Офіційний сайт Куп’янської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Серпневі свята...
Серпневі свята...

Поділитися новиною:

Серпневі свята...

Управлінням культури молоді та спорту Куп’янської міської ради було проведено ряд святкових заходів, приурочених Дню Незалежності України та 362-й річниці міста Куп’янська. Урочистості відбувалися протягом 24 – 27 серпня.

24 серпня – день народження нашої неньки – України – День Незалежностi. Це найголовнiше свято держави, адже з нього розпочалось її становлення i з нього розпочалась українська народнiсть!
В Куп´янську 24 серпня  вiдбулися вишуканi, яскравi святковi заходи. Свято розпочалося в Парку Перемоги концертом вокального колективу «Конопушки» з ведучою Юлiєю Шульгою. Своїми гарними, патрiотичними пiснями вони наповнили не тiльки весь парк, а i все навкруги. Дорослi та малi розпочали святкування Дня Незалежностi! Для самих найменших глядачiв працювали дитячі майданчики. Всi присутнi були в найгарнiшому настрої, адже лунали чарiвнi дитячi голоса зi сцени, якi спiвали нам не менш чарiвнi пiснi!
Також Парк окрасила виставка - продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва вихованців майстерні "Творча ідея" та її керівника, майстрині Вікторії Марюхник та виставка - продаж рекламної продукції Куп’янського краєзнавчого музею до Дня незалежності.
Самим зворушливим, патрiотичним моментом початку свята була Урочиста святкова хода в вишиванках! Одразу пiсля виступу вокального колективу «Конопушки» розпочався збiр на святкову ходу, яка проходила по маршруту «Парк Перемоги» - «Площа Центральна». Це неймовiрно красиве дiйство не залишило байдужим нiкого! Адже блакитно-жовтий прапор, який несли спереду, засяяв в промiннях серпневого сонця, неначе жовте поле колоскiв переливається на фонi блакитного неба вiд легкого, теплого вiтру! Далi йшли дiтки одягнутi в нацiональне вбрання. Це доповнювало нашу ходу гордiстю за майбутнє поколiння нашої держави. В ходi приймали участь всi охочi жителi та гостi нашого мiста. Це об´єднало та згуртувало людей, якi дiйсно люблять свою державу!!!
Святкування продовжилось на Центральній Площі, де уже в цей час працювала виставка - продаж вишивок ручної роботи вишивальниць - учасників гуртка "Два кольори" (керівник Юлія Боровкова).
Наступив вечiр…Пора концертних святкувань 26-ї рiчницi Незалежностi України! На головнiй площi мiста вiдкрили урочистий концерт вокальнi колективи «Горицвiт» та «Козацька громада». Куп´янське надвечiр´я поринуло в свiт музики різних напрямків. А це означає, що лунали запальнi та повiльнi, грайливi та лiричнi, жартiвливi та зворушливi пiснi.
Артисти зi сцени своїм виконання дiяли на глядачiв магiчним чином, адже площа була наповнена святковим, гарним, веселим, жвавим настроєм всi присутнiх на нiй.
Ось i наступив вечiр святкового дня…Урочисту концертну програму продовжив гурт «Парк» з солiсткою Тетяною Пiскун. Площа поринула у вечiрнє свiтло святкових лiхтарiв, а всi присутнi поринули у рiзноманiтнi мелодiї i пiснi гурту української естради. Це завершальний акорд дня - 24 серпня, Дня Незалежностi України. Отож, глядачi на площi, ловили кожну ноту кожної пiснi артистiв. Танцi, смiх, жарти i нi краплини втоми – це те, що панувало на головнiй площi мiста Куп´янськ пiд виступ гурту «Парк»!

