Офіційний сайт Куп’янської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!
ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!

Поділитися новиною:

ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!

Ваше благополуччя залежить від ваших власних рішень. – Джон Д. Рокфеллер

Той, хто відчуває себе реальними господарями у власному будинку та замислюється, як зробити своє помешкання не лише комфортнішим, а й більш вартісним на ринку нерухомості, усвідомлює, що вкладення коштів у ремонт і модернізацію багатоквартирного будинку є інвестицією. Інвестицією в якість і вартість свого житла та життя.

Минулого тижня в Національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова (м. Харків) відбувся практикум застосування законодавства на тему «Ефективне управління житловим фондом комунальної власності. Створення та діяльність ОСББ», який проводився Харківським регіональним відділенням «Асоціація міст України». Від міста Куп’янськ в практикумі взяли участь начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради Олександра Гарбузова та головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства управління Марина Коцюра.

Перед учасниками виступили директор Харківського регіонального відділення «Асоціація міст України» Віктор Мирошник, Голова правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Альма – центр» (м. Харків) Юлія Самойлова, керівник Харківського центру ефективного управління багатоквартирними будинками Аліна Жесткова, Президент ради голів ОСББ України, заступник голови Національної ради з питань створення та функціонування ОСББ при кабінеті Міністрів України Наталя Олійник та Олег Масленніков – регіональний представник Міжнародної фінансової корпорації International Finance Corporation (IFC), що є одною з п'яти інституцій Групи Світового банку.

Головним меседжем практикуму було – той, хто відчуває себе реальними господарями у власному будинку та замислюється, як зробити своє помешкання не лише комфортнішим, а й більш вартісним на ринку нерухомості, усвідомлює, що вкладення коштів у ремонт і модернізацію багатоквартирного будинку є інвестицією. Інвестицією в якість і вартість свого житла та життя.

Нині в нашій країні формується спільнота, яка не чекає, коли держава поверне їм усе, що завинила. На кінець 2016 року вже понад 600 багатоквартирних будинків скористалися доступними наразі фінансовими інструментами й інвестували у своє майбутнє (модернізацію житлового фонду та запровадження енергоефективних заходів).

В умовах сьогодення в Україні понад 95% квартир знаходяться в приватній власності. Приватизація, що розпочалася чверть століття тому, триває й досі. Проте, на жаль, не всі власники квартир усвідомлюють, що, окрім свого «кревного» — квартири, вони отримали у власність і те, що зазвичай називають «загальним», але вважають «нічиїм» — дах, підвал, стіни, ліфти, труби, хоча відповідно до ч. 2 ст. 382 Цивільного кодексу України: «Усі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Спільним майном багатоквартирного будинку є приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення, а також будівлі і споруди, які призначені для задоволення потреб усіх співвласників багатоквартирного будинку та розташовані на прибудинковій території, а також права на земельну ділянку, на якій розташований багатоквартирний будинок та його прибудинкова територія, у разі державної реєстрації таких прав».

Більшість із власників усвідомлюють важливість сучасного ремонту квартири. Вкладаючи гроші в ремонт, вони очікують отримати не тільки більш комфортне житло, а й вищу вартість квартири на ринку нерухомості порівняно з аналогічною квартирою без ремонту. А як щодо будинку загалом? Адже, придбаваючи квартиру, покупець звертає увагу не тільки на принади самої квартири, а й на те, як давно робився ремонт у під’їзді, чи не тече дах або чи не «стоїть» вода в підвалі (особливо актуально для квартир на першому й останньому поверхах), скільки хомутів на трубах та чи є лічильники води/газу/тепла.

Варто розуміти, що ринкова вартість вашої квартири залежатиме зокрема й від технічного стану та зовнішнього вигляду всього будинку. Наразі в Україні склалися доволі сприятливі обставини для проведення модернізації багатоквартирних будинків. Приклади з різних міст доводять, що інвестувати у власний будинок — це вигідно. Співвласники багатоквартирних будинків, упроваджуючи енергоефективні заходи, отримують не лише сучасне комфортне житло, а й економію з оплати комунальних послуг.

Як реалізувати таку ідею у власному будинку? Одним із основних напрямків впровадження реформ, розвитку відповідального ставлення мешканців до власного житла є удосконалення системи управління житловим фондом через утворення сучасних замовників житлово-комунальних послуг у вигляді управляючих кампаній, а також об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Всі, хто працює над реформуванням житлово-комунального господарства, розуміють, що реформи можливі лише за умови активної участі у цій справі ОСББ, як нової організаційної форми утримання житла, що значно краще відповідає реаліям сьогодення.

ОСББ — юридична особа, створена власниками квартир і нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна й управління, утримання та використання спільного майна. Алгоритм створення ОСББ детально прописано в Законі України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку». Загалом процедура нескладна, але потребує від ініціаторів уваги та чіткого дотримання вимог законодавства.

Фахівці управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради нададуть консультації щодо створення ОСББ за адресою: 63701, Харківська область, м. Куп’янськ, проспект Конституції, буд. 5 Телефони: +38 (05742) 56449, 57840. Ми будемо раді нашій співпраці!

