Офіційний сайт Куп’янської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Надбання 2017 року — вже історія. На черзі нові ідеї
Надбання 2017 року — вже історія. На черзі нові ідеї

Поділитися новиною:

Надбання 2017 року — вже історія. На черзі нові ідеї

Напередодні Дня місцевого самоврядування ми вирішили підбити своєрідний підсумок того, що вдалося зробити за 11 місяців поточного року

Напередодні цього професійного свята хочеться сказати теплі слова щирої подяки людям, які своєю невтомною, непомітною сторонньому оку працею змінюють наше місто, втілюють у життя нові ідеї та проекти, є прикладом для інших.

У Куп’янській міській раді є організаційний відділ, який, власне, і допомагає депутатам організовувати свою роботу. Вони завжди залишаються «за кадром», але саме на їхніх плечах лежать усі організаційні питання. Відділ очолює чарівна жінка, чудовий спеціаліст Вікторія  Сухарєва, а допомагає їй головний спеціаліст Людмила Убоженко.

За 11 місяців ними було організовано і проведено 58 засідань постійних комісій міської ради  в тому числі:

 • 16 засідань постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та соціально-економічного розвитку;
 • 11 засідань комісії з правових питань, боротьби з корупцією, контролю за дотриманням законності, кадрової політики, депутатської діяльності та етики;
 • 10 засідань комісії з соціальних та гуманітарних питань
 • 10 засідань постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв’язку;
 • 11 засідань комісії з питань комунальної власності, земельних відносин, архітектури, містобудування та охорони навколишнього середовища:
 • 8 спільних засідань постійних комісій;
 • 15 засідань сесій міської ради;
 • проведено роботу з 183 депутатськими зверненнями;
 • було підготовлено 10 рішень сесії міської ради.

Варто зазначити, що під час засідання комісії або сесії ведеться протокол.

За 11 місяців було прийнято та розміщено на офіційному сайті 447 рішень сесії Куп’янської міської ради. Видано 950 копій рішень.

За кожною цифрою стоїть людська кропітка праця, вищевказані цифри є своєрідним індикатором того як ідея перетворюється на конкретне управлінське рішення.

За сумлінне виконання депутатських обов’язків, активність у роботі міської ради та з нагоди Дня місцевого самоврядування у цьому році Подяку секретаря міської ради отримають:

 • Людмила Іванівна Роганіна — голова постійної комісії міської ради з соціальних та гуманітарних питань.
 • Олександр Вікторович Куксінович — член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв’язку.
 • Любов Іванівна Доля — член постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та соціально-економічного розвитку.
 • Владислав Станіславович Мусієнко — член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв’язку.
 • Олена Анатоліївна Баличева — секретар постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, земельних відносин, архітектури, містобудування та охорони навколишнього середовища.
 • Юрій Федорович Реутський —заступник голови постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань.

 

Депутати міської, обласної ради беруть активну участь у підготовці та реалізації  міні-проектів переможців  обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад  «Разом у майбутнє» та міського конкурсу міні-проектів місцевого розвитку «Місто своїми руками».

У цьому році в обласному конкурсі «Разом у майбутнє» перемогло дев’ять представників від Куп’янська. У минулому році їх було лише четверо. Згідно з умовами конкурсу реалізація даних проектів здійснювалася за рахунок обласного, міського бюджету та внеску конкурсанта. Загальний обсяг фінансування по дев’яти міні-проектам склав маже півтора мільйони гривень.

На розгляд конкурсної комісії «Місто своїми руками» міської ради було подано 43 міні-проекти. За результатами їх розгляду комісією визначено 13 переможців та виділено 647 тис. грн. на їх реалізацію.

Завдяки міні-проектам облаштовуються дитячі ігрові та спортивні майданчики, місця відпочинку населення - парки, сквери, алеї, тощо, проводяться заходи по енергоефективності та енергозбереженню у багатоквартирних будинках.

Активність жителів у розбудові та благоустрої нашого міста зростає рік у рік.

Але, як влучно висловився депутат Харківської обласної ради Вячеслав Чигрінов: Міні-проекти 2017 року — вже історія. Потрібні нові ідеї.

