Офіційний сайт Куп’янської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
В Куп’янську відбулися громадські обговорення щодо поводження з твердими побутовими відходами на території міста
В Куп’янську відбулися громадські обговорення щодо поводження з твердими побутовими відходами на території міста

Поділитися новиною:

В Куп’янську відбулися громадські обговорення щодо поводження з твердими побутовими відходами на території міста

12.12.2017 р. у залі засідань Куп’янської міської ради відбулися громадські обговорення пропозицій щодо переробки та утилізації сміття. Обговорення відбулися за участю мешканців міста, підприємців, представників громадськості, ЗМІ та депутатів міської ради.

Перед присутніми із презентацією виступила начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва  Куп’янської міської ради Олександра Гарбузова.

Зокрема, вона зауважила, що в місті розташовано 8 848 приватних будинків, в яких мешкає 16629 чол., 364 багатоповерхових будинки, в яких мешкає 30611чол.; 106 неблагоустроєних будинків, в яких мешкає 781 чол., розвинута освітньо-соціальна сфера, розташовані 172 підприємства побутового обслуговування та 16047 установ та підприємств усіх форм власності. Відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» мешканці та підприємці повинні укласти договори на вивезення побутових відходів та здійснювати оплату таких послуг.

Таким чином наше більш ніж 55-ти тисячне місто за мінімальними підрахунками (середньорічний показник) утворює більше ніж 9,5 тисяч тон сміття щороку.

Після проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивозу ТПВ, з 2015 року організацією вивозу сміття на території міста Куп’янськ, смт. Ківшарівка та смт. Куп’янськ-Вузловий займається ТОВ «Керуюча компанія «Коменерго-Куп’янськ»». На теперішній час місто забезпечене необхідною кількістю контейнерів для збору ТПВ (розрахункова кількість – 303 од., встановлено контейнерів – 422 од.) та технікою для вивозу сміття. Збої у графіку вивезення сміття виникають лише у разі несправності сміттєвозів, рік випуску яких від 1991 до 2004 рр.

На сьогодні існує необхідність в оновленні та поповненні автопарку сміттєвозів, тому ми сподіваємось, що певну допомогу в обслуговуванні міста зможе забезпечити сміттєвоз, що був переданий Куп’янський громаді з міста Харків. Також в планах на 2018 рік підготовка та направлення до Департаменту екології Харківської обласної державної адміністрації запиту на отримання нового сміттєвозу. Наразі цим питанням займаються фахівці управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва   Куп’янської міської ради.

Всі відходи, які збираються в місті, потрапляють на офіційний полігон для збору твердих побутових відходів, розташований поблизу сел. Осиново Куп’янського району Харківської області, який діє з 1986 року. Функціонування полігону на теперішній час викликає забруднення відповідної земельної ділянки та підземних вод, які забезпечують питною водою 123 домоволодінь (272 мешканців) у зазначеному населеному пункті.

Необхідно зазначити, що вже здійснено низку позитивних кроків щодо зменшення навантаження на полігон твердих побутових відходів, зокрема, введено в експлуатацію сортувальну лінію, яка приймає значну частину комунальних відходів, владою міста Куп’янськ вживаються заходи щодо підтримання у справному стані відповідної техніки, яка працює на полігоні твердих побутових відходів, але на теперішній час цієї техніки недостатньо і вона має значний ступінь зносу.

На полігоні регулярно здійснюється пересипка ТПВ, що значним чином поліпшує загальну екологічну ситуацію, проте, цих заходів недостатньо для підтримання відповідності екологічних показників полігону твердих побутових відходів екологічним стандартам, що, в умовах сьогодення, вимагає комплексного сучасного підходу у поводженні з твердими побутовими відходами, який вже є звичайною практикою в розвинених країнах.