Альбом: ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ! Альбом: ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ! Альбом: ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ! Альбом: ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ! Альбом: ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ! Альбом: ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ! Альбом: ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ! Альбом: ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ ФОНДОМ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!
Web-адреса: kupyansk-rada.gov.ua/news/id/4035 | Переглядів: 107Дата публікації: 14:46 31.10.2017
Пошук
Анонс подій
21.01.2018
22.01.2018
день - Книжкова експозиція «Соборність в душах, єдність у серцях» (до Дня Соборності України, до 100 – річчя IV Універсалу Української Центральної Ради) Книжкова експозиція «Соборність в душах, єдність у серцях» (до Дня Соборності України, до 100 – річчя IV Універсалу Української Центральної Ради) Організатор:Нардід О. М., всі групи читачів Час проведення:22.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:МБ№2
день - Короткотерміновий семінар з підвищення кваліфікації для викладачів класу фортепіано Короткотерміновий семінар з підвищення кваліфікації для викладачів класу фортепіано Організатор:Викладач фортепіано Трофімова Л. О. Час проведення:22.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:ОНМЦ ПК (м. Харків)
10:00 - Урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди Дня Соборності України Урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди Дня Соборності України Організатор:Ткаченко О.І. Пухлич Р.І. Час проведення:22.01.2018 10:00 Місце проведення:Парк Т.Г.Шевченка
10:00 - Апаратна нарада з керівниками відділів управління фінансів Апаратна нарада з керівниками відділів управління фінансів Організатор:Начальник управління фінансів КМР Замула Л.В. Час проведення:22.01.2018 10:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
10:00 - Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:22.01.2018 10:00 Місце проведення:Кабінет начальника відділу освіти, відділ освіти, вул. Студентська, 2
13:00 - Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:22.01.2018 13:00 Місце проведення:Кабінет начальника відділу освіти, відділ освіти, вул. Студентська, 2
13:00 - Надання сервісних послуг навчальному закладу Надання сервісних послуг навчальному закладу Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:22.01.2018 13:00 Місце проведення:Куп’янська загальноосвітня школа №1
23.01.2018
Докладніше
Стрічка подій:

Станом на 19.01.2018 року в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1393 внутрішньо переміщені особи, з них осіб працездатного віку – 316, ді ...

Станом на 19.01.2018 року в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1393 внутрішньо переміщені особи, з них осіб працездатного віку – 316, дітей – 289, інвалідів – 87, пенсіонерів – 701.
17.01.18 року проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток. На засіданні комісії розглянуто 25 звернень, в тому числі 3 – з питань надання пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, 22 – з питання призначення субсидій. За результатами комісії 23 заявника отримали призначення. Відповідні рішення приймалися на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов, виходячи з конкретних обставин, що склалися, як виняток, по зверненням громадян, які згідно діючого законодавства права на вказані допомоги на загальних підставах не мають.
18.01.18 року проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні комісії вирішили призначити та відновити соціальні виплати - 63 внутрішньо переміщеним особам. Призупинити всі соціальні виплати у зв’язку з непідтвердженим фактом проживання – 2 особам.
Протягом тижня до управління праці та соціального захисту населення за призначенням державних соціальних допомог звернулося 149 осіб, за призначенням житлових субсидій – 104 особи.
За тиждень звернень від громадян до управління праці та соціального захисту населення не надходило.

18.01.2018р. проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця прожив ...

18.01.2018р. проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця проживання

18.01.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило. ...

18.01.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило.

18.01.2018р. у дошкільному навчальному закладі-ясла-садок-№ 1 комбінованого типу проведено засідання міського методичного об’єднання музични ...

18.01.2018р. у дошкільному навчальному закладі-ясла-садок-№ 1 комбінованого типу проведено засідання міського методичного об’єднання музичних керівників та інструкторів з фізичної культури закладів дошкільної освіти міста за темою "Творче самовираження дошкільників в процесі музичного та фізичного виховання з використанням українського народного фольклору". Метою заходу визначено розкриття методів співпраці музичного керівника та інструктора з фізкультури.

18.01.2018р. звернень від громадян до управління праці та соціального захисту населення не надходило. ...

18.01.2018р. звернень від громадян до управління праці та соціального захисту населення не надходило.

17.01.2018 у відділі освіти проведено нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти. Під час ...

17.01.2018 у відділі освіти проведено нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти. Під час наради були обговорені питання реалізації Концепції "Нова українська школа", реформування початкової освіти та основні завдання закладів освіти міста та органів управління освітою у 2018 році.

17.01.2018р. проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та ...

17.01.2018р. проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток.

16.01.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило. ...

16.01.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило.

16.01.2018року в Купянському дошкільному навчальному закладі-ясла-садок № 4 проведено засідання міського методичного обєднання для виховате ...

16.01.2018року в Купянському дошкільному навчальному закладі-ясла-садок № 4 проведено засідання міського методичного обєднання для вихователів груп середнього дошкільного віку за темою "Формування особистості дитини через інтегрований підхід до національно-патріотичного виховання". З метою підвищення компетентності педагогів було проведено майстер-клас з теми. Захід організовано та проведено на високому методичному рівні.

15.01.2018 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради були обговорені п ...

15.01.2018 у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради були обговорені питання підготовки до реалізації концепції Нова українська школа у школі І ступеня, підготовки до наради керівників закладів освіти міста, до проведення міської конференції школярів "Відкриття".

15.01.2018р. звернень від громадян до управління праці та соціального захисту населення не надходило ...

15.01.2018р. звернень від громадян до управління праці та соціального захисту населення не надходило

15.01.2018 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому громадян ...

15.01.2018 у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому громадян звернень до начальника відділу освіти не надходило.

Докладніше
Посилання
Версія для слабо- зорих