Наші представники у Харківській обласній раді — Вячеслав Чигрінов, Ігор Стоянов, Геннадій Мацегора зробили чимало для вирішення проблемних питань Куп’янська. Вони ініціативні, згуртовані та цілеспрямовані. Гідний приклад депутатської роботи та взаємодії з громадою їм подає народний депутат України Віктор Остапчук.

Важко в одному матеріалі перерахувати кількість заходів, які їм вдалося реалізувати навіть за 11 місяців 2017 року. Тому з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування хочеться сказати величезне ДЯКУЮ і побажати не зупинятися на досягнутому.

Неможна не сказати теплі слова і в адресу уповноважених виконавчого комітету та подякувати за їхню роботу та активну громадянську позицію. Саме вони безпосередньо працюють з людьми на місцях, вирішують проблемні питання та взаємодіють з міською владою. Це Анатолій Якович Кардаш, Ольга Володимирівна Шаламова, Наталія Євгеніївна Казакова, Катерина Володимирівна Водолажська, Валентина Петрівна Жихор, Олена Іванівна Сіроклин, Любов Іванівна Богородченко, Ірина Іванівна Веселовська, Тетяна Анатоліївна Варібрусова, Любов Андріївна Безхутра, Любов Миколаївна Кривошеєва, Раїса Анатоліївна Промська, Сергій Григорович Радченко та Ольга Юріївна Призенко.

Їхню роботу координує та організовує керуючий справами виконавчого комітету Тетяна Єльджарова, начальник відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Світлана Векслер та головний спеціаліст відділу — Наталя Ляшенко.

За 11 місяців поточного року уповноваженими виконавчого комітету було видано 6071 довідку про склад сім’ї, складено 145 актів про фактичне не проживання за місцем реєстрації, видано 370 характеристик, 55 довіреностей, зроблено 293 приписи, проведено 780 особистих прийомів та 40 загальних зборів. Вісім разів вони збиралися у міській раді для обговорення нагальних питань з керівництвом міста та структурних підрозділів.

Ще раз хочеться подякувати кожному, хто працює в органах місцевого самоврядування або перебуває на заслуженому відпочинку. Усі ви обрані людьми, які довірили вам представляти і захищати  свої законні інтереси, гарантувати право на життя у цивілізованій, заможній та безпечній державі. Особливі слова подяки адресую ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування у Куп’янську.

Міцного вам здоров’я, мирного неба та успіхів в усіх починаннях на благо рідного міста та куп’янчан.

