Офіційний сайт Куп’янської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Серпневі свята...
Серпневі свята...

Поділитися новиною:

Серпневі свята...

Управлінням культури молоді та спорту Куп’янської міської ради було проведено ряд святкових заходів, приурочених Дню Незалежності України та 362-й річниці міста Куп’янська. Урочистості відбувалися протягом 24 – 27 серпня.

24 серпня – день народження нашої неньки – України – День Незалежностi. Це найголовнiше свято держави, адже з нього розпочалось її становлення i з нього розпочалась українська народнiсть!
В Куп´янську 24 серпня  вiдбулися вишуканi, яскравi святковi заходи. Свято розпочалося в Парку Перемоги концертом вокального колективу «Конопушки» з ведучою Юлiєю Шульгою. Своїми гарними, патрiотичними пiснями вони наповнили не тiльки весь парк, а i все навкруги. Дорослi та малi розпочали святкування Дня Незалежностi! Для самих найменших глядачiв працювали дитячі майданчики. Всi присутнi були в найгарнiшому настрої, адже лунали чарiвнi дитячi голоса зi сцени, якi спiвали нам не менш чарiвнi пiснi!
Також Парк окрасила виставка - продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва вихованців майстерні "Творча ідея" та її керівника, майстрині Вікторії Марюхник та виставка - продаж рекламної продукції Куп’янського краєзнавчого музею до Дня незалежності.
Самим зворушливим, патрiотичним моментом початку свята була Урочиста святкова хода в вишиванках! Одразу пiсля виступу вокального колективу «Конопушки» розпочався збiр на святкову ходу, яка проходила по маршруту «Парк Перемоги» - «Площа Центральна». Це неймовiрно красиве дiйство не залишило байдужим нiкого! Адже блакитно-жовтий прапор, який несли спереду, засяяв в промiннях серпневого сонця, неначе жовте поле колоскiв переливається на фонi блакитного неба вiд легкого, теплого вiтру! Далi йшли дiтки одягнутi в нацiональне вбрання. Це доповнювало нашу ходу гордiстю за майбутнє поколiння нашої держави. В ходi приймали участь всi охочi жителi та гостi нашого мiста. Це об´єднало та згуртувало людей, якi дiйсно люблять свою державу!!!
Святкування продовжилось на Центральній Площі, де уже в цей час працювала виставка - продаж вишивок ручної роботи вишивальниць - учасників гуртка "Два кольори" (керівник Юлія Боровкова).
Наступив вечiр…Пора концертних святкувань 26-ї рiчницi Незалежностi України! На головнiй площi мiста вiдкрили урочистий концерт вокальнi колективи «Горицвiт» та «Козацька громада». Куп´янське надвечiр´я поринуло в свiт музики різних напрямків. А це означає, що лунали запальнi та повiльнi, грайливi та лiричнi, жартiвливi та зворушливi пiснi.
Артисти зi сцени своїм виконання дiяли на глядачiв магiчним чином, адже площа була наповнена святковим, гарним, веселим, жвавим настроєм всi присутнiх на нiй.
Ось i наступив вечiр святкового дня…Урочисту концертну програму продовжив гурт «Парк» з солiсткою Тетяною Пiскун. Площа поринула у вечiрнє свiтло святкових лiхтарiв, а всi присутнi поринули у рiзноманiтнi мелодiї i пiснi гурту української естради. Це завершальний акорд дня - 24 серпня, Дня Незалежностi України. Отож, глядачi на площi, ловили кожну ноту кожної пiснi артистiв. Танцi, смiх, жарти i нi краплини втоми – це те, що панувало на головнiй площi мiста Куп´янськ пiд виступ гурту «Парк»!

25 серпня – продовжується святковий марафон серпневих свят у мiстi Куп´янськ! Адже всi жителi мiста знають, що скоро День мiста!
Мiський парк культури та вiдпочинку наповнений святковим духом!
Працює виставка робіт вихованців студії образотворчого мистецтва "Контраст" та її керівника, художника Григорія Сахна; виставка - продаж рекламної продукції Куп’янського краєзнавчого музею до Дня міста Куп'янськ
25 серпня вiдкриває свято майстер-клас з англiйської мови «Englich Boom» для дiтей. Проводить уроки вчитель англійської мови. Всi бажаючi можуть повчитися англiйськiй та перенестись на мить в благородну Англiю! Дiти мали змогу пред телевiзором, встановленим для зручності та комфортності прямо на сценічному майданчику, граючи вивчати англійську мову. Дітвора охоче приєднувалися до цього дійства.
А ввечері з  нагоди 362-річниці Куп’янська у Міському парку культури та відпочинку відбувся концерт класичної музики, що організували викладачі та учні музикальних шкіл міста. У концерті пролунали класичні твори у виконанні Шевченко Л. В., Кочитова С. В., Прудивус І. О., Акентьєвої Н. А., Гелевері С. П., Трофімової Л. О., вокального ансамблю «Мелодія душі», ансамблю народних інструментів, учнів Кравченко Єлизавети, Кириловця Сергія, Пономарьової Діани, Прус Анни (КПСМНЗ «Куп’янська ДМШ № 1»); Троцького Ю. Г., Опрі Ю. І. (КПСМНЗ «Куп’янська ДМШ № 2); Ляшенко А. О., ансамблю гітаристів (КПСМНЗ «Куп’янська ДМШ № 3).
В програмі концерту на високому професійному рівні прозвучали класичні, народні та навіть сучасні твори українських та світових митців. Велика чисельність слухачів довела, що у Куп’янську багато прихильників класичної музики серед різних вікових категорій.

