Офіційний сайт Куп’янської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Рівняння на Ківшарівку!
Рівняння на Ківшарівку!

Поділитися новиною:

Рівняння на Ківшарівку!

Громадськість найбільшого в Україні селища міського типу задає темп позитивним змінам на місцях

Саме жителі Ківшарівки є найактивнішими учасниками та переможцями обласного конкурсу регіонального розвитку «Разом у майбутнє» та міського конкурсу міні-проектів місцевого розвитку «Місто своїми руками».

Розумним, небайдужим ківшарянам спільно з міською владою, народним депутатом Віктором Остапчуком, депутатом обласної ради Вячеславом Чигріновим за декілька років вдалося зробити те, що не вдавалося зробити за останні років двадцять. Капітально ремонтуються дороги, відновлюється вуличне освітлення, побудовано духовний центр селища — Храм Св. Петра та Февронії з дзвіницею, створено комфортну зону відпочинку біля храмового комплексу, встановлено 7 ігрових майданчиків та сучасний спортивно-розважальний комплекс, всіляко підтримуються ініціативи представників творчої спільноти селища.

Всі ці зміни стали можливі завдяки працьовитості та ініціативності самих жителів Ківшарівки. Як говорить народна мудрість: «Добре роби, добре й буде»!

Перш ніж зустрітися з заступником міського голови Сергієм Стокозом, який керує сектором із забезпечення життєдіяльності селища, я вирішила поспілкуватися з жителями Ківшарівки щодо стану справ у селищі. Звичайно що люди говорили не тільки про позитивні зміни, а й про ті недоліки, яких хотілося б позбавитися. Жителям селища хочеться, щоб ремонт доріг йшов жвавіше та якісніше, щоб на спортивному майданчику, який знаходиться між будинками №3 та №30, скоріше було завершено роботи по його благоустрою, щоб вчасно викошувалася та вивозилася трава, зрізані гілки дерев. Поряд з критикою звучать і слова подяки. Наприклад, за відновлення мережі вуличного освітлення. На сьогоднішній день увесь другий мікрорайон повністю освітлюється, навіть внутрішньодомові території. Зараз цю роботу проводять на першому мікрорайоні. Всього за два роки було встановлено понад 100 світлодіодних світильників, які не лише добре освітлюють територію, а й економно споживають електроенергію. 

Милують око і новенькі автобусні зупинки. Їх почали встановлювати ще у минулому році. У 2016 році було встановлено 5 павільйонів, і у поточному році 3 новеньких павільйони.

Жителі Ківшарівки надзвичайно вдячні міській владі за придбання для Куп’янської міської лікарні сучасного апарату ультразвукової діагностики УЗД з подальшим комп’ютерним опрацюванням результату, 2 сучасних електрокардіографа, які дозволяють проводити складні дослідження системи кровообігу. Раніше це можна було зробити тільки у Харкові. У 2017 році для лікарні було придбано апарат безконтактного дослідження внутрішнього очного тиску, який дозволяє на ранніх стадіях діагностувати глаукому та цілу низку інших хвороб. Відтепер це дослідження можна проводити і хворим на цукровий діабет, адже традиційний метод дослідження внутрішнього очного тиску для цієї категорії хворих є проблемним. Значно оновлено устаткування у стоматологічному відділені, яке дозволяє майже без болю лікувати хворі зуби.

Чимало у лікарні робиться не лише за бюджетні кошти, а й за кошти спонсорів, які розуміють усю складність ситуації з медициною у нашій країні і допомагають чим можуть. Звичайно, що якби не авторитет та харизма головного лікаря Олега Буракова, навряд чи б вдалося залучити у 2017 році майже 120 тис. грн. спонсорських коштів для  вирішення нагальних потреб лікарні та забезпечити учасників бойових дій, інвалідів війни, чорнобильців, які перебувають на лікуванні у стаціонарі підвищеними нормами харчування, мається на увазі молоком.

