Офіційний сайт Куп’янської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Як будемо розвивати місто у 2018 році?
Як будемо розвивати місто у 2018 році?

Поділитися новиною:

Як будемо розвивати місто у 2018 році?

Вже декілька років поспіль куп’янчани успішно беруть участь у написанні різного роду проектів з метою залучення додаткових коштів для реалізації своїх ідей. Хтось утеплює будинок, вигравши грант на встановлення енергозберігаючих вікон, хтось ініціював встановлення дитячого майданчика. Кожна із запропонованих ідей заслуговує на увагу та підтримку. Але для того, щоб у твою ідею вкладали кошти треба вчитися правильно оформлювати документи на конкурси та критично підходити до відбору ідей для таких проектів. Адже журі та інвесторам менш за все цікаві наші проблеми, вони чекають від нас варіантів того, як ці проблеми можна вирішити

У найцікавіший проект і вкладаються кошти. Найчастіше використовується практика співфінансування, коли більшу частину коштів дає організатор конкурсу, а 5-20% — учасник.

Після прийняття державного бюджету на наступний рік та підготовки міського проекту бюджету на 2018 рік стало зрозуміло, що кошти на капітальні ремонти, реалізацію пропозицій щодо благоустрою від жителів міста треба шукати поза бюджетом. Бюджетних коштів ледве вистачить на виконання основних зобов’язань по виплаті заробітної плати та оплаті за використані енергоносії. Тому, треба спільно з ініціативними групами жителів міста, депутатами активніше брати участь у конкурсах і залучати до міста кошти.

Секретар Куп’янської міської ради Володимир Занік переконаний, що це найефективніший спосіб реалізувати свої ідеї і зробити свій будинок, вулицю, сквер і місто кращим.

Залученням інвестицій  займаються не лише громадські організації. Це одне з пріоритетних напрямків роботи структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.  Організаційними питаннями, розробкою методичних рекомендацій та наданням роз’яснень щодо правильності оформлення документів займається відділ інвестицій та енергоменеджменту управління економіки Куп’янської міської ради.

Спільним результатом роботи за 2017 рік є те, що згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України № 310від 11.05.2107р. та №463 від 12.07.2017 р. до державної програми соціально-економічного розвитку окремих територій включено 9 об’єктів на загальну вартість 19,3 млн.грн.:

капітальний ремонт ділянки автошляху (від ВПУ № 27 до знака с. Новоосинове) в смт Ківшарівка Харківської області;

капітальний ремонт системи опалення Куп’янської ЗОШ I—III ступенів №1;

капітальний ремонт будівлі управління Комунального закладу охорони здоров’я «Куп’янська центральна міська лікарня»;

капітальний ремонт 3-го поверху педіатричного відділення КЗ «Куп’янська міська лікарня», м. Куп’янськ, смт. Ківшарівка;

капітальний ремонт приміщень першого поверху поліклініки комунального некономерційного підприємства Куп’янської міської ради, смт. Куп’янськ-Вузловий, вул. Сонячна, 26.

придбання Комплексу технологічного для переробки відходів ТКІІО - 300Ж (ТКПО-ЗООЖ- ПС);

технічне переоснащення теплових мереж від котельні на пл. Залізничників по вул. Сонячній смт. Куп’янськ-Вузловий;

капітальний ремонт об’єктів електропостачання колишнього ВАТ «Цукрокомбінат».

Частина робіт вже виконана, інші об’єкти планують завершити вже у 2018 році.

Слід відзначити, що частина проектів, які місто подавало на конкурс до Державного фонду регіонального розвитку було включено до першочергових заходів програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік. По галузі житлово-комунального господарства — 2 об’єкти на 5,8 млн. грн. (це закінчення робіт з реконструкції водопроводу по вул.1Травня від вул. Гоголя до будинку №47 та по вул. Д.Лучицького, від вул. Садова до буд.№30). По галузі освіти також 2 об’єкти на загальну суму 2,8 млн.грн. — це капітальний ремонт системи опалення Куп’янської ЗОШ I—III ступенів №1, будівля «А» і реконструкція системи опалення Куп’янського дошкільного навчального закладу ясла-садок №4 комбінованого типу.