26 серпня – переддень головного свята міста. Парк наповнився красою від виставки - продажі робіт декоративно-ужиткового мистецтва майстринь гуртка "Чарівниці" районного будинку культури.
У Міському парку культури та відпочинку відбулась концертно-ігрова програма, яка зібрала  біля ігрового майдачика великих,та малих спостерігачів. Ведуча дарувала всім присутнім гарний настрій,посмішки,та солодкі призи,від наших не байдужих благодійників хлібокомбінт «Кулиничі». Яскравими зірками на розважальній програмі стали: Єлизавета Дегтяроьва, Уляна Разинькова,та учні спортивної бальної школи «Престиж».Висловлюємо свою подяку всім хто допоміг в організації,та проведенні свята для дітей.
Після виставки – продажу домашніх тварин та птахів пройшов фестиваль «Меду та винограду», де були представлені пасічники та виноградарі міста Куп’янськ. Гостями свята стали учасники з Івано – Франківська.
Міський парк культури та відпочинку  заповнили виставкові та торгові точки, де можна було придбати  мед та продукції бджільництва, медовуху, медовий квас і настоянки. Виноградарі демонстрували вирощений виноград, а гості з Івано- Франківська найвишуканіші вина авторського виробництва.  І все це можна було досхочу продегустувати та обрати за власним смаком і вподобаннями.
Розважали гомінкий виставковий майдан професійні артисти краю, які дарували публіці українську пісню та хороший настрій.
Окрім згаданої продукції свято майоріло виробами місцевих умільців:, вишивальниць та рукодільниць,  майстрів традиційних народних ремесел, художників, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.
Учасників свята нагороджено подяками та цінними подарунками. Свято вдалося на славу, тому сподіваємось, що воно стане на Куп'янщині традиційним. Задумане і проведене воно було з метою відродження та популяризації давніх народних українських традицій і ремесел. Учасники фестивалю змогли показати результати своєї праці, а подивитися на всю цю красу і смакоту. Люди залишилися задоволеними, і це головне.
Також у парку відбулася виставка домашніх тварин та птахів "Вірні серця".
26 серпня, вечiр… Головна площа мiста…Куп´янськ в святковiй завiсi…Весь в святковому серпневому вбраннi та святкових лiхтарях! На сценi неперевершений, яскравий, фейєричний народний вокально – естрадний гурт «Антракт» під керівництвом Володимира Серпокрила! Звучать пiснi, звучить мелодiя – вони чарують глядачiв! Пісні гурту – це запальна родзика вечору, адже вони відрізняються сучасністю та різноманіттям. Присутні гості площі мали змогу насолодитися гарним виконанням. Тож всі святкували у найкращому настрої.
Присутні мали змогу помилуватися виставкою - продажею робіт декоративно-ужиткового мистецтва членів громадської організації "Спілка художників і майстрів Куп'янщини" (голова Андрій Петренко) та вишивальниці Світлани Гутник.
Далі в програмі вечора відбувся концерт «Вулицями рідного міста», який підготував творчий колектив Палацу Культури ім.В.І.Кошелєва. Від усієї душі аматори вітали земляків зі святом, бажали щоб мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага, довіра панували серед куп’янчан  та вручали святкові музичні подарунки. Вокальний гурт «Новий день», Анастасія Вінник, хореографічний колектив «Стимул», вокальний гурт «Гармонія»,  Антон Логачьов, хореографічний колектив «Салон», Оксана Гриценко, Ольга Бікташева, вокальний гурт «Викрутаси», Ірина  Майорова, Григорій  Сахно, Наталія Приходченко, Ганна Опря, Андрій Олейніков, Лілія Капустіна, Максим Шевцов, Оксана Срибна, Дмитро Щирий, Олена Конюхова, вокальний гурт «Фієста», Лілія Пащенко, Сергій Твердунов, вокальний гурт «Рандеву», Тетяна Ходеева, Лілія Лихотоп, вокальний гурт «Бекар», Оксана Бен Жанет та яскраві конферансьє Юлія Дорошенко та Кирило Руденко надовго запам’ятаються глядачам.
Після концерту відбулася урочиста частина свята – це нагородження людей, які своєю непосильною працею створюють для всіх жителів Куп’янська найкращі умови для проживання.
Тож за сумлінну працю та високий професіоналізм в роботі Подяки від  міського голови м. Куп’янськ отримали:

 • Бригада аварійно – відновлюваних робіт на мережах водопостачання та водовідведення м. Куп’янськ комунального підприємства «Комсервіс»  Куп’янської міської ради Харківської області в особі майстра по водопровідно – каналізаційним мережам Паничева Олексія Юрійовича;

 • Колектив будівельної дільниці Куп’янського житлово – комунального підприємства №1  Куп’янської міської ради Харківської області в особі майстра будівельної дільниці Гонтаря Олександра Никоноровича;

 • Колектив Куп’янськ – Вузловської та Ківшарівської дільниці по благоустрою ТОВ «Керуюча Компанія «КомЕнерго – Куп’янськ» в особі старшого майстра Постоялкіна Миколи Володимировича та майстра Ткаченка Михайла Петровича;

 • Колектив комунального закладу охорони здоров’я «Куп’янська центральна міська лікарня» Куп’янської міської ради Харківської області в особі Головного лікаря Пякішева Аббяса Адгамовича;

 • Колектив амбулаторної загальної практики – сімейної медицини Куп’янськ-2 Комунального некомерційного підприємства «Куп’янський центр первинної медичної допомоги» Куп’янської міської ради Харківської області в особі завідувача – лікаря Решетняк Зої Миколаївни;

 • Колектив дитячого інфекційного відділення Комунального закладу «Куп’янська міська лікарня» Куп’янської міської ради Харківської області в особі завідувача Коваленко Тетяни Володимирівни та старшої медичної сестри Реуцької Алли Володимирівни;

 • Колектив травматологічного відділення Комунального закладу «Куп’янська міська лікарня» Куп’янської міської ради Харківської області в особі завідувача Донченка Василя Платоновича та старшої медичної сестри Кальницької Аліни Степанівни;

 • Колектив відділу грошових виплат і компенсацій Управління праці та соціального захисту населення Куп’янської міської ради Харківської області в особі начальника Заліпи Тамари Леонідівни;

 • Голову Куп’янської міської організації профспілки працівників освіти на науки України Губар Ларису Юріївну;

 • дитячий будинок сімейного типу в особі Михайлюк Світлани Вікторівни та Михайлюка Олександра Вікторовича за милосердя і гідний приклад.

27 серпня… І ось наступив День народження нашого любого міста Куп’янська. Святкування відбулися на Центральній площі міста!
Відкрив святковий день автопарад під назвою «Я люблю Куп1янськ». Приймали участь в ньому автолюбителі, мотоциклісти та велосипедисти. Це було неймовірно гарне дійство, адже учасників було багато і вся площа замайоріла святковими повітряними кульками!
Після старту автопараду розпоався фестиваль танців.
Сьогодні одним із мистецтв в Україні, що користується шаленою популярністю та любов'ю, є хореографія. Адже танець - надзвичайне мистецтво. Поринувши хоч раз у світ музики, рухів та почуттів, і відчувши це поєднання душі та тіла, неодмінно хочеться повертатися до нього знову.
З метою естетичного виховання дітей та молоді засобами хореографічного мистецтва та виявлення нових обдарувань 27 серпня на Центральній площі міста відбувся Фстиваль танців, де хореографи демонстрували різні види танців.
Участь у фестивалі приймали такі хореографічні колективи, як: танцювально – спортивний центр «Мілленніум» - керівник Анастасія Скребець, Zumba фітнес – керівник Ірина Іваніщева, школа танців «Максимум» студія східного  танцю – керівник Тетяна Ляшенко, танцювальний колектив народного танцю «Шалунішкі» - керівний Тетяна Акеншевич та клуб спортивного бального танцю «Престиж» - керівник Марина Однороб.
На сцені та площі розгорнулося справжнє дійство. Усі бажаючі мали змогу сповна відчути ритм та драйв від запальних танців.Учасники майстер – класу отримали  подяки та цінні подарунки. А танцюючі на площі – морозиво, від спонсору свята торгівельної марки «Хладік».
Танець - єдине мистецтво, матеріалом для якого є ми самі. (Тед Шон).
Далі продовжив свято дитячий конкурс з показом мод «Kids Fashion Show».Маленькі конкурсанти демонстрували свої наряди та вміння яскравого дефіле. Маленькі модники мали нагоду зустрітися і зробити фото на пам’ять із МІНІ МІС МОДЕЛЬ УКРАЇНИ. На святі панувала яскрава святкова атмосфера. Всі учасники, незалежно від виграної номінації получили гарні подарунки та подяки від Куп’янського міського голови.
Дуже красивим видовищем на Площі стала виставка - продаж картин та виробів декоративно-ужиткового мистецтва
художників та майстрів Куп'янщини «Майстри – рідному місту». Також присутні могли відвідати виставку - продаж рекламної продукції Куп’янського краєзнавчого музею до Дня міста Куп'янськ. Окрім куп’янських майстрів, свої вироби куп’янчанам пропонували майстри із Ізюма та Слов’янська.
Виставки користувалися неабияким попитом. Містяни та гості Куп’янська із задоволенням знайомилися з неповторною красою аутентичних виробів, робили замовлення на авторські шедеври, спілкувалися з земляками, які мають золоті руки.
О 19.00 відбулися урочистості, присвячені Дню міста, де виступили з поздоровленнями секретар Куп’янської районної державної ради Володимир Васильович Занік та народний депутат України, Герой України, президент спілки «Соціальний рух поваги» Віктор Миколайович Остапчук. Нагороди від міського голови отримали:

 • Колектив Салтівської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області в особі начальника Олени Ілларіонівни КУХТІНОЇ за професіоналізм та сумлінну працю;

 • Колектив ПАО «Куп’янський МКК» в особі Генерального директора Олександра Олександровича РАДЧЕНКА за якісну молочну продукцію;

 • Колектив ТОВ «М’ясокомбінат Куп’янський» в особі директора Дмитра Артемовича БЛОХІНА за нові підходи доведення бізнесу та формуванню іміджа міста, за якісну м’ясну продукцію;

 • Колектив ФОП Капленко в особі Олександра Володимировича КАПЛЕНКА за комфортне та безпечне перевезення пасажирів, за розуміння та надійне соціальне партнерство;

 • Колектив ФОП Бринцов в особі Сергія Віталійовича БРИНЦОВА за професіоналізм та чітку роботу у перевезенні пасажирів, за розуміння та надійне соціальне партнерство.

Далі в подарунок від Віктора Остапчука на сцені міста Куп’янська виступив народний артист України,  золотий голос України Олександр Пономарьов. В цей час площа зібрала величезну кількість гостей, всі святкували з задоволенням та співали разом з зіркою естради.
Далі всіх бажаючих чекала святкова запальна дискотека «OPEN AIR PARTY» з елементами неймовірно яскравого, захоплюючого, палаючого вогнями FIRESHOW.
На протязі всіх святкових днів інформували глядачів ведучі Раджана Гейдарова, Іванцов Євген , Романюк Ірина. Благодійну допомогу, а саме підбір одягу ведучим, надали магазини «Модниця», «Жасмін» та «Чоловічий одяг», зачіска ведучої від салону краси «Фея».
Організатором святкових заходів являється Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради Харківської області.

Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята...
Web-адреса: kultura.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/3475 | Переглядів: 187Дата публікації: 14:33 31.08.2017

