Офіційний сайт Куп’янської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Як будемо розвивати місто у 2018 році?
Як будемо розвивати місто у 2018 році?

Поділитися новиною:

Як будемо розвивати місто у 2018 році?

Вже декілька років поспіль куп’янчани успішно беруть участь у написанні різного роду проектів з метою залучення додаткових коштів для реалізації своїх ідей. Хтось утеплює будинок, вигравши грант на встановлення енергозберігаючих вікон, хтось ініціював встановлення дитячого майданчика. Кожна із запропонованих ідей заслуговує на увагу та підтримку. Але для того, щоб у твою ідею вкладали кошти треба вчитися правильно оформлювати документи на конкурси та критично підходити до відбору ідей для таких проектів. Адже журі та інвесторам менш за все цікаві наші проблеми, вони чекають від нас варіантів того, як ці проблеми можна вирішити

У найцікавіший проект і вкладаються кошти. Найчастіше використовується практика співфінансування, коли більшу частину коштів дає організатор конкурсу, а 5-20% — учасник.

Після прийняття державного бюджету на наступний рік та підготовки міського проекту бюджету на 2018 рік стало зрозуміло, що кошти на капітальні ремонти, реалізацію пропозицій щодо благоустрою від жителів міста треба шукати поза бюджетом. Бюджетних коштів ледве вистачить на виконання основних зобов’язань по виплаті заробітної плати та оплаті за використані енергоносії. Тому, треба спільно з ініціативними групами жителів міста, депутатами активніше брати участь у конкурсах і залучати до міста кошти.

Секретар Куп’янської міської ради Володимир Занік переконаний, що це найефективніший спосіб реалізувати свої ідеї і зробити свій будинок, вулицю, сквер і місто кращим.

Залученням інвестицій  займаються не лише громадські організації. Це одне з пріоритетних напрямків роботи структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.  Організаційними питаннями, розробкою методичних рекомендацій та наданням роз’яснень щодо правильності оформлення документів займається відділ інвестицій та енергоменеджменту управління економіки Куп’янської міської ради.

Спільним результатом роботи за 2017 рік є те, що згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України № 310від 11.05.2107р. та №463 від 12.07.2017 р. до державної програми соціально-економічного розвитку окремих територій включено 9 об’єктів на загальну вартість 19,3 млн.грн.:

капітальний ремонт ділянки автошляху (від ВПУ № 27 до знака с. Новоосинове) в смт Ківшарівка Харківської області;

капітальний ремонт системи опалення Куп’янської ЗОШ I—III ступенів №1;

капітальний ремонт будівлі управління Комунального закладу охорони здоров’я «Куп’янська центральна міська лікарня»;

капітальний ремонт 3-го поверху педіатричного відділення КЗ «Куп’янська міська лікарня», м. Куп’янськ, смт. Ківшарівка;

капітальний ремонт приміщень першого поверху поліклініки комунального некономерційного підприємства Куп’янської міської ради, смт. Куп’янськ-Вузловий, вул. Сонячна, 26.

придбання Комплексу технологічного для переробки відходів ТКІІО - 300Ж (ТКПО-ЗООЖ- ПС);

технічне переоснащення теплових мереж від котельні на пл. Залізничників по вул. Сонячній смт. Куп’янськ-Вузловий;

капітальний ремонт об’єктів електропостачання колишнього ВАТ «Цукрокомбінат».

Частина робіт вже виконана, інші об’єкти планують завершити вже у 2018 році.

Слід відзначити, що частина проектів, які місто подавало на конкурс до Державного фонду регіонального розвитку було включено до першочергових заходів програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік. По галузі житлово-комунального господарства — 2 об’єкти на 5,8 млн. грн. (це закінчення робіт з реконструкції водопроводу по вул.1Травня від вул. Гоголя до будинку №47 та по вул. Д.Лучицького, від вул. Садова до буд.№30). По галузі освіти також 2 об’єкти на загальну суму 2,8 млн.грн. — це капітальний ремонт системи опалення Куп’янської ЗОШ I—III ступенів №1, будівля «А» і реконструкція системи опалення Куп’янського дошкільного навчального закладу ясла-садок №4 комбінованого типу.

