Офіційний сайт Куп’янської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Надбання 2017 року — вже історія. На черзі нові ідеї
Надбання 2017 року — вже історія. На черзі нові ідеї

Поділитися новиною:

Надбання 2017 року — вже історія. На черзі нові ідеї

Напередодні Дня місцевого самоврядування ми вирішили підбити своєрідний підсумок того, що вдалося зробити за 11 місяців поточного року

Напередодні цього професійного свята хочеться сказати теплі слова щирої подяки людям, які своєю невтомною, непомітною сторонньому оку працею змінюють наше місто, втілюють у життя нові ідеї та проекти, є прикладом для інших.

У Куп’янській міській раді є організаційний відділ, який, власне, і допомагає депутатам організовувати свою роботу. Вони завжди залишаються «за кадром», але саме на їхніх плечах лежать усі організаційні питання. Відділ очолює чарівна жінка, чудовий спеціаліст Вікторія  Сухарєва, а допомагає їй головний спеціаліст Людмила Убоженко.

За 11 місяців ними було організовано і проведено 58 засідань постійних комісій міської ради  в тому числі:

 • 16 засідань постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та соціально-економічного розвитку;
 • 11 засідань комісії з правових питань, боротьби з корупцією, контролю за дотриманням законності, кадрової політики, депутатської діяльності та етики;
 • 10 засідань комісії з соціальних та гуманітарних питань
 • 10 засідань постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв’язку;
 • 11 засідань комісії з питань комунальної власності, земельних відносин, архітектури, містобудування та охорони навколишнього середовища:
 • 8 спільних засідань постійних комісій;
 • 15 засідань сесій міської ради;
 • проведено роботу з 183 депутатськими зверненнями;
 • було підготовлено 10 рішень сесії міської ради.

Варто зазначити, що під час засідання комісії або сесії ведеться протокол.

За 11 місяців було прийнято та розміщено на офіційному сайті 447 рішень сесії Куп’янської міської ради. Видано 950 копій рішень.

За кожною цифрою стоїть людська кропітка праця, вищевказані цифри є своєрідним індикатором того як ідея перетворюється на конкретне управлінське рішення.

За сумлінне виконання депутатських обов’язків, активність у роботі міської ради та з нагоди Дня місцевого самоврядування у цьому році Подяку секретаря міської ради отримають:

 • Людмила Іванівна Роганіна — голова постійної комісії міської ради з соціальних та гуманітарних питань.
 • Олександр Вікторович Куксінович — член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв’язку.
 • Любов Іванівна Доля — член постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та соціально-економічного розвитку.
 • Владислав Станіславович Мусієнко — член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв’язку.
 • Олена Анатоліївна Баличева — секретар постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, земельних відносин, архітектури, містобудування та охорони навколишнього середовища.
 • Юрій Федорович Реутський —заступник голови постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань.

 

Депутати міської, обласної ради беруть активну участь у підготовці та реалізації  міні-проектів переможців  обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад  «Разом у майбутнє» та міського конкурсу міні-проектів місцевого розвитку «Місто своїми руками».

У цьому році в обласному конкурсі «Разом у майбутнє» перемогло дев’ять представників від Куп’янська. У минулому році їх було лише четверо. Згідно з умовами конкурсу реалізація даних проектів здійснювалася за рахунок обласного, міського бюджету та внеску конкурсанта. Загальний обсяг фінансування по дев’яти міні-проектам склав маже півтора мільйони гривень.

На розгляд конкурсної комісії «Місто своїми руками» міської ради було подано 43 міні-проекти. За результатами їх розгляду комісією визначено 13 переможців та виділено 647 тис. грн. на їх реалізацію.

Завдяки міні-проектам облаштовуються дитячі ігрові та спортивні майданчики, місця відпочинку населення - парки, сквери, алеї, тощо, проводяться заходи по енергоефективності та енергозбереженню у багатоквартирних будинках.

Активність жителів у розбудові та благоустрої нашого міста зростає рік у рік.

Але, як влучно висловився депутат Харківської обласної ради Вячеслав Чигрінов: Міні-проекти 2017 року — вже історія. Потрібні нові ідеї.

Наші представники у Харківській обласній раді — Вячеслав Чигрінов, Ігор Стоянов, Геннадій Мацегора зробили чимало для вирішення проблемних питань Куп’янська. Вони ініціативні, згуртовані та цілеспрямовані. Гідний приклад депутатської роботи та взаємодії з громадою їм подає народний депутат України Віктор Остапчук.

Важко в одному матеріалі перерахувати кількість заходів, які їм вдалося реалізувати навіть за 11 місяців 2017 року. Тому з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування хочеться сказати величезне ДЯКУЮ і побажати не зупинятися на досягнутому.