Центр надання
адміністративних
послуг

Пошук
Анонс подій
20.06.2018
день - Робота атракціонів «Веселі гірки», «Ракетоплан», «Павучок», «Колесо огляду», «Ланцюгова карусель», «Гойдалки», «Батути» Робота атракціонів «Веселі гірки», «Ракетоплан», «Павучок», «Колесо огляду», «Ланцюгова карусель», «Гойдалки», «Батути» Організатор:Тихоненко О. М. Пономарьова Ю. М. Слєпньов І. П. Решетняк О. В. Стінковий Ю. В. Хомутов В.М. Шапка М.П. Єрмакова Н.Б. Черненко Т.С. Час проведення:01.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Територія парку
день - Виставка прасок Виставка самоварів Виставка – продаж рекламної продукції Проведення екскурсій, музейних занять на замовлення організацій та закладів освіти міста і району Співпраця з підприємствами, організаціями, закладами, установами, мешканцями міста та району з метою поповнення музейного фонду Виставка прасок Виставка самоварів Виставка – продаж рекламної продукції Проведення екскурсій, музейних занять на замовлення організацій та закладів освіти міста і району Співпраця з підприємствами, організаціями, закладами, установами, мешканцями міста та району з метою поповнення музейного фонду Організатор:Дробот І.Г Загоруйко К.В. Осадча І.А., Козорєзова О.В. Час проведення:01.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №2 Увідна зала 1 поверху
день - Постійно діюча виставка «Етнографія» Постійно діюча виставка «Археологія краю» Постійно діюча виставка «Куп’янськ і знаменитості» Постійно діюча виставка «Зала бойової слави» Постійно діюча виставка «Утворення Куп’янська» Постійно діюча виставка «Куп’янськ промисловий» Постійно діюча виставка «Етнографія» Постійно діюча виставка «Археологія краю» Постійно діюча виставка «Куп’янськ і знаменитості» Постійно діюча виставка «Зала бойової слави» Постійно діюча виставка «Утворення Куп’янська» Постійно діюча виставка «Куп’янськ промисловий» Організатор:Осадча І.А. Дробот І.А. Радченко І.А.Козорєзова О.В. Час проведення:01.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №2,№4,№3, Увідна зала 1 поверху
день - Виставка – пам'ять «Війни священні сторінки навіки в пам`яті людській» (до Дня скорботи) Виставка – пам'ять «Війни священні сторінки навіки в пам`яті людській» (до Дня скорботи) Організатор:Нардід О. М. Час проведення:11.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:МБ№2
день - Тематична міні-виставка «День Конституції України» Тематична міні-виставка «День Конституції України» Організатор:Осадча І.А., Радченко І.А. Час проведення:11.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Увідна зала цокольного поверху
день - Виставка - адвайзер «Що читати сучасній молоді?» до Дня молоді України Виставка - адвайзер «Що читати сучасній молоді?» до Дня молоді України Організатор: Сохар Т.В. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека№1
день - Книжкова виставка до дня скорботи та пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни «У війни не жіноче обличчя» Книжкова виставка до дня скорботи та пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни «У війни не жіноче обличчя» Організатор:Григорова А.М. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека №3
день - Тематична виставка «Чарівна веселка» (майстерня «Творча ідея») Тематична виставка «Чарівна веселка» (майстерня «Творча ідея») Організатор:Осадча І.А. Козорєзова О.В. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №1 Куп'янський краєзнавчий музей
14:30 - Проведення засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток Проведення засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток Організатор: УПСЗН Час проведення:20.06.2018 14:30 Місце проведення:м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 6, каб. 217 УПСЗН
19:00 - Загальний об’єднаний міськрайонний «Випускний бал – 2018» Загальний об’єднаний міськрайонний «Випускний бал – 2018» Організатор:Не визначено! Час проведення:20.06.2018 19:00 Місце проведення:Не визначено!
19:30 - Організація участі випускників закладів загальної середньої освіти у міському святі "Випускний бал-2018" Організація участі випускників закладів загальної середньої освіти у міському святі "Випускний бал-2018" Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:20.06.2018 19:30 Місце проведення:Площа Центральна біля міськвиконкому
21.06.2018
день - Робота атракціонів «Веселі гірки», «Ракетоплан», «Павучок», «Колесо огляду», «Ланцюгова карусель», «Гойдалки», «Батути» Робота атракціонів «Веселі гірки», «Ракетоплан», «Павучок», «Колесо огляду», «Ланцюгова карусель», «Гойдалки», «Батути» Організатор:Тихоненко О. М. Пономарьова Ю. М. Слєпньов І. П. Решетняк О. В. Стінковий Ю. В. Хомутов В.М. Шапка М.П. Єрмакова Н.Б. Черненко Т.С. Час проведення:01.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Територія парку
день - Виставка прасок Виставка самоварів Виставка – продаж рекламної продукції Проведення екскурсій, музейних занять на замовлення організацій та закладів освіти міста і району Співпраця з підприємствами, організаціями, закладами, установами, мешканцями міста та району з метою поповнення музейного фонду Виставка прасок Виставка самоварів Виставка – продаж рекламної продукції Проведення екскурсій, музейних занять на замовлення організацій та закладів освіти міста і району Співпраця з підприємствами, організаціями, закладами, установами, мешканцями міста та району з метою поповнення музейного фонду Організатор:Дробот І.Г Загоруйко К.В. Осадча І.А., Козорєзова О.В. Час проведення:01.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №2 Увідна зала 1 поверху
день - Постійно діюча виставка «Етнографія» Постійно діюча виставка «Археологія краю» Постійно діюча виставка «Куп’янськ і знаменитості» Постійно діюча виставка «Зала бойової слави» Постійно діюча виставка «Утворення Куп’янська» Постійно діюча виставка «Куп’янськ промисловий» Постійно діюча виставка «Етнографія» Постійно діюча виставка «Археологія краю» Постійно діюча виставка «Куп’янськ і знаменитості» Постійно діюча виставка «Зала бойової слави» Постійно діюча виставка «Утворення Куп’янська» Постійно діюча виставка «Куп’янськ промисловий» Організатор:Осадча І.А. Дробот І.А. Радченко І.А.Козорєзова О.В. Час проведення:01.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №2,№4,№3, Увідна зала 1 поверху
день - Виставка – пам'ять «Війни священні сторінки навіки в пам`яті людській» (до Дня скорботи) Виставка – пам'ять «Війни священні сторінки навіки в пам`яті людській» (до Дня скорботи) Організатор:Нардід О. М. Час проведення:11.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:МБ№2