У 2017-2018 році в рамках надзвичайної кредитної програми по відновленню України за кошти Європейського банку реконструкції і розвитку проводяться капітальні ремонтні роботи на трьох об’єктах Куп’янської центральної міської лікарні на загальну суму майже 10 млн. грн.:

- капітальний ремонт пологового відділення під створення перинатального центру ІІ рівня;

- капітальний ремонт (облаштування) кроквяного даху будівлі акушерського відділення, відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії;

- капітальний ремонт будівлі управління лікарні.

У 2018 році планується продовжити співпрацю Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) щодо впровадження енергоефективних технологій у чотирьох міських дитсадках та щодо модернізації  усієї мережі вуличного освітлення.

Секретар Куп’янської міської ради Володимир Васильович Занік зазначив, що у нас вже є позитивний досвід участі у грантовій програмі НЕФКО – це співпраця з фондом «Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності». Впродовж 2016 року було реалізовано спільний проект «Енергозбереження в закладах освіти міста Куп’янськ» . Тоді було утеплено та проведено цілу низку заходів по енергозбереженню у 3 навчальних закладах: дошкільний навчальний заклад ясла-садок №4 («Чебурашка»), дошкільний навчальний заклад ясла-садок №15 («Дельфін»), корпус №2 навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія № 3».

Завдяки проекту «Кожен має значення», який став спільною роботою міської влади, колективу управління культури, молоді та спорту, громадськості міста і внутрішньо переміщених осіб, що мешкають у Куп’янську, у приміщенні міського будинку культури у 2018-2019 рр буде проведено внутрішні ремонтні роботи по створенню спеціального простору для навчання та проведення масових заходів. Планується створити кімнати для семінарів на першому поверсі, конференц-зал для більш масових подій на 3 поверсі у концертному залі. Планується косметичний ремонт, заміна підлоги, покриття сцени, вікон, дверей, радіаторів, придбання новітньої звукової та світлової апаратури та нових крісел.

Даний проект став одним із 10 переможців серед 77 учасників взяв участь у проекті «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей» у рамках реалізації Гранту від Світового банку та за сприяння Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. На реалізацію проекту Світовий банк надає понад 6 млн. грн.

— Тож роботи вистачить і чиновникам, і громадським активістам, — наголосив секретар міської ради Володимир Васильович Занік і продовжив, — вже зараз розпочато роботу щодо участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє-2018». У наступному році особливу увагу буде приділено міні-проектам, які покликані розвивати освітньо-культурний простір громад. Для того щоб підвищити рівень обізнаності наприкінці грудня поточного року представники Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) планують провести заняття щодо участі у грантових проектах. З такою ініціативою виступили депутати міської ради Олена Баличева і Валерій Говоров. Сподіваюсь, що отримані знання стануть нам у нагоді і втіляться у нові цікаві проекти.

Web-адреса: kupyansk-rada.gov.ua/news/id/4667 | Переглядів: 139Дата публікації: 16:33 18.12.2017
Пошук
Анонс подій
22.03.2018
08:00 - Особистий прийом громадян начальником УПСЗН КМР Ягодкою Н.М. Особистий прийом громадян начальником УПСЗН КМР Ягодкою Н.М. Організатор:Проводить Ягодка Н.М. - начальник УПСЗН Куп’янської міської ради Час проведення:22.03.2018 08:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 6, каб. 217 УПСЗН
08:30 - Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:22.03.2018 08:30 Місце проведення:Кабінет № 7, відділ освіти, вул. Студентська, 2
13:00 - Особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. Особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. Організатор:Начальник управління фінансів КМР Замула Л.В. Час проведення:22.03.2018 13:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
13:00 - Проведення засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця проживання Проведення засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця проживання Організатор: УПСЗН Час проведення:22.03.2018 13:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 6, каб. 217 УПСЗН
13:30 - Семінар для класних керівників 5-11-х класів Семінар для класних керівників 5-11-х класів Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:22.03.2018 13:30 Місце проведення:Куп’янська загальноосвітня школа №4
14:00 - Засідання адміністративної комісії виконавчого комітетету Куп'янської міської ради Засідання адміністративної комісії виконавчого комітетету Куп'янської міської ради Організатор:Єльджарова Т.І. - керуючий справами виконавчого комітету Куп’янської міської ради Час проведення:22.03.2018 14:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, проспект Конституції 3, 2 поверх, каб.25
23.03.2018
12:00 - Засідання інструментального відділу: Засідання інструментального відділу:
1. Відкритий урок викладача класу фортепіано Ревека С.Л. за темою: “Робота над творами великої форми у молодших класах”.
2. Обговорення підсумків проведення відкритих концертів, колоквіуму.
3. Обговорення та затвердження календарного плану роботи відділу на ΙV чверть
Організатор:Ревека С.Л. Час проведення:23.03.2018 12:00 Місце проведення:КДМШ № 3