25 серпня – продовжується святковий марафон серпневих свят у мiстi Куп´янськ! Адже всi жителi мiста знають, що скоро День мiста!
Мiський парк культури та вiдпочинку наповнений святковим духом!
Працює виставка робіт вихованців студії образотворчого мистецтва "Контраст" та її керівника, художника Григорія Сахна; виставка - продаж рекламної продукції Куп’янського краєзнавчого музею до Дня міста Куп'янськ
25 серпня вiдкриває свято майстер-клас з англiйської мови «Englich Boom» для дiтей. Проводить уроки вчитель англійської мови. Всi бажаючi можуть повчитися англiйськiй та перенестись на мить в благородну Англiю! Дiти мали змогу пред телевiзором, встановленим для зручності та комфортності прямо на сценічному майданчику, граючи вивчати англійську мову. Дітвора охоче приєднувалися до цього дійства.
А ввечері з  нагоди 362-річниці Куп’янська у Міському парку культури та відпочинку відбувся концерт класичної музики, що організували викладачі та учні музикальних шкіл міста. У концерті пролунали класичні твори у виконанні Шевченко Л. В., Кочитова С. В., Прудивус І. О., Акентьєвої Н. А., Гелевері С. П., Трофімової Л. О., вокального ансамблю «Мелодія душі», ансамблю народних інструментів, учнів Кравченко Єлизавети, Кириловця Сергія, Пономарьової Діани, Прус Анни (КПСМНЗ «Куп’янська ДМШ № 1»); Троцького Ю. Г., Опрі Ю. І. (КПСМНЗ «Куп’янська ДМШ № 2); Ляшенко А. О., ансамблю гітаристів (КПСМНЗ «Куп’янська ДМШ № 3).
В програмі концерту на високому професійному рівні прозвучали класичні, народні та навіть сучасні твори українських та світових митців. Велика чисельність слухачів довела, що у Куп’янську багато прихильників класичної музики серед різних вікових категорій.

26 серпня – переддень головного свята міста. Парк наповнився красою від виставки - продажі робіт декоративно-ужиткового мистецтва майстринь гуртка "Чарівниці" районного будинку культури.
У Міському парку культури та відпочинку відбулась концертно-ігрова програма, яка зібрала  біля ігрового майдачика великих,та малих спостерігачів. Ведуча дарувала всім присутнім гарний настрій,посмішки,та солодкі призи,від наших не байдужих благодійників хлібокомбінт «Кулиничі». Яскравими зірками на розважальній програмі стали: Єлизавета Дегтяроьва, Уляна Разинькова,та учні спортивної бальної школи «Престиж».Висловлюємо свою подяку всім хто допоміг в організації,та проведенні свята для дітей.
Після виставки – продажу домашніх тварин та птахів пройшов фестиваль «Меду та винограду», де були представлені пасічники та виноградарі міста Куп’янськ. Гостями свята стали учасники з Івано – Франківська.
Міський парк культури та відпочинку  заповнили виставкові та торгові точки, де можна було придбати  мед та продукції бджільництва, медовуху, медовий квас і настоянки. Виноградарі демонстрували вирощений виноград, а гості з Івано- Франківська найвишуканіші вина авторського виробництва.  І все це можна було досхочу продегустувати та обрати за власним смаком і вподобаннями.
Розважали гомінкий виставковий майдан професійні артисти краю, які дарували публіці українську пісню та хороший настрій.
Окрім згаданої продукції свято майоріло виробами місцевих умільців:, вишивальниць та рукодільниць,  майстрів традиційних народних ремесел, художників, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.
Учасників свята нагороджено подяками та цінними подарунками. Свято вдалося на славу, тому сподіваємось, що воно стане на Куп'янщині традиційним. Задумане і проведене воно було з метою відродження та популяризації давніх народних українських традицій і ремесел. Учасники фестивалю змогли показати результати своєї праці, а подивитися на всю цю красу і смакоту. Люди залишилися задоволеними, і це головне.
Також у парку відбулася виставка домашніх тварин та птахів "Вірні серця".
26 серпня, вечiр… Головна площа мiста…Куп´янськ в святковiй завiсi…Весь в святковому серпневому вбраннi та святкових лiхтарях! На сценi неперевершений, яскравий, фейєричний народний вокально – естрадний гурт «Антракт» під керівництвом Володимира Серпокрила! Звучать пiснi, звучить мелодiя – вони чарують глядачiв! Пісні гурту – це запальна родзика вечору, адже вони відрізняються сучасністю та різноманіттям. Присутні гості площі мали змогу насолодитися гарним виконанням. Тож всі святкували у найкращому настрої.
Присутні мали змогу помилуватися виставкою - продажею робіт декоративно-ужиткового мистецтва членів громадської організації "Спілка художників і майстрів Куп'янщини" (голова Андрій Петренко) та вишивальниці Світлани Гутник.
Далі в програмі вечора відбувся концерт «Вулицями рідного міста», який підготував творчий колектив Палацу Культури ім.В.І.Кошелєва. Від усієї душі аматори вітали земляків зі святом, бажали щоб мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага, довіра панували серед куп’янчан  та вручали святкові музичні подарунки. Вокальний гурт «Новий день», Анастасія Вінник, хореографічний колектив «Стимул», вокальний гурт «Гармонія»,  Антон Логачьов, хореографічний колектив «Салон», Оксана Гриценко, Ольга Бікташева, вокальний гурт «Викрутаси», Ірина  Майорова, Григорій  Сахно, Наталія Приходченко, Ганна Опря, Андрій Олейніков, Лілія Капустіна, Максим Шевцов, Оксана Срибна, Дмитро Щирий, Олена Конюхова, вокальний гурт «Фієста», Лілія Пащенко, Сергій Твердунов, вокальний гурт «Рандеву», Тетяна Ходеева, Лілія Лихотоп, вокальний гурт «Бекар», Оксана Бен Жанет та яскраві конферансьє Юлія Дорошенко та Кирило Руденко надовго запам’ятаються глядачам.
Після концерту відбулася урочиста частина свята – це нагородження людей, які своєю непосильною працею створюють для всіх жителів Куп’янська найкращі умови для проживання.
Тож за сумлінну працю та високий професіоналізм в роботі Подяки від  міського голови м. Куп’янськ отримали:

 • Бригада аварійно – відновлюваних робіт на мережах водопостачання та водовідведення м. Куп’янськ комунального підприємства «Комсервіс»  Куп’янської міської ради Харківської області в особі майстра по водопровідно – каналізаційним мережам Паничева Олексія Юрійовича;

 • Колектив будівельної дільниці Куп’янського житлово – комунального підприємства №1  Куп’янської міської ради Харківської області в особі майстра будівельної дільниці Гонтаря Олександра Никоноровича;

 • Колектив Куп’янськ – Вузловської та Ківшарівської дільниці по благоустрою ТОВ «Керуюча Компанія «КомЕнерго – Куп’янськ» в особі старшого майстра Постоялкіна Миколи Володимировича та майстра Ткаченка Михайла Петровича;

 • Колектив комунального закладу охорони здоров’я «Куп’янська центральна міська лікарня» Куп’янської міської ради Харківської області в особі Головного лікаря Пякішева Аббяса Адгамовича;

 • Колектив амбулаторної загальної практики – сімейної медицини Куп’янськ-2 Комунального некомерційного підприємства «Куп’янський центр первинної медичної допомоги» Куп’янської міської ради Харківської області в особі завідувача – лікаря Решетняк Зої Миколаївни;

 • Колектив дитячого інфекційного відділення Комунального закладу «Куп’янська міська лікарня» Куп’янської міської ради Харківської області в особі завідувача Коваленко Тетяни Володимирівни та старшої медичної сестри Реуцької Алли Володимирівни;

 • Колектив травматологічного відділення Комунального закладу «Куп’янська міська лікарня» Куп’янської міської ради Харківської області в особі завідувача Донченка Василя Платоновича та старшої медичної сестри Кальницької Аліни Степанівни;

 • Колектив відділу грошових виплат і компенсацій Управління праці та соціального захисту населення Куп’янської міської ради Харківської області в особі начальника Заліпи Тамари Леонідівни;

 • Голову Куп’янської міської організації профспілки працівників освіти на науки України Губар Ларису Юріївну;

 • дитячий будинок сімейного типу в особі Михайлюк Світлани Вікторівни та Михайлюка Олександра Вікторовича за милосердя і гідний приклад.