Розглянувши практики поводження з твердими побутовими відходами в інших населених пунктах України та фінансово-економічні показники устаткування для переробки твердих побутових відходів, найбільш прийнятною технологією вбачається сортування твердих побутових відходів та спалення їх залишку. Для повноцінного вирішення питання щодо поводження з твердими побутовими відходами з можливістю рекультивації полігону твердих побутових відходів поблизу села Осиново Куп’янського району Харківської області необхідне тільки устаткування для утилізації залишків твердих побутових відходів після їх сортування на діючій сортувальній лінії.

Наприкінці свого виступу Олександра Іванівна презентувала присутнім проект комплексу технологічного для переробки відходів ТКПО – 300Ж (ТКПО-ЗООЖ-ПС) вітчизняного виробництва, встановлення якого мінімізує навантаження на полігон твердих побутових відходів поблизу села Осиново Куп’янського району та покращить його екологічні показники.

Представники громадськості, депутати вкотре озвучили велику кількість проблемних питань міста, що стосуються екології та інфраструктури. Зокрема, депутат міської ради Віктор Дяченко зауважив, що необхідно посилити роботу щодо укладення договорів на вивіз ТПВ з господарями приватного сектору, а голова Петрівської сільської ради Микола Іващенко звернувся до громадськості та депутатів міської ради з проханням винайти нове місце для організації полігону ТПВ, збудувати його відповідно до вимог природоохоронного законодавства і провести рекультивацію Осинівського полігону.

Усі учасники громадських обговорень погодилися з тим, що чистота – це чи не найголовніший атрибут затишного й комфортного міста. Питання переробки та утилізації сміття наразі дуже актуальне у кожному місті та ціна цього рішення вимірюється не лише вартісними показниками, а й чистотою навколишнього середовища та здоров’ям людей.

Додаток: презентація "ПОВОДЖЕННЯ З ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА КУП'ЯНСЬКА"

Управління ЖКГБ та КБ Куп'янської міської ради

Альбом: В Куп’янську відбулися громадські обговорення щодо поводження з твердими побутовими відходами на території міста Альбом: В Куп’янську відбулися громадські обговорення щодо поводження з твердими побутовими відходами на території міста Альбом: В Куп’янську відбулися громадські обговорення щодо поводження з твердими побутовими відходами на території міста Альбом: В Куп’янську відбулися громадські обговорення щодо поводження з твердими побутовими відходами на території міста

Приєднані документи:

Презентация_ТПВ
Web-адреса: kupyansk-rada.gov.ua/news/id/4631 | Переглядів: 186Дата публікації: 11:12 15.12.2017
Пошук
Анонс подій
22.03.2018
08:00 - Особистий прийом громадян начальником УПСЗН КМР Ягодкою Н.М. Особистий прийом громадян начальником УПСЗН КМР Ягодкою Н.М. Організатор:Проводить Ягодка Н.М. - начальник УПСЗН Куп’янської міської ради Час проведення:22.03.2018 08:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 6, каб. 217 УПСЗН
08:30 - Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:22.03.2018 08:30 Місце проведення:Кабінет № 7, відділ освіти, вул. Студентська, 2
13:00 - Особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. Особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. Організатор:Начальник управління фінансів КМР Замула Л.В. Час проведення:22.03.2018 13:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
13:00 - Проведення засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця проживання Проведення засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця проживання Організатор: УПСЗН Час проведення:22.03.2018 13:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 6, каб. 217 УПСЗН
13:30 - Семінар для класних керівників 5-11-х класів Семінар для класних керівників 5-11-х класів Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:22.03.2018 13:30 Місце проведення:Куп’янська загальноосвітня школа №4
14:00 - Засідання адміністративної комісії виконавчого комітетету Куп'янської міської ради Засідання адміністративної комісії виконавчого комітетету Куп'янської міської ради Організатор:Єльджарова Т.І. - керуючий справами виконавчого комітету Куп’янської міської ради Час проведення:22.03.2018 14:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, проспект Конституції 3, 2 поверх, каб.25
23.03.2018
12:00 - Засідання інструментального відділу: Засідання інструментального відділу:
1. Відкритий урок викладача класу фортепіано Ревека С.Л. за темою: “Робота над творами великої форми у молодших класах”.
2. Обговорення підсумків проведення відкритих концертів, колоквіуму.
3. Обговорення та затвердження календарного плану роботи відділу на ΙV чверть
Організатор:Ревека С.Л. Час проведення:23.03.2018 12:00 Місце проведення:КДМШ № 3