У лікарні проводиться капітальний ремонт дитячого соматичного відділення. Допоміг у цьому питанні народний депутат України Віктор Остапчук. Йому вдалося залучити мільйон гривень з державного бюджету. Ще понад три мільйони було залучено на капітальний ремонт дороги від літака до знака с.Новоосинове.

Продовжуються роботи по заміні старих вікон на нові, енергозберігаючі.

Головний лікар Куп’янської міської лікарні Олег Дмитрович Бураков зазначив, що дуже приємно працювати у команді ентузіастів, поряд з народним депутатом України Віктором Остапчуком, депутатом Харківської обласної ради Вячеславом Чигріновим, які реально піклуються про людей.

Підводячи підсумки усього побаченого і почутого хочеться відзначити той факт, що усіх, з ким вдалося поспілкуватися 13 вересня, об’єднувала віра у краще. Люди критикували і дякували з вірою у те, що ситуація зміниться на краще, їхні голоси звучали впевнено.

Позитивні зміни у свідомості людей помітив і заступник міського голови Сергій Володимирович Стокоз, який керує сектором із забезпечення життєдіяльності селища і старший інспектор — помічник міського голови Валерій Кизим. Вони вдячні жителям Ківшарівки за конструктивну критику, розумінням, допомогу і підтримку.

Завдяки спільним зусиллям у минулому році було встановлено погруддя видатному керівнику Куп’янського ливарного заводу, почесному громадянину міста Куп’янськ В.І.Кошелєву. Щоб прийдешні покоління знали та пам’ятали видатних діячів рідного краю та брали з них приклад. У цьому році подарунком до Дня селища стане книга «Мечта и дело Виктора Кошелева».

Зараз завершуються роботи по підготовці до свята — Дня селища Ківшарівки. Хочеться побажати не зупинятися на досягнутому, не знижувати заданий темп, щоб сюди хотілося приїжджати знову і знову.

Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку! Альбом: Рівняння на Ківшарівку!
Web-адреса: kupyansk-rada.gov.ua/news/id/3564 | Переглядів: 138Дата публікації: 13:05 15.09.2017
Міський голова

Войтюк Олег Вікторович

Куп'янський міськрайонний штаб з питань координації дій щодо тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб
Пошук
Анонс подій
21.09.2017
день - Книжкова виставка до дня партизанської слави «Герої всенародної боротьби» Книжкова виставка до дня партизанської слави «Герої всенародної боротьби» Організатор:Міська бібліотека № 3 Час проведення:21.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека № 3, смт. Куп'янськ-Вузловий
08:00 - Особистий прийом громадян начальником УПСЗН КМР Ягодкою Н.М. Особистий прийом громадян начальником УПСЗН КМР Ягодкою Н.М. Організатор:Проводить Ягодка Н.М. - начальник УПСЗН Куп’янської міської ради Час проведення:21.09.2017 08:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 6, каб. 217 УПСЗН
08:30 - Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Організатор:Гаркуша Г.В., методист методичного центру відділу освіти Час проведення:21.09.2017 08:30 Місце проведення:Кабінет № 7, відділ освіти, вул. Студентська, 2
09:00 - Змагання з шахів серед дітей, присвячені Дню миру Змагання з шахів серед дітей, присвячені Дню миру Організатор:КУФКС "МЦФЗН "Спорт для всіх"-"Спартак"" Час проведення:21.09.2017 09:00 Місце проведення:м. Куп'янськ, стадіон "Спартак"
10:00 - Чергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Чергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС
1. Готовність об’єктів паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
2. Про забезпечення заходів з профілактики та боротьби з грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями.
3. Про стан санітарного очищення міста, та приведення його території до вимог санітарного законодавства.
Організатор:Синиця В.Г.- старший інспектор з питань цивільного захисту населення Куп’янської міської ради Час проведення:21.09.2017 10:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, проспект Конституції 3, 3 поверх, малий зал засідань