Неможна не сказати теплі слова і в адресу уповноважених виконавчого комітету та подякувати за їхню роботу та активну громадянську позицію. Саме вони безпосередньо працюють з людьми на місцях, вирішують проблемні питання та взаємодіють з міською владою. Це Анатолій Якович Кардаш, Ольга Володимирівна Шаламова, Наталія Євгеніївна Казакова, Катерина Володимирівна Водолажська, Валентина Петрівна Жихор, Олена Іванівна Сіроклин, Любов Іванівна Богородченко, Ірина Іванівна Веселовська, Тетяна Анатоліївна Варібрусова, Любов Андріївна Безхутра, Любов Миколаївна Кривошеєва, Раїса Анатоліївна Промська, Сергій Григорович Радченко та Ольга Юріївна Призенко.

Їхню роботу координує та організовує керуючий справами виконавчого комітету Тетяна Єльджарова, начальник відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Світлана Векслер та головний спеціаліст відділу — Наталя Ляшенко.

За 11 місяців поточного року уповноваженими виконавчого комітету було видано 6071 довідку про склад сім’ї, складено 145 актів про фактичне не проживання за місцем реєстрації, видано 370 характеристик, 55 довіреностей, зроблено 293 приписи, проведено 780 особистих прийомів та 40 загальних зборів. Вісім разів вони збиралися у міській раді для обговорення нагальних питань з керівництвом міста та структурних підрозділів.

Ще раз хочеться подякувати кожному, хто працює в органах місцевого самоврядування або перебуває на заслуженому відпочинку. Усі ви обрані людьми, які довірили вам представляти і захищати  свої законні інтереси, гарантувати право на життя у цивілізованій, заможній та безпечній державі. Особливі слова подяки адресую ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування у Куп’янську.

Міцного вам здоров’я, мирного неба та успіхів в усіх починаннях на благо рідного міста та куп’янчан.

Секретар Куп’янської міської ради Володимир Занік

Web-адреса: kupyansk-rada.gov.ua/news/id/4504 | Переглядів: 129Дата публікації: 12:37 06.12.2017
Пошук
Анонс подій
26.03.2018
день - Літературна подорож «Рядки, що дарують радість» (письменники – ювіляри 2018 р.). Літературна подорож «Рядки, що дарують радість» (письменники – ювіляри 2018 р.). Організатор:Грініна Л.В., молодші класи Час проведення:26.03.2018 (протягом дня) Місце проведення:МБ№2
день - II Турнір з футболу «Кубок ДЮСШ «Металург»» серед юнаків 2006-2007 р.р.н. II Турнір з футболу «Кубок ДЮСШ «Металург»» серед юнаків 2006-2007 р.р.н. Організатор:ДЮСШ "Металург" Час проведення:26.03.2018 (протягом дня) Місце проведення:спортзала ДЮСШ "Металург" смт. Ківшарівка
10:00 - Апаратна нарада з керівниками відділів управління фінансів Апаратна нарада з керівниками відділів управління фінансів Організатор:Начальник управління фінансів КМР Замула Л.В. Час проведення:26.03.2018 10:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
10:00 - Науково-практичний семінар вчителів суспільних дисциплін Науково-практичний семінар вчителів суспільних дисциплін Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:26.03.2018 10:00 Місце проведення:Куп’янська загальноосвітня школа №11
11:00 - Засідання відділу народних інструментів. Семінарське заняття викладача Ковальової Т. О. Засідання відділу народних інструментів. Семінарське заняття викладача Ковальової Т. О. Організатор:Завідуючий відділом Костюченко Л. О., викладач Ковальова Т. О. Час проведення:26.03.2018 11:00 Місце проведення:Кабінет № 13 ДМШ№1
11:30 - Засідання педагогічної ради: Засідання педагогічної ради:
1. Доповідь викладача класу фортепіано Папуциної Т.А. за темою: “Музика як засіб комунікації”.
2 Звіт про стан методичної, навчально-виховної роботи в ΙΙΙ чверті.
3. Звіт викладачів, які атестуються в 2017-2018 навчальному році.
4. Обговорення заходів, пов’язаних з проведенням набору учнів до наступного навчального року.
5. Затвердження календарного плану роботи школи на ΙV чверть 2017-2018 навчального року.
6. Щодо дотримання трудової дисципліни, правил і норм організації навчально-виховного процесу.
7. Про організацію та зміст роботи викладачів під час весняних канікул
Організатор:Ляшенко І.М. Час проведення:26.03.2018 11:30 Місце проведення:КДМШ № 3