27 серпня… І ось наступив День народження нашого любого міста Куп’янська. Святкування відбулися на Центральній площі міста!
Відкрив святковий день автопарад під назвою «Я люблю Куп1янськ». Приймали участь в ньому автолюбителі, мотоциклісти та велосипедисти. Це було неймовірно гарне дійство, адже учасників було багато і вся площа замайоріла святковими повітряними кульками!
Після старту автопараду розпоався фестиваль танців.
Сьогодні одним із мистецтв в Україні, що користується шаленою популярністю та любов'ю, є хореографія. Адже танець - надзвичайне мистецтво. Поринувши хоч раз у світ музики, рухів та почуттів, і відчувши це поєднання душі та тіла, неодмінно хочеться повертатися до нього знову.
З метою естетичного виховання дітей та молоді засобами хореографічного мистецтва та виявлення нових обдарувань 27 серпня на Центральній площі міста відбувся Фстиваль танців, де хореографи демонстрували різні види танців.
Участь у фестивалі приймали такі хореографічні колективи, як: танцювально – спортивний центр «Мілленніум» - керівник Анастасія Скребець, Zumba фітнес – керівник Ірина Іваніщева, школа танців «Максимум» студія східного  танцю – керівник Тетяна Ляшенко, танцювальний колектив народного танцю «Шалунішкі» - керівний Тетяна Акеншевич та клуб спортивного бального танцю «Престиж» - керівник Марина Однороб.
На сцені та площі розгорнулося справжнє дійство. Усі бажаючі мали змогу сповна відчути ритм та драйв від запальних танців.Учасники майстер – класу отримали  подяки та цінні подарунки. А танцюючі на площі – морозиво, від спонсору свята торгівельної марки «Хладік».
Танець - єдине мистецтво, матеріалом для якого є ми самі. (Тед Шон).
Далі продовжив свято дитячий конкурс з показом мод «Kids Fashion Show».Маленькі конкурсанти демонстрували свої наряди та вміння яскравого дефіле. Маленькі модники мали нагоду зустрітися і зробити фото на пам’ять із МІНІ МІС МОДЕЛЬ УКРАЇНИ. На святі панувала яскрава святкова атмосфера. Всі учасники, незалежно від виграної номінації получили гарні подарунки та подяки від Куп’янського міського голови.
Дуже красивим видовищем на Площі стала виставка - продаж картин та виробів декоративно-ужиткового мистецтва
художників та майстрів Куп'янщини «Майстри – рідному місту». Також присутні могли відвідати виставку - продаж рекламної продукції Куп’янського краєзнавчого музею до Дня міста Куп'янськ. Окрім куп’янських майстрів, свої вироби куп’янчанам пропонували майстри із Ізюма та Слов’янська.
Виставки користувалися неабияким попитом. Містяни та гості Куп’янська із задоволенням знайомилися з неповторною красою аутентичних виробів, робили замовлення на авторські шедеври, спілкувалися з земляками, які мають золоті руки.
О 19.00 відбулися урочистості, присвячені Дню міста, де виступили з поздоровленнями секретар Куп’янської районної державної ради Володимир Васильович Занік та народний депутат України, Герой України, президент спілки «Соціальний рух поваги» Віктор Миколайович Остапчук. Нагороди від міського голови отримали:

 • Колектив Салтівської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області в особі начальника Олени Ілларіонівни КУХТІНОЇ за професіоналізм та сумлінну працю;