13:00 - Особистий прийом громадян в.о. начальника управління фінансів КМР Козир С.М. Особистий прийом громадян в.о. начальника управління фінансів КМР Козир С.М. Організатор:в.о. начальника управління фінансів КМР Козир С.М. Час проведення:21.09.2017 13:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
13:00 - Проведення засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця проживання Проведення засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця проживання Організатор:УПСЗН Час проведення:21.09.2017 13:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 6, каб. 217 УПСЗН
14:00 - Засідання адміністративної комісії виконавчого комітетету Куп'янської міської ради Засідання адміністративної комісії виконавчого комітетету Куп'янської міської ради Організатор:Єльджарова Т.І. - заступник міського голови — керуючий справами виконавчого комітету Куп’янської міської ради Час проведення:21.09.2017 14:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, проспект Конституції 3, 2 поверх, каб.25
15:00 - Засідання міського методичного об’єднання класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Засідання міського методичного об’єднання класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Організатор:Гудкова В.О., методист методичного центру відділу освіти Час проведення:21.09.2017 15:00 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
22.09.2017
10:00 - Історична бесіда до Дня партизанської слави «У пам`ять, легенди, пісні приходять безсмертні герої» Історична бесіда до Дня партизанської слави «У пам`ять, легенди, пісні приходять безсмертні герої» Організатор:Міська бібліотека № 2 Час проведення:22.09.2017 10:00 Місце проведення:Міська бібліотека № 2, ПК ім Кошелєва смт. Ківшарівка
10:00 - Урочистий мітинг – реквієм до Дня партизанської слави Урочистий мітинг – реквієм до Дня партизанської слави Організатор:Міський парк культури та відпочинку Час проведення:22.09.2017 10:00 Місце проведення:Біля пам'ятника на крейдяній горі
11:00 - Урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня Дошкілля Урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня Дошкілля Організатор:Керівники дошкільних навчальних закладів Час проведення:22.09.2017 11:00 Місце проведення:Дошкільні навчальні заклади міста
13:00 - Урочистості з нагоди 80-річчя КУп’янського навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3" Урочистості з нагоди 80-річчя КУп’янського навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3" Організатор:Роганіна Л.І., директор НВК №3 Час проведення:22.09.2017 13:00 Місце проведення:Будинок науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий
14:30 - Засідання міського методичного об’єднання вчителів предметів естетичного циклу загальноосвітніх навчальних закладів міста Засідання міського методичного об’єднання вчителів предметів естетичного циклу загальноосвітніх навчальних закладів міста Організатор:Гудкова В.О., методист методичного центру відділу освіти Час проведення:22.09.2017 14:30 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
23.09.2017
день - Святкові заходи до Дня селища смт. Ківшарівка Святкові заходи до Дня селища смт. Ківшарівка Організатор:Палац культури імені В.І.Кошелєва смт. Ківшарівка Час проведення:23.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:Палац культури імені В.І.Кошелєва, смт.Ківшарівка
16:00 - Танцювальні вечори любительського об’єднання «Веселка» Танцювальні вечори любительського об’єднання «Веселка» Організатор:Міський парк культури та відпочинку Час проведення:23.09.2017 16:00 Місце проведення:Міський будинок культури, пров. Духовний, 2
Докладніше
Стрічка подій:

20.09.2017р. проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та ...

20.09.2017р. проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток.

20.09.2017 у дошкільному навчальному закладі №2 проведено засідання міського методичного об’єднання вихователів груп старшого дошкільного ві ...

20.09.2017 у дошкільному навчальному закладі №2 проведено засідання міського методичного об’єднання вихователів груп старшого дошкільного віку дошкільних навчальних закладів міста за темою "Ефективне використання інноваційних технологій у логіко-математичному розвитку дітей". Слухачі приймали активну участь у інтерактивному спілкуванні з теми та практичних заняттях з дітьми.

19.09.2017р. на особистий прийом до начальника управління культури, молоді
та спорту КМР Лаптєва М.В. звернень від громадян не надходило ...

19.09.2017р. на особистий прийом до начальника управління культури, молоді
та спорту КМР Лаптєва М.В. звернень від громадян не надходило.

19.09.2017р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило. ...