У 2017-2018 році в рамках надзвичайної кредитної програми по відновленню України за кошти Європейського банку реконструкції і розвитку проводяться капітальні ремонтні роботи на трьох об’єктах Куп’янської центральної міської лікарні на загальну суму майже 10 млн. грн.:

- капітальний ремонт пологового відділення під створення перинатального центру ІІ рівня;

- капітальний ремонт (облаштування) кроквяного даху будівлі акушерського відділення, відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії;

- капітальний ремонт будівлі управління лікарні.

У 2018 році планується продовжити співпрацю Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) щодо впровадження енергоефективних технологій у чотирьох міських дитсадках та щодо модернізації  усієї мережі вуличного освітлення.

Секретар Куп’янської міської ради Володимир Васильович Занік зазначив, що у нас вже є позитивний досвід участі у грантовій програмі НЕФКО – це співпраця з фондом «Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності». Впродовж 2016 року було реалізовано спільний проект «Енергозбереження в закладах освіти міста Куп’янськ» . Тоді було утеплено та проведено цілу низку заходів по енергозбереженню у 3 навчальних закладах: дошкільний навчальний заклад ясла-садок №4 («Чебурашка»), дошкільний навчальний заклад ясла-садок №15 («Дельфін»), корпус №2 навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія № 3».

Завдяки проекту «Кожен має значення», який став спільною роботою міської влади, колективу управління культури, молоді та спорту, громадськості міста і внутрішньо переміщених осіб, що мешкають у Куп’янську, у приміщенні міського будинку культури у 2018-2019 рр буде проведено внутрішні ремонтні роботи по створенню спеціального простору для навчання та проведення масових заходів. Планується створити кімнати для семінарів на першому поверсі, конференц-зал для більш масових подій на 3 поверсі у концертному залі. Планується косметичний ремонт, заміна підлоги, покриття сцени, вікон, дверей, радіаторів, придбання новітньої звукової та світлової апаратури та нових крісел.

Даний проект став одним із 10 переможців серед 77 учасників взяв участь у проекті «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей» у рамках реалізації Гранту від Світового банку та за сприяння Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. На реалізацію проекту Світовий банк надає понад 6 млн. грн.

— Тож роботи вистачить і чиновникам, і громадським активістам, — наголосив секретар міської ради Володимир Васильович Занік і продовжив, — вже зараз розпочато роботу щодо участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє-2018». У наступному році особливу увагу буде приділено міні-проектам, які покликані розвивати освітньо-культурний простір громад. Для того щоб підвищити рівень обізнаності наприкінці грудня поточного року представники Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) планують провести заняття щодо участі у грантових проектах. З такою ініціативою виступили депутати міської ради Олена Баличева і Валерій Говоров. Сподіваюсь, що отримані знання стануть нам у нагоді і втіляться у нові цікаві проекти.

Web-адреса: kupyansk-rada.gov.ua/news/id/4667 | Переглядів: 150Дата публікації: 16:33 18.12.2017