день - Тематична міні-виставка «День Конституції України» Тематична міні-виставка «День Конституції України» Організатор:Осадча І.А., Радченко І.А. Час проведення:11.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Увідна зала цокольного поверху
день - Виставка - адвайзер «Що читати сучасній молоді?» до Дня молоді України Виставка - адвайзер «Що читати сучасній молоді?» до Дня молоді України Організатор: Сохар Т.В. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека№1
день - Книжкова виставка до дня скорботи та пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни «У війни не жіноче обличчя» Книжкова виставка до дня скорботи та пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни «У війни не жіноче обличчя» Організатор:Григорова А.М. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека №3
день - Тематична виставка «Чарівна веселка» (майстерня «Творча ідея») Тематична виставка «Чарівна веселка» (майстерня «Творча ідея») Організатор:Осадча І.А. Козорєзова О.В. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №1 Куп'янський краєзнавчий музей
08:00 - Особистий прийом громадян начальником УПСЗН КМР Ягодкою Н.М. Особистий прийом громадян начальником УПСЗН КМР Ягодкою Н.М. Організатор:Проводить Ягодка Н.М. - начальник УПСЗН Куп’янської міської ради Час проведення:21.06.2018 08:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 6, каб. 217 УПСЗН
08:30 - Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:21.06.2018 08:30 Місце проведення:Кабінет № 4, відділ освіти, вул. Студентська, 2
10:00 - Семінар для завідувачів методичних центрів відділів освіти Харківської області Семінар для завідувачів методичних центрів відділів освіти Харківської області Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:21.06.2018 10:00 Місце проведення:Методичний центр відділу освіти
13:00 - Особистий прийом громадян заступником начальника управління фінансів КМР Сітніковою Л.І. Особистий прийом громадян заступником начальника управління фінансів КМР Сітніковою Л.І. Організатор:Заступник начальника управління фінансів КМР Сітнікова Л.І. Час проведення:21.06.2018 13:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
15:00 - Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:21.06.2018 15:00 Місце проведення:Кабінет начальника відділу освіти, відділ освіти, вул. Студентська, 2
19:00 - Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників загальноосвітньої школи №4 Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників загальноосвітньої школи №4 Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:21.06.2018 19:00 Місце проведення:Майданчик перед ЗОШ №4
19:00 - Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників гімназії №2 Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників гімназії №2 Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:21.06.2018 19:00 Місце проведення:Будинок науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий
22.06.2018
день - Робота атракціонів «Веселі гірки», «Ракетоплан», «Павучок», «Колесо огляду», «Ланцюгова карусель», «Гойдалки», «Батути» Робота атракціонів «Веселі гірки», «Ракетоплан», «Павучок», «Колесо огляду», «Ланцюгова карусель», «Гойдалки», «Батути» Організатор:Тихоненко О. М. Пономарьова Ю. М. Слєпньов І. П. Решетняк О. В. Стінковий Ю. В. Хомутов В.М. Шапка М.П. Єрмакова Н.Б. Черненко Т.С. Час проведення:01.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Територія парку
день - Виставка прасок Виставка самоварів Виставка – продаж рекламної продукції Проведення екскурсій, музейних занять на замовлення організацій та закладів освіти міста і району Співпраця з підприємствами, організаціями, закладами, установами, мешканцями міста та району з метою поповнення музейного фонду Виставка прасок Виставка самоварів Виставка – продаж рекламної продукції Проведення екскурсій, музейних занять на замовлення організацій та закладів освіти міста і району Співпраця з підприємствами, організаціями, закладами, установами, мешканцями міста та району з метою поповнення музейного фонду Організатор:Дробот І.Г Загоруйко К.В. Осадча І.А., Козорєзова О.В. Час проведення:01.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №2 Увідна зала 1 поверху
день - Постійно діюча виставка «Етнографія» Постійно діюча виставка «Археологія краю» Постійно діюча виставка «Куп’янськ і знаменитості» Постійно діюча виставка «Зала бойової слави» Постійно діюча виставка «Утворення Куп’янська» Постійно діюча виставка «Куп’янськ промисловий» Постійно діюча виставка «Етнографія» Постійно діюча виставка «Археологія краю» Постійно діюча виставка «Куп’янськ і знаменитості» Постійно діюча виставка «Зала бойової слави» Постійно діюча виставка «Утворення Куп’янська» Постійно діюча виставка «Куп’янськ промисловий» Організатор:Осадча І.А. Дробот І.А. Радченко І.А.Козорєзова О.В. Час проведення:01.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №2,№4,№3, Увідна зала 1 поверху
день - Виставка – пам'ять «Війни священні сторінки навіки в пам`яті людській» (до Дня скорботи) Виставка – пам'ять «Війни священні сторінки навіки в пам`яті людській» (до Дня скорботи) Організатор:Нардід О. М. Час проведення:11.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:МБ№2
день - Тематична міні-виставка «День Конституції України» Тематична міні-виставка «День Конституції України» Організатор:Осадча І.А., Радченко І.А. Час проведення:11.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Увідна зала цокольного поверху
день - Виставка - адвайзер «Що читати сучасній молоді?» до Дня молоді України Виставка - адвайзер «Що читати сучасній молоді?» до Дня молоді України Організатор: Сохар Т.В. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека№1
день - Книжкова виставка до дня скорботи та пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни «У війни не жіноче обличчя» Книжкова виставка до дня скорботи та пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни «У війни не жіноче обличчя» Організатор:Григорова А.М. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека №3
день - Тематична виставка «Чарівна веселка» (майстерня «Творча ідея») Тематична виставка «Чарівна веселка» (майстерня «Творча ідея») Організатор:Осадча І.А. Козорєзова О.В. Час проведення:18.06.2018 (протягом дня) Місце проведення:Виставкова зала №1 Куп'янський краєзнавчий музей
10:00 - Мітинг, приурочений до Дня Скорботи в Україні «Тих днів не меркне пам’ять» Мітинг, приурочений до Дня Скорботи в Україні «Тих днів не меркне пам’ять» Організатор:Пухлич Р.І. Осадча І.А. Буймер С.В. Давиденко К.В. Мотузний С.А. Час проведення:22.06.2018 10:00 Місце проведення:Майданчик біля пам’ятника загиблим куп’янчанам у роки Другої світової війни
Докладніше
Стрічка подій:

19.06.2018р. у Будинку науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір" для випускників загал ...

19.06.2018р. у Будинку науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий відбулися урочистості з нагоди свята "Випускний вечір" для випускників загальноосвітньої школи №11. Цього вечора атестати про повну загальну середню освіту отримали 20 випускників цього навчального закладу.

19.06.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило. ...

19.06.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило.

18.06.2018р. на особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звер ...

18.06.2018р. на особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звернулося 2 особи з загальних питань соціального захисту. На поставлені питання надані роз‘яснення по суті.

18.06.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під ч ...

18.06.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під час наради були обговорені організаційні питання щодо проведення обласного семінару завідувачів методичними кабінетами (центрами) Харківської області, урочистостей з нагоди випуску учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти міста, підготовки до проведення планової наради керівників закладів освіти міста.

18.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому до нач ...

18.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому до начальника відділу освіти надійшло одне колективне звернення батьків щодо матеріально-технічного забезпечення закладу освіти. За підсумками звернення батькам надано роз’яснення. Питання залишено на контролі.

18.06.2018р. проведено апаратну нараду з керівниками відділів управління фінансів. На нараді були розглянуті питання:
- підготовка матер ...

18.06.2018р. проведено апаратну нараду з керівниками відділів управління фінансів. На нараді були розглянуті питання:
- підготовка матеріалів по внесенню змін до бюджету м.Куп’янська на 2018 рік для затвердження на черговій сесії міської ради ;
-проведення аналізу казначейського звіту на звітні дати щодо дебіторської та кредиторської заборгованості до міського бюджету по субсидіям і пільгам населенню з визначенням причин її утворення та шляхів її погашення.

18.06.2018р. в кабінеті заступника міського голови Мацегори Г.М. відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Куп’янської ...

18.06.2018р. в кабінеті заступника міського голови Мацегори Г.М. відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Куп’янської міської ради, в ході якої розглянуті питання:
- про підготовку засідання виконавчого комітету міської ради;
- про підготовку проектів до участі у конкурсі "Місто своїми руками";
- про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період об ’єктів житлово-комунального господарства міста;
- про проведення ремонтних робіт водогону по вулиці Садовій;
- щодо проведення загальноміського заходу "Випускний бал-2018" та Дня молоді.