14:00 - Урочиста церемонія присвоєння почесної відзнаки «Людина року 2017» Урочиста церемонія присвоєння почесної відзнаки «Людина року 2017» Організатор:Хаустова О.М. Час проведення:23.03.2018 14:00 Місце проведення:Велика зала ПК
16:00 - Прослуховування програм учнів випускного класу Прослуховування програм учнів випускного класу Організатор:Ревека С.Л. – завідувач інструментальним відділом Час проведення:23.03.2018 16:00 Місце проведення:КДМШ № 3
24.03.2018
Докладніше
Стрічка подій:

27.03.2018р. відбувся особистий прийом громадян начальником управління фінансів Куп’янської міської ради Замули Л.В. ...

27.03.2018р. відбувся особистий прийом громадян начальником управління фінансів Куп’янської міської ради Замули Л.В.

Дата проведення II Турніру з футболу «Кубок ДЮСШ «Металург»» серед юнаків 2006-2007 р.р.н. перенесена на квітень 2018 року, у зв'язку з несп ...

Дата проведення II Турніру з футболу «Кубок ДЮСШ «Металург»» серед юнаків 2006-2007 р.р.н. перенесена на квітень 2018 року, у зв'язку з несприятливими погодними умовами.

22.03.2018р на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №4 проведено семінар для класних керівників 5-11-х класів. Детальніше на головній ст ...

22.03.2018р на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №4 проведено семінар для класних керівників 5-11-х класів. Детальніше на головній сторінці сайту.

22.03.2018р. проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця прожив ...

22.03.2018р. проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця проживання.

22.03.2018р. на особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звер ...

22.03.2018р. на особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звернулося 2 особи з загальних питань соціального захисту. На поставлені питання надані роз‘яснення по суті.

21.03.2018р. семінар для заступників директорів з виховної роботи перенесено на інший термін. ...

21.03.2018р. семінар для заступників директорів з виховної роботи перенесено на інший термін.

21.03.2018р. на базі Куп’янської гімназії №2 відбувся науково-практичний семінар вчителів природничо-математичного циклу за темою: "Медіаосв ...

21.03.2018р. на базі Куп’янської гімназії №2 відбувся науково-практичний семінар вчителів природничо-математичного циклу за темою: "Медіаосвіта як складова формування природничо-математичної грамотності для реалізації освітніх стандартів".

21.03.2018р. на базі гімназії № 1 відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів української мови за темою: "Національно-патрі ...

21.03.2018р. на базі гімназії № 1 відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів української мови за темою: "Національно-патріотичне виховання гімназистів на уроках української мови та літератури шляхом впровадження інноваційних форм і методів навчання".

21.03.2018р. проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та ...

21.03.2018р. проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток.

21.03.2018 у дошкільному навчальному закладі (Центр розвитку дитини) "Іскорка" проведено засідання міського методичного об’єднання виховател ...

21.03.2018 у дошкільному навчальному закладі (Центр розвитку дитини) "Іскорка" проведено засідання міського методичного об’єднання вихователів дітей середнього віку закладів дошкільної освіти міста за темою "Формування екологічного світобачення дошкільників через дослідницько-експерементальну діяльність". Для обговорення представлено перегляд заняття в інклюзивній групі "В гості до краплинки".

20.03.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило. ...

20.03.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило.

20.03.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №6 відбулися міські змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед дівчат "Влу ...

20.03.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №6 відбулися міські змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед дівчат "Влучний стрілець". Результати змагань будуть оприлюднені на головній сторінці сайту.

Докладніше
Посилання
Версія для слабо- зорих