Секретар Куп’янської міської ради Володимир Занік

Web-адреса: kupyansk-rada.gov.ua/news/id/4504 | Переглядів: 115Дата публікації: 12:37 06.12.2017
Пошук
Анонс подій
17.12.2017
день - Участь учнів молодших театральних класів у тематичній пізнавально-розважальній програмі “Чарівна планета Дитинства С.Я.Маршака”, присвяченої 130-річчю від дня народження С.Я.Маршака Участь учнів молодших театральних класів у тематичній пізнавально-розважальній програмі “Чарівна планета Дитинства С.Я.Маршака”, присвяченої 130-річчю від дня народження С.Я.Маршака Організатор:Агапова С.С. Час проведення:17.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:Харківська обласна бібліотека для дітей /м.Харків/
день - Театралізована вистава до Дня Святого Миколая Театралізована вистава до Дня Святого Миколая Організатор:Хаустова О.М. Керівники колективів Час проведення:17.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:Велика зала ПК
10:00 - ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:17.12.2017 10:00 Місце проведення:Куп’янська загальноосвітня школа №6
14:00 - Творча зустріч з професором кафедри фортепіано КЗ “Харківська гуманітарно-педагогічна академія” у рамках професійно-орієнтаційної роботи Т.Л.Дорош. Концерт за участю студентів академії Творча зустріч з професором кафедри фортепіано КЗ “Харківська гуманітарно-педагогічна академія” у рамках професійно-орієнтаційної роботи Т.Л.Дорош. Концерт за участю студентів академії Організатор: Ляшенко І.М. Час проведення:17.12.2017 14:00 Місце проведення: КДМШ № 3
18.12.2017
день - З 15.12. по 29.12.2017 року - VІІ Міжнародний турнір з міні-футболу на призи ПСК «Мрія» З 15.12. по 29.12.2017 року - VІІ Міжнародний турнір з міні-футболу на призи ПСК «Мрія» Організатор:ФК "Мрія-UFC" Час проведення:18.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:спортзала ПК ім. В.І.Кошелєва смт. Ківшарівка
день - Літературна мандрівка «Через поле, через гай, до нас іде Миколай» до Дня Святого Миколая Літературна мандрівка «Через поле, через гай, до нас іде Миколай» до Дня Святого Миколая Організатор:Відп.: Сохар Т.В. Учасники: молодший шкільний вік Час проведення:18.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:Міська бібліотека№1
день - Академконцерти з предмету за вибором (музичного інструменту) Академконцерти з предмету за вибором (музичного інструменту) Організатор:Заступник директора Прудивус І.О. Час проведення:18.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:Кабінет заступника директора
10:00 - Апаратна нарада з керівниками відділів управління фінансів Апаратна нарада з керівниками відділів управління фінансів Організатор:Начальник управління фінансів КМР Замула Л.В. Час проведення:18.12.2017 10:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
10:00 - Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:18.12.2017 10:00 Місце проведення:Кабінет начальника відділу освіти, відділ освіти, вул. Студентська, 2
13:00 - Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:18.12.2017 13:00 Місце проведення:Кабінет начальника відділу освіти, відділ освіти, вул. Студентська, 2
14:30 - Свято першокласника (фортепіанний відділ) Свято першокласника (фортепіанний відділ) Організатор:Завідуючий відділом Гелеверя С.П. Час проведення:18.12.2017 14:30 Місце проведення:Зал ДМШ№1
19.12.2017
09:00 - Міський етап виставки юних природоохоронців "Зимовий вернісаж" Міський етап виставки юних природоохоронців "Зимовий вернісаж" Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:19.12.2017 09:00 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
09:00 - Особистий прийом громадян секретарем міської ради Заніком В.В. Особистий прийом громадян секретарем міської ради Заніком В.В. Організатор:Загальний відділ виконавчого комітету КМР Час проведення:19.12.2017 09:00 Місце проведення:Кабінет секретаря КМР Заніка В.В. № 35
13:00 - Особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. Особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. Організатор:Начальник управління фінансів КМР Замула Л.В. Час проведення:19.12.2017 13:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
15:00 - Свято першокласника (відділ народних інструментів) Свято першокласника (відділ народних інструментів) Організатор:Завідуючий відділом Костюченко Л.О. Час проведення:19.12.2017 15:00 Місце проведення:Зал ДМШ№1
Докладніше
Стрічка подій:

15.12.2017р. 10:00 - 15.12.2017р. 10:30 в ОНМЦ ПК /м.Харків/ відбулось відвідування семінарського заняття за участю заслуженого діяча мисте ...

15.12.2017р. 10:00 - 15.12.2017р. 10:30 в ОНМЦ ПК /м.Харків/ відбулось відвідування семінарського заняття за участю заслуженого діяча мистецтв України, актора розмовного жанру, викладача-методиста театрального відділення ХДШМ №6 М.П.Крамаренка

15.12.2017р. у Куп'янському дошкільному навчальному закладі - ясла - садок №8 комбінованого типу проведено засідання міського методичного об ...

15.12.2017р. у Куп'янському дошкільному навчальному закладі - ясла - садок №8 комбінованого типу проведено засідання міського методичного об’єднання вихователів старших груп закладів дошкільної освіти міста за темою "Формування лідерських якостей у дошкільників через діалог у процесі спілкування". Захід проведено у формі майстер-класу на засадах партнерства.

Станом на 15.12.17р. в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1390 внутрішньо переміщених осіб, з них осіб працездатного віку – 309, дітей ...

Станом на 15.12.17р. в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1390 внутрішньо переміщених осіб, з них осіб працездатного віку – 309, дітей – 281, інвалідів – 88, пенсіонерів – 712.
15.12.2017року проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Підтверджено факт проживання 42 внутрішньо переміщеним особам. Призупинено дію довідок до з’ясування підтвердження / не підтвердження факту проживання – 12 особам.
Протягом тижня до управління праці та соціального захисту населення за призначенням державних соціальних допомог звернулося – 73 особи, за призначенням житлових субсидій – 71 особа.
За тиждень на особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звернулося 2 особи з загальних питань соціального захисту. На поставлені питання надані роз‘яснення по суті.