19.09.2017р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило.

19 вересня 2017 року в програмі Олімпійського дня проведено змагання з паркового волейболу серед студентів міста Куп’янська. Цими змаганнями ...

19 вересня 2017 року в програмі Олімпійського дня проведено змагання з паркового волейболу серед студентів міста Куп’янська. Цими змаганнями розпочалася міська Спартакіада з видів спорту серед студентської молоді 2017-2018 навчального року. Змагання проходили за круговою системою окремо серед юнаків та дівчат. Всім учасникам змагань були вручені сувеніри з олімпійською символікою від відділення НОК України у Харківській області. Чемпіони змагань були нагороджені кубком, медалями і грамотами, призери – грамотами управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради.

19.09.2017р. у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста відбулось тестування учнів 2002 року народження за інтегрованими завданнями з ...

19.09.2017р. у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста відбулось тестування учнів 2002 року народження за інтегрованими завданнями з читання, математики, природничих дисциплін за зразками PISA.

18.09.2017р. звернень від громадян до управління праці та соціального захисту населення не надходило. ...

18.09.2017р. звернень від громадян до управління праці та соціального захисту населення не надходило.

18.09.2017 проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Були обговорені питання:
- виконання плану ро ...

18.09.2017 проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Були обговорені питання:
- виконання плану роботи відділу на наступний тиждень,
- затвердження плану заходів до відзначення Дня дошкільника, Дня бібліотекаря та Дня працівників освіти.
- різне.

18.09.2017р. проведено апаратну нараду з керівниками відділів управління фінансів. На нараді були розглянуті питання:
- контроль та про ...

18.09.2017р. проведено апаратну нараду з керівниками відділів управління фінансів. На нараді були розглянуті питання:
- контроль та проведення фінансування в межах наявних бюджетних асигнувань та своєчасне внесення змін до розпису ;
- підготовка матеріалів по внесенню змін до бюджету м.Куп’янська на 2017 рік для затвердження на черговій сесії міської ради ;
- збір прогнозної інформації для здійснення своєчасних розрахунків по енергоносіях ;
- підготовка проекту бюджету м.Купянськ на 2018 р.

18.09.2017р., о 10:00 годині , начальник управління культури,молоді та спорту Куп’янської міської ради Лаптєв М.В. провів апаратну нараду з ...

18.09.2017р., о 10:00 годині , начальник управління культури,молоді та спорту Куп’янської міської ради Лаптєв М.В. провів апаратну нараду з начальниками відділів, на якій було розглянуто ряд першочергових питань.
1. Участь в Слобожанському ярмарку.
2. Платні послуги.
3.Висвітлення інформації по підготовці управління КМС КМР до осінньо-зимового періоду 2017-2018 року.
4. Скласти та висвітлити графік тренувань на площадці ФОК (згідно наданих заявок )
4. Прибирання території.

18.09.2017р. о 09:00 в кабінеті секретаря Куп’янської міської ради Заніка В.В. відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділ ...

18.09.2017р. о 09:00 в кабінеті секретаря Куп’янської міської ради Заніка В.В. відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Куп’янської міської ради, під час якої розглянуті питання:
- про проведення засідання виконавчого комітету Куп’янської міської ради;
- про хід підготовки до Дня селища Ківшарівка;
- про підготовку структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету до участі у Слобожанському ярмарку;
- про підготовкупро внесення змін до інструкцій по техніці безпеки;
- про підготовку об’єктів міста Куп’янськ до робочої поїздки керівництваХарківської обласної державної адміністрації;
- про підготовку сесії Куп’янської міської ради 29 вересня 2017 року;
- про оптимізацію закладів охорони здоров’я

17.09.2017р. у міському парку культури та відпочинку відбулися підготовчі заходи до закриття весняно – літнього сезону в парку культури та в ...

17.09.2017р. у міському парку культури та відпочинку відбулися підготовчі заходи до закриття весняно – літнього сезону в парку культури та відпочинку.

Докладніше
Посилання
Версія для слабо- зорих