 • Колектив ПАО «Куп’янський МКК» в особі Генерального директора Олександра Олександровича РАДЧЕНКА за якісну молочну продукцію;

 • Колектив ТОВ «М’ясокомбінат Куп’янський» в особі директора Дмитра Артемовича БЛОХІНА за нові підходи доведення бізнесу та формуванню іміджа міста, за якісну м’ясну продукцію;

 • Колектив ФОП Капленко в особі Олександра Володимировича КАПЛЕНКА за комфортне та безпечне перевезення пасажирів, за розуміння та надійне соціальне партнерство;

 • Колектив ФОП Бринцов в особі Сергія Віталійовича БРИНЦОВА за професіоналізм та чітку роботу у перевезенні пасажирів, за розуміння та надійне соціальне партнерство.

Далі в подарунок від Віктора Остапчука на сцені міста Куп’янська виступив народний артист України,  золотий голос України Олександр Пономарьов. В цей час площа зібрала величезну кількість гостей, всі святкували з задоволенням та співали разом з зіркою естради.
Далі всіх бажаючих чекала святкова запальна дискотека «OPEN AIR PARTY» з елементами неймовірно яскравого, захоплюючого, палаючого вогнями FIRESHOW.
На протязі всіх святкових днів інформували глядачів ведучі Раджана Гейдарова, Іванцов Євген , Романюк Ірина. Благодійну допомогу, а саме підбір одягу ведучим, надали магазини «Модниця», «Жасмін» та «Чоловічий одяг», зачіска ведучої від салону краси «Фея».
Організатором святкових заходів являється Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради Харківської області.

Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята... Альбом: Серпневі свята...
Web-адреса: kultura.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/3475 | Переглядів: 77Дата публікації: 14:33 31.08.2017
Міський голова

Войтюк Олег Вікторович

Куп'янський міськрайонний штаб з питань координації дій щодо тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб
Пошук
Анонс подій
21.09.2017
день - Книжкова виставка до дня партизанської слави «Герої всенародної боротьби» Книжкова виставка до дня партизанської слави «Герої всенародної боротьби» Організатор:Міська бібліотека № 3 Час проведення:21.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека № 3, смт. Куп'янськ-Вузловий
08:00 - Особистий прийом громадян начальником УПСЗН КМР Ягодкою Н.М. Особистий прийом громадян начальником УПСЗН КМР Ягодкою Н.М. Організатор:Проводить Ягодка Н.М. - начальник УПСЗН Куп’янської міської ради Час проведення:21.09.2017 08:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 6, каб. 217 УПСЗН
08:30 - Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Організатор:Гаркуша Г.В., методист методичного центру відділу освіти Час проведення:21.09.2017 08:30 Місце проведення:Кабінет № 7, відділ освіти, вул. Студентська, 2
09:00 - Змагання з шахів серед дітей, присвячені Дню миру Змагання з шахів серед дітей, присвячені Дню миру Організатор:КУФКС "МЦФЗН "Спорт для всіх"-"Спартак"" Час проведення:21.09.2017 09:00 Місце проведення:м. Куп'янськ, стадіон "Спартак"
10:00 - Чергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Чергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС
1. Готовність об’єктів паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
2. Про забезпечення заходів з профілактики та боротьби з грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями.
3. Про стан санітарного очищення міста, та приведення його території до вимог санітарного законодавства.
Організатор:Синиця В.Г.- старший інспектор з питань цивільного захисту населення Куп’янської міської ради Час проведення:21.09.2017 10:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, проспект Конституції 3, 3 поверх, малий зал засідань