14:00 - Урочиста церемонія присвоєння почесної відзнаки «Людина року 2017» Урочиста церемонія присвоєння почесної відзнаки «Людина року 2017» Організатор:Хаустова О.М. Час проведення:23.03.2018 14:00 Місце проведення:Велика зала ПК
16:00 - Прослуховування програм учнів випускного класу Прослуховування програм учнів випускного класу Організатор:Ревека С.Л. – завідувач інструментальним відділом Час проведення:23.03.2018 16:00 Місце проведення:КДМШ № 3
24.03.2018
Докладніше
Стрічка подій:

20.03.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №6 відбулися міські змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед дівчат "Влу ...

20.03.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №6 відбулися міські змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед дівчат "Влучний стрілець". Результати змагань будуть оприлюднені на головній сторінці сайту.

19.03.2018р. звернень від громадян до управління праці та соціального захисту населення не надходило. ...

19.03.2018р. звернень від громадян до управління праці та соціального захисту населення не надходило.

19.03.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради були обговорені ...

19.03.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти. Під час наради були обговорені питання організації та проведення масових заходів з учнями та педагогічними працівниками закладів освіти міста протягом тижня, підсумки міського етапу Всеукраїнських учнівських турнірів, хід виконання плану роботи відділу освіти на 2018 рік.

19.03.2018р. проведено апаратну нараду з керівниками відділів управління фінансів. На нараді були розглянуті питання:
- підготовка матер ...

19.03.2018р. проведено апаратну нараду з керівниками відділів управління фінансів. На нараді були розглянуті питання:
- підготовка матеріалів по внесенню змін до бюджету м.Куп'янська на 2018 рік для затвердження на черговій сесії міської ради ;
- контроль за виникненням дебіторської та кредиторської заборгованості бюджетних установ, аналіз причин та запобігання їх утворення.


Традиційно, щосуботи, у фойє Міського будинку культури, було проведено захід для людей похилого віку. Танцювальний вечір оюбительського об'є ...

Традиційно, щосуботи, у фойє Міського будинку культури, було проведено захід для людей похилого віку. Танцювальний вечір оюбительського об'єднання "Веселка", незважаючі погодні імови, пройшов у привітній весняній атмосфері.

17 березня у спортивній залі ДЮСШ «Металург» зібралися прихильники баскетболу різних віків, щоб вшанувати світлу пам'ять ветерана спорту, су ...

17 березня у спортивній залі ДЮСШ «Металург» зібралися прихильники баскетболу різних віків, щоб вшанувати світлу пам'ять ветерана спорту, судді національної категорії, колишнього директора дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти міськради Телюха Олега Єгоровича. Саме з цієї нагоди суботнього ранку в ківшарівській спортивній школі стартував пам’ятний Турнір з баскетболу серед чоловічих команд.
До участі у Турнірі заявилися місцеві баскетбольні дружини: БК «Куп’янські вовки» (Куп’янськ) та СК «Локомотив» (Куп’янськ-Вузловий), а також гості Куп’янщини: БК «Залізні черепахи» (Харків) та БК «Рогань» (Рогань).
За підсумками проведених баскетбаталій місця розподілились наступним чином:
IVмісце – СК «Локомотив»;
IІІ місце – БК «Куп’янські вовки»;
IІ місце – БК «Рогань»;
I місце – БК «Залізні черепахи».
Кращими гравцями Турніру були визнані Олексій Горбачов (БК «Залізні черепахи»), Олег Отрижко (БК «Рогань»), Євген Чепіль (БК «Куп’янські вовки») та Сергій Єресько (СК «Локомотив»). Кращим бомбардиром штрафних кидків одностайно став Олег Отрижко (БК «Рогань»). По триочковим кидкам кращим став Сергій Єресько (СК «Локомотив»).
Нажаль, наші земляки не отримали бажаного результату, поступившись гостям з першої столиці та Рогані, але головне, що в нашому місті все ж таки живий цей захоплюючий вид спорту та любов до баскетболу передається з покоління в покоління.
Наші вітання харків’янам з перемогою та подяка всім учасникам Турніру за участь та бажання вшановувати пам'ять людей, які все своє життя присвятили спорту.