14.12.2017р. 15:30 - 14.12.2017р. 18:00 В залі ДМШ відбувся конкурс на краще виконання етюдів на фортепіанному відділі ...

14.12.2017р. 15:30 - 14.12.2017р. 18:00 В залі ДМШ відбувся конкурс на краще виконання етюдів на фортепіанному відділі

14.12.2017 на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №6 проведено міську учнівську конференцію "Ленд-ліз". У конференції взяли участь учні ...

14.12.2017 на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №6 проведено міську учнівську конференцію "Ленд-ліз". У конференції взяли участь учні 10-11-х класів загальноосвітньої школи №6 та педагоги закладів загальної середньої освіти міста.

14.12.2017р. звернень від громадян не надходило. ...

14.12.2017р. звернень від громадян не надходило.

14.12.2017 на базі ЦДЮТ проведено міський шаховий турнір серед учнів закладів загальної середньої освіти. За результатами змагань І місце по ...

14.12.2017 на базі ЦДЮТ проведено міський шаховий турнір серед учнів закладів загальної середньої освіти. За результатами змагань І місце посіла команда учнів загальноосвітньої школи №12, ІІ місце-команда учнів загальноосвітньої школи №6, ІІІ місце-навчально-виховного комплексу "Школа-гімназія №3".

14.12.2017р. проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця прожив ...

14.12.2017р. проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця проживання

14.12.2017р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило. ...

14.12.2017р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило.

14.12.2017р. 12:00 - 14.12.2017р. 12:30 В залі ДМШ № 2 пройшла музична вітальня «Чарівної музики країна» ...

14.12.2017р. 12:00 - 14.12.2017р. 12:30 В залі ДМШ № 2 пройшла музична вітальня «Чарівної музики країна»

14.12.2017 р. о 10.00 годині в залі засідань виконавчого комітету Куп’янської міської ради відбулося позачергове засідання XХХVІІ сесії Куп ...

14.12.2017 р. о 10.00 годині в залі засідань виконавчого комітету Куп’янської міської ради відбулося позачергове засідання XХХVІІ сесії Куп’янської міської ради VІІ скликання. На сесії були розглянуті питання порядку денного:
- про внесення змін до рішення Куп’янської міської ради від 24.02.2017р. № 472-VII “Про затвердження комплексної програми “Здоров’я Куп’янщини” на 2017 рік у новій редакції ( зі змінами);
- про внесення змін до рішення XXIV сесії VIІ скликання Куп’янської міської ради Харківської області від 24.02.2017р. № 469–VIІ «Про затвердження у новій редакції міської Комплексної програми розвитку гуманітарної сфери м. Куп’янська на 2016-2018 роки» (зі змінами);
- про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Куп’янська на 2017 рік, затвердженої рішенням ХХ сесії Куп'янської міської ради VIІ скликання від 23.12.2016 р. № 413-VIІ;
- про внесення змін до рішення Куп’янської міської ради від 24.02.2017р. №467-VII«Про затвердження у новій редакції Комплексної Програми соціального захисту населення м.Куп’янська на 2017 рік»(зі змінами);
- про внесення змін до рішення Куп’янської міської ради № 495-VII від 31.03.2017 р. «Про затвердження у новій редакції Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції м. Куп’янська на 2017 рік» (зі змінами).
- про внесення змін до рішення XXIV сесії Куп’янської міської ради VII скликання від 24.02.2017 р. № 466- VII «Про затвердження Програми надання окремих видів пільг громадянам міста Куп’янськ на 2017 рік» (зі змінами).
- про організацію дитячого харчування у 2018 році.
- про внесення змін до рішення Куп’янської міської ради від 23 грудня 2016 року №392-VII „ Про міський бюджет на 2017 рік ”та додатків до нього зі змінами.
- про внесення змін до рішення ХV сесії Куп’янської міської ради VII скликання від 30.09.2016 р. № 308”Про утворення виконавчого комітету Куп’янської міської ради VII скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу у новій редакції”.
- про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.


14.12.2017р. до відділу освіти звернулася 1 громадянка з приводу влаштування її дитини до дошкільного закладу. Видано направлення для зараху ...

14.12.2017р. до відділу освіти звернулася 1 громадянка з приводу влаштування її дитини до дошкільного закладу. Видано направлення для зарахування в ДОЗ №8.

Докладніше
Посилання
Версія для слабо- зорих