Центр надання
адміністративних
послуг

Пошук
Анонс подій
19.06.2018
13:00 - Особистий прийом громадян заступником начальника управління фінансів КМР Сітніковою Л.І. Особистий прийом громадян заступником начальника управління фінансів КМР Сітніковою Л.І. Організатор:Заступник начальника управління фінансів КМР Сітнікова Л.І. Час проведення:19.06.2018 13:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
19:00 - Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір" для випускників загальноосвітньої школи №11 Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір" для випускників загальноосвітньої школи №11 Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:19.06.2018 19:00 Місце проведення:Будинок науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий
20.06.2018
14:30 - Проведення засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток Проведення засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток Організатор: УПСЗН Час проведення:20.06.2018 14:30 Місце проведення:м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 6, каб. 217 УПСЗН
19:00 - Загальний об’єднаний міськрайонний «Випускний бал – 2018» Загальний об’єднаний міськрайонний «Випускний бал – 2018» Організатор:Не визначено! Час проведення:20.06.2018 19:00 Місце проведення:Не визначено!
19:30 - Організація участі випускників закладів загальної середньої освіти у міському святі "Випускний бал-2018" Організація участі випускників закладів загальної середньої освіти у міському святі "Випускний бал-2018" Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:20.06.2018 19:30 Місце проведення:Площа Центральна біля міськвиконкому
21.06.2018
08:00 - Особистий прийом громадян начальником УПСЗН КМР Ягодкою Н.М. Особистий прийом громадян начальником УПСЗН КМР Ягодкою Н.М. Організатор:Проводить Ягодка Н.М. - начальник УПСЗН Куп’янської міської ради Час проведення:21.06.2018 08:00 Місце проведення:м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 6, каб. 217 УПСЗН
08:30 - Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Прийом громадян з питань влаштування дітей до ДНЗ Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:21.06.2018 08:30 Місце проведення:Кабінет № 4, відділ освіти, вул. Студентська, 2
10:00 - Семінар для завідувачів методичних центрів відділів освіти Харківської області Семінар для завідувачів методичних центрів відділів освіти Харківської області Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:21.06.2018 10:00 Місце проведення:Методичний центр відділу освіти
13:00 - Особистий прийом громадян заступником начальника управління фінансів КМР Сітніковою Л.І. Особистий прийом громадян заступником начальника управління фінансів КМР Сітніковою Л.І. Організатор:Заступник начальника управління фінансів КМР Сітнікова Л.І. Час проведення:21.06.2018 13:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
15:00 - Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:21.06.2018 15:00 Місце проведення:Кабінет начальника відділу освіти, відділ освіти, вул. Студентська, 2
19:00 - Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників загальноосвітньої школи №4 Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників загальноосвітньої школи №4 Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:21.06.2018 19:00 Місце проведення:Майданчик перед ЗОШ №4
19:00 - Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників гімназії №2 Урочистості з нагоди свята "Випускний вечір"для випускників гімназії №2 Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:21.06.2018 19:00 Місце проведення:Будинок науки і техніки сел. Куп’янськ-Вузловий
Докладніше
Стрічка подій:

18.06.2018р. проведено апаратну нараду з керівниками відділів управління фінансів. На нараді були розглянуті питання:
- підготовка матер ...

18.06.2018р. проведено апаратну нараду з керівниками відділів управління фінансів. На нараді були розглянуті питання:
- підготовка матеріалів по внесенню змін до бюджету м.Куп’янська на 2018 рік для затвердження на черговій сесії міської ради ;
-проведення аналізу казначейського звіту на звітні дати щодо дебіторської та кредиторської заборгованості до міського бюджету по субсидіям і пільгам населенню з визначенням причин її утворення та шляхів її погашення.

15.06.2018 р. о 10.00 годині в залі засідань виконавчого комітету Куп’янської міської ради відбулося позачергове засідання XLІV сесії Куп’я ...

15.06.2018 р. о 10.00 годині в залі засідань виконавчого комітету Куп’янської міської ради відбулося позачергове засідання XLІV сесії Куп’янської міської ради VІІ скликання. На сесії було розглянуто 10 питань порядку денного, а саме:
- про внесення змін до "Програми соціально-економічного розвитку м. Куп’янська на 2018 рік", затвердженої рішенням XXXVIII сесії Куп’янської міської ради VII скликання від 21.12.2017 р. № 718-VII (зі змінами);
- про передачу котелень;
- про внесення змін до рішення XXXVII сесії VII скликання Куп’янської міської ради Харківської області від 21.12.2017р. № 697- VII «Про затвердження у новій редакції міської Комплексної програми розвитку гуманітарної сфери м. Куп’янська на 2016-2018 роки»;
- про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Куп’янська на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХXVIII сесії Куп'янської міської ради VIІ скликання від 21.12.2017 р. № 699-VIІ (зі змінами);
- про надання згоди на прийняття до міського бюджету субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг у населених пунктах Харківської області;
- про внесення змін до рішення XXXVIII Куп’янської міської ради VII скликання від 21.12.2017 № 698-VII “Про затвердження комплексної програми “Здоров’я Куп’янщини” на 2018 рік (зі змінами);
- про внесення змін до рішення № 799 -VII ХLII сесії VІІ скликання Куп'янської міської ради від 20.04.2018 року “Про створення КОРПОРАЦІЇ “КУП'ЯНСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ” КУП'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;
- про внесення змін до рішення ХХХVIII сесії Куп’янської міської ради VII скликання від 21.12.2017 р.№ 705-VII «Про затвердження Комплексної Програми соціального захисту населення м. Куп’янська на 2018 рік» (зі змінами);
- про внесення змін до рішення Куп’янської міської ради від 21 грудня 2017 року № 723-VII „ Про міський бюджет на 2018 рік ”та додатків до нього (зі змінами);
Визначити на 2018 рік:
- доходи міського бюджету у сумі 569 616,6 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 530 678,2 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 38 938,4тис. грн., у тому числі бюджету розвитку 29 170,2 тис. грн.
- видатки міського бюджету у сумі 592 280,6 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 536 062,1 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 56 218,5 тис. гривень;
- дефіцит загального фонду міського бюджету 5383,9 тис. грн.
- дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 17 280,1 тис. грн.

