'янської міської ради старшокласників під час якого було обговорено робо ...

21.02.2018р. у залі засідань відділу освіти відбулось засідання Куп'янської міської ради старшокласників під час якого було обговорено роботу органів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти, проведено тренінг "Прийняття рішень лідерами учнівського самоврядування".

21 лютого 2018 року у виконавчому комітеті міської ради відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, фіна ...

21 лютого 2018 року у виконавчому комітеті міської ради відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та соціально-економічного розвитку. На комісії депутатами були розглянуті питання: про внесення змін до додатку1 рішення VІІ сесії VІІ скликання Куп’янської міської ради «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Куп’янської міської ради, апарату виконавчого комітету» від 25.03.2016 року № 117-VІІ ; про внесення змін до Міської програми «Сприяння місцевому самоврядуванню та розвитку громадянського суспільства на 2018 рік», затвердженої рішенням XХХVIII сесії Куп’янської міської ради VIІ скликання від 21.12.2017 року № 695-VІI; про затвердження Програми розвитку архівної справи в м. Куп’янську на 2018-2021 роки; про внесення змін до рішення XXIV сесії VII скликання “Про затвердження Комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності у м. Куп’янську на 2017-2020 роки” від 24.02.2017 року; про внесення змін до "Програми соціально-економічного розвитку м. Куп’янська на 2018 рік", затвердженої рішенням XXXVIII сесії Куп’янської міської ради VII скликання від 21.12.2017 р. № 718-VII; про використання коштів, отриманих житлово-комунальним підприємством №1 від передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Куп'янська у 2018 році”; про використання коштів, отриманих комунальним підприємством “Куп'янські міські теплові мережі” Куп'янської міської ради від передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Куп'янська у 2018 році; про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Куп’янська на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХXVIII сесії Куп'янської міської ради VIІ скликання від 21.12.2017 р. № 699-VIІ; про внесення змін до рішення XXXVII сесії VII скликання Куп’янської міської ради Харківської області від 21.12.2017р. № 697- VII «Про затвердження у новій редакції міської Комплексної програми розвитку гуманітарної сфери м. Куп’янська на 2016-2018 роки»; про внесення змін до рішення №144-VII VII сесії Куп'янської міської ради VII скликання від 25.03.16 року “Про затвердження комплексної програми «Запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків в м. Куп’янську на 2016-2020 роки»; про внесення змін до рішення XXXVIII Куп’янської міської ради VII скликання від 21.12.2017 № 698-VII “Про затвердження комплексної програми “Здоров’я Куп’янщини” на 2018 рік ; про затвердження Програми розвитку інформаційного простору м. Куп’янськ на 2018 р; про надання соціальної матеріальної допомоги; про виконання бюджету м. Куп’янськ за 2017 рік ; про внесення змін до рішення Куп’янської міської ради від 21 грудня 2017 року № 723-VII „ Про міський бюджет на 2018 рік ”та додатків до нього; про затвердження структури та штатної чисельності працівників управління містобудування, архітектури та земельних відносин Куп’янської міської ради Харківської області в новій редакції.

21.02.2018р. о 09:00 годині відбувся особистий прийом громадян секретарем міської ради Заніком В.В.
На особистому прийомі до секретаря м ...

21.02.2018р. о 09:00 годині відбувся особистий прийом громадян секретарем міської ради Заніком В.В.
На особистому прийомі до секретаря міської ради Заніка В.В. звернулось троє громадян мешканців міста Куп’янська та смт. Куп’янськ-Вузловий. За тематикою звернення стосувались необхідності вирішення житлових питань та питань житлово-комунального господарства.
На одне звернення надано роз’яснення по суті, два звернення залишені на контролі.
В особистому прийомі приймав участь заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради Кравченко В. В.
Наступний особистий прийом громадян секретарем міської ради Заніком В.В. відбудеться 06.03.2018р. о 15.00 годині.

20 лютого 2018 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорт ...

20 лютого 2018 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв’язку.
На засіданні було розглянуто питання:
- про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Куп’янська на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХXVIII сесії Куп'янської міської ради VIІ скликання від 21.12.2017 р. № 699-VIІ;
- про передачу функцій з утримання об'єктів благоустрою міста Куп’янська комунальному підприємству «БЛАГОУСТРІЙ МІСТА» Куп’янської міської ради Харківської області

20 лютого 2018 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, земельних відносин, архітектури, міст ...