13:00 - Особистий прийом громадян в.о. начальника управління фінансів КМР Козир С.М. Особистий прийом громадян в.о. начальника управління фінансів КМР Козир С.М. Організатор:в.о. начальника управління фінансів КМР Козир С.М. Час проведення:21.09.2017 13:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
13:00 - Проведення засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця проживання Проведення засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця проживання Організатор:УПСЗН Час проведення:21.09.2017 13:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 6, каб. 217 УПСЗН
14:00 - Засідання адміністративної комісії виконавчого комітетету Куп'янської міської ради Засідання адміністративної комісії виконавчого комітетету Куп'янської міської ради Організатор:Єльджарова Т.І. - заступник міського голови — керуючий справами виконавчого комітету Куп’янської міської ради Час проведення:21.09.2017 14:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, проспект Конституції 3, 2 поверх, каб.25
15:00 - Засідання міського методичного об’єднання класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Засідання міського методичного об’єднання класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Організатор:Гудкова В.О., методист методичного центру відділу освіти Час проведення:21.09.2017 15:00 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
22.09.2017
10:00 - Історична бесіда до Дня партизанської слави «У пам`ять, легенди, пісні приходять безсмертні герої» Історична бесіда до Дня партизанської слави «У пам`ять, легенди, пісні приходять безсмертні герої» Організатор:Міська бібліотека № 2 Час проведення:22.09.2017 10:00 Місце проведення:Міська бібліотека № 2, ПК ім Кошелєва смт. Ківшарівка
10:00 - Урочистий мітинг – реквієм до Дня партизанської слави Урочистий мітинг – реквієм до Дня партизанської слави Організатор:Міський парк культури та відпочинку Час проведення:22.09.2017 10:00 Місце проведення:Біля пам'ятника на крейдяній горі
11:00 - Урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня Дошкілля Урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня Дошкілля Організатор:Керівники дошкільних навчальних закладів Час проведення:22.09.2017 11:00 Місце проведення:Дошкільні навчальні заклади міста
13:00 - Урочистості з нагоди 80-річчя КУп’янського навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3" Урочистості з нагоди 80-річчя КУп’янського навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3" Організатор:Роганіна Л.І., директор НВК №3 Час проведення:22.09.2017 13:00 Місце проведення:Будинок науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий
14:30 - Засідання міського методичного об’єднання вчителів предметів естетичного циклу загальноосвітніх навчальних закладів міста Засідання міського методичного об’єднання вчителів предметів естетичного циклу загальноосвітніх навчальних закладів міста Організатор:Гудкова В.О., методист методичного центру відділу освіти Час проведення:22.09.2017 14:30 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
23.09.2017
день - Святкові заходи до Дня селища смт. Ківшарівка Святкові заходи до Дня селища смт. Ківшарівка Організатор:Палац культури імені В.І.Кошелєва смт. Ківшарівка Час проведення:23.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:Палац культури імені В.І.Кошелєва, смт.Ківшарівка
16:00 - Танцювальні вечори любительського об’єднання «Веселка» Танцювальні вечори любительського об’єднання «Веселка» Організатор:Міський парк культури та відпочинку Час проведення:23.09.2017 16:00 Місце проведення:Міський будинок культури, пров. Духовний, 2
Докладніше
Стрічка подій:

20.09.2017р. проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та ...

20.09.2017р. проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток.

20.09.2017 у дошкільному навчальному закладі №2 проведено засідання міського методичного об’єднання вихователів груп старшого дошкільного ві ...

20.09.2017 у дошкільному навчальному закладі №2 проведено засідання міського методичного об’єднання вихователів груп старшого дошкільного віку дошкільних навчальних закладів міста за темою "Ефективне використання інноваційних технологій у логіко-математичному розвитку дітей". Слухачі приймали активну участь у інтерактивному спілкуванні з теми та практичних заняттях з дітьми.

19.09.2017р. на особистий прийом до начальника управління культури, молоді
та спорту КМР Лаптєва М.В. звернень від громадян не надходило ...

19.09.2017р. на особистий прийом до начальника управління культури, молоді
та спорту КМР Лаптєва М.В. звернень від громадян не надходило.

19.09.2017р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило. ...

19.09.2017р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило.