Також було розглянуто питання “Про затвердження містобудівної документації: «Детальний план території кварталу м. Куп’янськ, обмеженого вул. 1 Травня, вул. Пушкінською, вул. Спортивною та вул. Короленка».

Станом на 15.06.18року в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1425 внутрішньо переміщених осіб, з них осіб працездатного віку – 330, д ...

Станом на 15.06.18року в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1425 внутрішньо переміщених осіб, з них осіб працездатного віку – 330, дітей - 296, інвалідів – 87, пенсіонерів – 712.
13.06.18 року проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток. На засіданні комісії розглянуто 257 звернень, в тому числі 4 – з питань надання пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, За результатами засідання комісії 254 заявника отримав призначення. Відповідні рішення приймалися на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов, виходячи з конкретних обставин, що склалися, як виняток, по зверненням громадян, які згідно діючого законодавства права на вказані допомоги на загальних підставах не мають.
14.06.18 року проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеними особами, щодо фактичного місця проживання На засіданні підтверджено факт проживання 65 внутрішньо переміщеної осіб із зони АТО.
Протягом тижня до управління праці та соціального захисту населення за призначенням державних соціальних допомог звернулося 53 особи, за призначенням житлових субсидій – 297 осіб.
На особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звернулося 2 особи з загальних питань соціального захисту. Заявникам надані роз‘яснення по суті.

14.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому зверне ...

14.06.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернень від громадян до начальника відділу освіти не було.

14.06.2018р. проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця прожив ...

14.06.2018р. проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця проживання


14 червня 2018 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, земельних відносин, архітектури ...


14 червня 2018 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, земельних відносин, архітектури, містобудування та охорони навколишнього середовища. На комісії були розглянуті такі питання:
- про передачу котелень;
- про затвердження містобудівної документації: «Детальний план території кварталу м. Куп’янськ, обмеженого вул. 1 Травня, вул. Пушкінською, вул. Спортивною та вул. Короленка»

14.06.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило. ...

14.06.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило.

14 червня 2018 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту ...

14 червня 2018 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв’язку.
На засіданні було розглянуто питання:
- про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Куп’янська на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХXVIII сесії Куп'янської міської ради VIІ скликання від 21.12.2017 р. № 699-VIІ (зі змінами).


14.06.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийом ...

14.06.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийому 10 дітей поставлено на облік для подальшого влаштування до ДНЗ, видано 4 направлення на влаштування дітей до ДНЗ міста.

14.06.2018р. на особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звер ...

14.06.2018р. на особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звернулося 2 особи з загальних питань соціального захисту. На поставлені питання надані роз‘яснення по суті.

Звіт про поточну діяльність станом на 14.06.2018 року ...

Звіт про поточну діяльність станом на 14.06.2018 року

13.06.2018р. проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та ...

13.06.2018р. проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток

Докладніше
Посилання
Версія для слабо- зорих