20 лютого 2018 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, земельних відносин, архітектури, містобудування та охорони навколишнього середовища. На комісії були розглянуті такі питання: про передачу на баланс КП «ОІТЦ» основних засобів та матеріалів; про внесення змін до рішення ХХXVIII сесії VII скликання Куп’янської міської ради № 710-VIІ від 22.12.2017 р. «Про затвердження Переліку об’єктів майна комунальної власності територіальної громади міста Куп’янська, що підлягають викупу у 2018 році»; про внесення змін до рішення № 658-VII XXXVI сесії Куп'янської міської ради VI скликання від 24.11.2017 року “Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Куп’янська автомобілю КАМАЗ 43253 КО-440-7 Сміттєвоз–СВ”; про передачу матеріальних цінностей з балансу управління культури, молоді та спорту Куп'янської міської ради на баланс виконавчого комітету Куп'янської міської ради ; про прийняття на баланс чавунних опор.; про прийняття на баланс мостів; про використання коштів, отриманих житлово-комунальним підприємством №1 від передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Куп'янська у 2018 році”; про використання коштів, отриманих комунальним підприємством “Куп'янські міські теплові мережі” Куп'янської міської ради від передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Куп'янська у 2018 році; про надання дозволу на списання основних засобів з балансу комунального закладу охорони здоров'я “Куп'янська центральна міська лікарня” Куп'янської міської ради Харківської області; про внесення змін до рішення XXX сесії VII скликання № 560-VII від 28.07.2017 р. «Про затвердження складу конкурсної комісії з продажу об'єктів комунальної власності територіальної громади м.Куп'янська; про затвердження складу Комісії по передачі в оренду майна територіальної громади міста Куп’янська; Про надання попередньої згоди на прийняття медичного обладнання зі спільної власності територіальної громади сіл, селищ Великобурлуцького району до комунальної власності територіальної громади м. Куп’янська; про закріплення майна комунальної власності територіальної громади м. Куп’янська на праві оперативного управління за Управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради Харківської області; про передачу витрат по технічному переоснащенню теплових мереж; про передачу функцій з утримання об'єктів благоустрою міста Куп’янська комунальному підприємству «БЛАГОУСТРІЙ МІСТА» Куп’янської міської ради Харківської області; про внесення змін до Рішення Х сесії VII скликання Куп’янської міської ради від 26.05.2016р. № 219-VII про передачу майна, яке використовується для виробництва телевізійних передач та трансляції телерадіоефіру з балансу Куп’янської телерадіокомпанії на баланс Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради.
Також було розглянуто 34 питання з землекористування.

20.02.2018 р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №4 проведено міські змагання з шахів "Біла тура" серед учнів загальноосвітніх навч ...

20.02.2018 р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №4 проведено міські змагання з шахів "Біла тура" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. За підсумками змагань І місце посіли учні загальноосвітньої школи №12, ІІ місце-загальноосвітньої школи №6, ІІІ місце-загальноосвітньої школи №1.

20.02.2018 р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило. ...

20.02.2018 р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило.

20.02.2018р. 10:00 - 20.02.2018р. 10:00 Біля стенду «Козацький хрест" в сквері Т.Г. Шевченка відбувся траурний мітинг «Небесні захисники ...

20.02.2018р. 10:00 - 20.02.2018р. 10:00 Біля стенду «Козацький хрест" в сквері Т.Г. Шевченка відбувся траурний мітинг «Небесні захисники Вітчизни»

20.02.2018р. в дошкільному навчальному закладі-ясла-садок №8 комбінованого типу проведено засідання міського методичного об’єднання виховате ...

20.02.2018р. в дошкільному навчальному закладі-ясла-садок №8 комбінованого типу проведено засідання міського методичного об’єднання вихователів дітей раннього віку закладів дошкільної освіти міста. Тема заходу: "Ігрова діяльність дітей раннього віку, її особливості". Учасники та слухачі методичного об’єднання активно прийняли участь у майстер-класі по створенню пальчикових посібників для роботи з дітьми.

20.02.2018р. - 21.02.2018р. В м. Харків пройшов VIII обласний конкурс юних виконавців на класичній гітарі ім. В. Петрова ...

20.02.2018р. - 21.02.2018р. В м. Харків пройшов VIII обласний конкурс юних виконавців на класичній гітарі ім. В. Петрова

Докладніше

Посилання
Версія для слабо- зорих