12:00 - Засідання фортепіанного відділу. Семінарське заняття викладача Прудивус І. О. Засідання фортепіанного відділу. Семінарське заняття викладача Прудивус І. О. Організатор:Завідуючий відділом Гелеверя С. П., викладач Прудивус І. О. Час проведення:26.03.2018 12:00 Місце проведення:Кабінет № 6 ДМШ№1
13:00 - Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:26.03.2018 13:00 Місце проведення:Кабінет заступника начальника відділу освіти, вул. Студентська, 2
27.03.2018
день - ІІ тур Обласного огляду - конкурсу учнівських творчих колективів ПСМНЗ Харківської області «Весняний вернісаж» ІІ тур Обласного огляду - конкурсу учнівських творчих колективів ПСМНЗ Харківської області «Весняний вернісаж» Організатор:Директор Акентьєва Н. А. Час проведення:27.03.2018 (протягом дня) Місце проведення:МБК
10:00 - І (міський) педагогічний науково-практичний форум І (міський) педагогічний науково-практичний форум Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:27.03.2018 10:00 Місце проведення:Куп’янська загальноосвітня школа №1
11:30 - Участь творчих колективів школи у ΙΙ турі Обласного огляду-конкурсу учнівських творчих колективів ППСМНЗ Харківської області “Весняний вернісаж” Участь творчих колективів школи у ΙΙ турі Обласного огляду-конкурсу учнівських творчих колективів ППСМНЗ Харківської області “Весняний вернісаж” Організатор:Ляшенко І.М. – директор школи Час проведення:27.03.2018 11:30 Місце проведення:м.Куп’янськ
13:00 - Особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. Особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. Організатор:Начальник управління фінансів КМР Замула Л.В. Час проведення:27.03.2018 13:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
13:00 - Семінар для директорів та методистів закладів позашкільної освіти Семінар для директорів та методистів закладів позашкільної освіти Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:27.03.2018 13:00 Місце проведення:Центр дитячої та юнацької творчості
28.03.2018
Докладніше
Стрічка подій:

27.03.2018р. відбувся особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. ...

27.03.2018р. відбувся особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В.

Дата проведення II Турніру з футболу «Кубок ДЮСШ «Металург»» серед юнаків 2006-2007 р.р.н. перенесена на квітень 2018 року, у зв'язку з несп ...

Дата проведення II Турніру з футболу «Кубок ДЮСШ «Металург»» серед юнаків 2006-2007 р.р.н. перенесена на квітень 2018 року, у зв'язку з несприятливими погодними умовами.

Станом на 23.03.2018 року в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1386 внутрішньо переміщених осіб, з них осіб працездатного віку – 319, ...

Станом на 23.03.2018 року в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1386 внутрішньо переміщених осіб, з них осіб працездатного віку – 319, дітей – 287, інвалідів – 87, пенсіонерів – 693.
21.01.18 року проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток. На засіданні комісії розглянуто 21 звернення, в тому числі 7 – з питань надання пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, 14 – з питання призначення субсидій. За результатами комісії 20 заявників отримали призначення. Відповідні рішення приймалися на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов, виходячи з конкретних обставин, що склалися, як виняток, по зверненням громадян, які згідно діючого законодавства права на вказані допомоги на загальних підставах не мають.
22.03.18 року проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Підтверджено факт проживання 25 внутрішньо переміщеним особам.
Протягом тижня до управління праці та соціального захисту населення за призначенням державних соціальних допомог звернулося 74 особи, за призначенням житлових субсидій – 37 осіб.
За тиждень на особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звернулося 2 особи з загальних питань соціального захисту. Заявникам надані роз‘яснення по суті.

22.03.2018р на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №4 проведено семінар для класних керівників 5-11-х класів. Детальніше на головній ст ...

22.03.2018р на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №4 проведено семінар для класних керівників 5-11-х класів. Детальніше на головній сторінці сайту.

22.03.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило. ...

22.03.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило.

22.03.2018р. проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця прожив ...

22.03.2018р. проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця проживання.

22.03.2018р. на прийом з питань влаштування дітей до ДНЗ звернулося 7 осіб: направлення отримали 3 дитини, роз'яснення щодо зарахування в Д ...

22.03.2018р. на прийом з питань влаштування дітей до ДНЗ звернулося 7 осіб: направлення отримали 3 дитини, роз'яснення щодо зарахування в ДНЗ було надано 4 особам.

22.03.2018р. на особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звер ...

22.03.2018р. на особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звернулося 2 особи з загальних питань соціального захисту. На поставлені питання надані роз‘яснення по суті.

21.03.2018р. семінар для заступників директорів з виховної роботи перенесено на інший термін. ...

21.03.2018р. семінар для заступників директорів з виховної роботи перенесено на інший термін.

21.03.2018р. на базі Куп’янської гімназії №2 відбувся науково-практичний семінар вчителів природничо-математичного циклу за темою: "Медіаосв ...

21.03.2018р. на базі Куп’янської гімназії №2 відбувся науково-практичний семінар вчителів природничо-математичного циклу за темою: "Медіаосвіта як складова формування природничо-математичної грамотності для реалізації освітніх стандартів".

21.03.2018р. на базі гімназії № 1 відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів української мови за темою: "Національно-патрі ...

21.03.2018р. на базі гімназії № 1 відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів української мови за темою: "Національно-патріотичне виховання гімназистів на уроках української мови та літератури шляхом впровадження інноваційних форм і методів навчання".

21.03.2018р. проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та ...

21.03.2018р. проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток.

Докладніше
Посилання
Версія для слабо- зорих