17.06.2018р. 13:00 - 17.06.2018р. 16:30 В Парк ім. Горького м.Харків відбулась участь колективів художньої самодіяльності ПК в обласному фе ...

17.06.2018р. 13:00 - 17.06.2018р. 16:30 В Парк ім. Горького м.Харків відбулась участь колективів художньої самодіяльності ПК в обласному фестивалі «слобожанські передзвони «2018»

15.06.2018 р. о 10.00 годині в залі засідань виконавчого комітету Куп’янської міської ради відбулося позачергове засідання XLІV сесії Куп’я ...

15.06.2018 р. о 10.00 годині в залі засідань виконавчого комітету Куп’янської міської ради відбулося позачергове засідання XLІV сесії Куп’янської міської ради VІІ скликання. На сесії було розглянуто 10 питань порядку денного, а саме:
- про внесення змін до "Програми соціально-економічного розвитку м. Куп’янська на 2018 рік", затвердженої рішенням XXXVIII сесії Куп’янської міської ради VII скликання від 21.12.2017 р. № 718-VII (зі змінами);
- про передачу котелень;
- про внесення змін до рішення XXXVII сесії VII скликання Куп’янської міської ради Харківської області від 21.12.2017р. № 697- VII «Про затвердження у новій редакції міської Комплексної програми розвитку гуманітарної сфери м. Куп’янська на 2016-2018 роки»;
- про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Куп’янська на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХXVIII сесії Куп'янської міської ради VIІ скликання від 21.12.2017 р. № 699-VIІ (зі змінами);
- про надання згоди на прийняття до міського бюджету субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг у населених пунктах Харківської області;
- про внесення змін до рішення XXXVIII Куп’янської міської ради VII скликання від 21.12.2017 № 698-VII “Про затвердження комплексної програми “Здоров’я Куп’янщини” на 2018 рік (зі змінами);
- про внесення змін до рішення № 799 -VII ХLII сесії VІІ скликання Куп'янської міської ради від 20.04.2018 року “Про створення КОРПОРАЦІЇ “КУП'ЯНСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ” КУП'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;
- про внесення змін до рішення ХХХVIII сесії Куп’янської міської ради VII скликання від 21.12.2017 р.№ 705-VII «Про затвердження Комплексної Програми соціального захисту населення м. Куп’янська на 2018 рік» (зі змінами);
- про внесення змін до рішення Куп’янської міської ради від 21 грудня 2017 року № 723-VII „ Про міський бюджет на 2018 рік ”та додатків до нього (зі змінами);
Визначити на 2018 рік:
- доходи міського бюджету у сумі 569 616,6 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 530 678,2 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 38 938,4тис. грн., у тому числі бюджету розвитку 29 170,2 тис. грн.
- видатки міського бюджету у сумі 592 280,6 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 536 062,1 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 56 218,5 тис. гривень;
- дефіцит загального фонду міського бюджету 5383,9 тис. грн.
- дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 17 280,1 тис. грн.

Також було розглянуто питання “Про затвердження містобудівної документації: «Детальний план території кварталу м. Куп’янськ, обмеженого вул. 1 Травня, вул. Пушкінською, вул. Спортивною та вул. Короленка».

15.06.2018р. 10:00 - 15.06.2018р. 10:30 В КДМШ № 3 відбулась нарада при директорові ...

15.06.2018р. 10:00 - 15.06.2018р. 10:30 В КДМШ № 3 відбулась нарада при директорові

Станом на 15.06.18року в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1425 внутрішньо переміщених осіб, з них осіб працездатного віку – 330, д ...

Станом на 15.06.18року в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1425 внутрішньо переміщених осіб, з них осіб працездатного віку – 330, дітей - 296, інвалідів – 87, пенсіонерів – 712.
13.06.18 року проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток. На засіданні комісії розглянуто 257 звернень, в тому числі 4 – з питань надання пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, За результатами засідання комісії 254 заявника отримав призначення. Відповідні рішення приймалися на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов, виходячи з конкретних обставин, що склалися, як виняток, по зверненням громадян, які згідно діючого законодавства права на вказані допомоги на загальних підставах не мають.
14.06.18 року проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеними особами, щодо фактичного місця проживання На засіданні підтверджено факт проживання 65 внутрішньо переміщеної осіб із зони АТО.
Протягом тижня до управління праці та соціального захисту населення за призначенням державних соціальних допомог звернулося 53 особи, за призначенням житлових субсидій – 297 осіб.
На особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звернулося 2 особи з загальних питань соціального захисту. Заявникам надані роз‘яснення по суті.

14.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому зверне ...

14.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернень від громадян до начальника відділу освіти не було.

Докладніше
Посилання
Версія для слабо- зорих