Заступник директора ДЮСШ «Металург» Наталія Мирошниченко.

16 березня у концертному залі КПСМНЗ "Дитяча музична школа № 3" пройшов звітній концерт музичної школи за участю новоствореного вокально-інс ...

16 березня у концертному залі КПСМНЗ "Дитяча музична школа № 3" пройшов звітній концерт музичної школи за участю новоствореного вокально-інструментального ансамблю учнів школи. У концерті були представлені, також, інші нові напрацювання творчого колективу школи.

16 березня у приміщенні КПСМНЗ "Дитяча музична школа № 1" було проведено І тур обласного огляду-конкурсу учнівських творчих колективів мисте ...

16 березня у приміщенні КПСМНЗ "Дитяча музична школа № 1" було проведено І тур обласного огляду-конкурсу учнівських творчих колективів мистецьких шкіл районів та міст області "Весняний вернісаж". У конкурсі прийняли участь учні та викладачі з Борівського, Куп'янського, Дворічанського та Шевченківського районів.

16.03.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №11 відбувся І (міський) етап Всеукраїнського турніру юних істориків. ...

16.03.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №11 відбувся І (міський) етап Всеукраїнського турніру юних істориків.

16 березня у приміщенні Міського будиноку культури, пров. Духовний, 2 відбувся святковий концерт та урочистості прицурочені до професійного ...

16 березня у приміщенні Міського будиноку культури, пров. Духовний, 2 відбувся святковий концерт та урочистості прицурочені до професійного свята працівників житлово-комунального господарства. Працівників сфери зі святом вітали колективи художньої самодіяльності "Конопушки", Ірина Кисіль та Олексій Підлубний, хореографічний колектив "Мери Денс" Ірини Євсюкової. Від імені керівництва міста вітали секретар Куп'янської міської ради В.Занік та заступник міського голови з питань виконавчих органів ради А.Козуб.

16.03.2018 у дошкільному навчальному закладі-ясла-садок №4 комбінованого типу проведено засідання міського методичного об’єднання вихователі ...

16.03.2018 у дошкільному навчальному закладі-ясла-садок №4 комбінованого типу проведено засідання міського методичного об’єднання вихователів дітей молодшого віку закладів дошкільної освіти міста за темою:"Формування комунікативно-мовленнєвої компетентності дошкільника засобами художньо-продуктивної діяльності". Засідання проведено у формі майстер-класу з урахуванням диференційованого підходу до навчання педагогів.

Станом на 16.03.2018 року в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1380 внутрішньо переміщених осіб, з них осіб працездатного віку – 320, ді ...

Станом на 16.03.2018 року в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1380 внутрішньо переміщених осіб, з них осіб працездатного віку – 320, дітей – 286, інвалідів – 87, пенсіонерів – 687.
15.03.18 року проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Підтверджено факт проживання 35 внутрішньо переміщеним особам.
Протягом тижня до управління праці та соціального захисту населення за призначенням державних соціальних допомог звернулося 32 особи, за призначенням житлових субсидій – 46 осіб.
За тиждень на особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звернулося 2 особи з загальних питань соціального захисту. Заявникам надані роз‘яснення по суті.

Докладніше
Посилання
Версія для слабо- зорих