19 вересня 2017 року в програмі Олімпійського дня проведено змагання з паркового волейболу серед студентів міста Куп’янська. Цими змаганнями ...

19 вересня 2017 року в програмі Олімпійського дня проведено змагання з паркового волейболу серед студентів міста Куп’янська. Цими змаганнями розпочалася міська Спартакіада з видів спорту серед студентської молоді 2017-2018 навчального року. Змагання проходили за круговою системою окремо серед юнаків та дівчат. Всім учасникам змагань були вручені сувеніри з олімпійською символікою від відділення НОК України у Харківській області. Чемпіони змагань були нагороджені кубком, медалями і грамотами, призери – грамотами управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради.

19.09.2017р. у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста відбулось тестування учнів 2002 року народження за інтегрованими завданнями з ...

19.09.2017р. у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста відбулось тестування учнів 2002 року народження за інтегрованими завданнями з читання, математики, природничих дисциплін за зразками PISA.

18.09.2017р. звернень від громадян до управління праці та соціального захисту населення не надходило. ...

18.09.2017р. звернень від громадян до управління праці та соціального захисту населення не надходило.

18.09.2017 проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Були обговорені питання:
- виконання плану ро ...

18.09.2017 проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Були обговорені питання:
- виконання плану роботи відділу на наступний тиждень,
- затвердження плану заходів до відзначення Дня дошкільника, Дня бібліотекаря та Дня працівників освіти.
- різне.

18.09.2017р. проведено апаратну нараду з керівниками відділів управління фінансів. На нараді були розглянуті питання:
- контроль та про ...

18.09.2017р. проведено апаратну нараду з керівниками відділів управління фінансів. На нараді були розглянуті питання:
- контроль та проведення фінансування в межах наявних бюджетних асигнувань та своєчасне внесення змін до розпису ;
- підготовка матеріалів по внесенню змін до бюджету м.Куп’янська на 2017 рік для затвердження на черговій сесії міської ради ;
- збір прогнозної інформації для здійснення своєчасних розрахунків по енергоносіях ;
- підготовка проекту бюджету м.Купянськ на 2018 р.

18.09.2017р., о 10:00 годині , начальник управління культури,молоді та спорту Куп’янської міської ради Лаптєв М.В. провів апаратну нараду з ...

18.09.2017р., о 10:00 годині , начальник управління культури,молоді та спорту Куп’янської міської ради Лаптєв М.В. провів апаратну нараду з начальниками відділів, на якій було розглянуто ряд першочергових питань.
1. Участь в Слобожанському ярмарку.
2. Платні послуги.
3.Висвітлення інформації по підготовці управління КМС КМР до осінньо-зимового періоду 2017-2018 року.
4. Скласти та висвітлити графік тренувань на площадці ФОК (згідно наданих заявок )
4. Прибирання території.

18.09.2017р. о 09:00 в кабінеті секретаря Куп’янської міської ради Заніка В.В. відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділ ...

18.09.2017р. о 09:00 в кабінеті секретаря Куп’янської міської ради Заніка В.В. відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Куп’янської міської ради, під час якої розглянуті питання:
- про проведення засідання виконавчого комітету Куп’янської міської ради;
- про хід підготовки до Дня селища Ківшарівка;
- про підготовку структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету до участі у Слобожанському ярмарку;
- про підготовкупро внесення змін до інструкцій по техніці безпеки;
- про підготовку об’єктів міста Куп’янськ до робочої поїздки керівництваХарківської обласної державної адміністрації;
- про підготовку сесії Куп’янської міської ради 29 вересня 2017 року;
- про оптимізацію закладів охорони здоров’я

17.09.2017р. у міському парку культури та відпочинку відбулися підготовчі заходи до закриття весняно – літнього сезону в парку культури та в ...

17.09.2017р. у міському парку культури та відпочинку відбулися підготовчі заходи до закриття весняно – літнього сезону в парку культури та відпочинку.

Докладніше
Посилання
Версія для слабо- зорих