Офіційний сайт Куп’янської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ.
ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ.

Поділитися новиною:

ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ.

01 лютого на центральній площі біля міськвиконкому відбулась урочиста церемонія підняття Олімпійського прапору з нагоди відкриття та проведення ХХІІІ зимових Олімпійських ігор в Південній Кореї.

Хто з нас хоч раз в житті не мріяв бути найкращим та першим? Мабуть, немає в світі жодної такої людини, бо якщо б ми не мріяли і не прагнули рухатися вперед, наше життя, хоч би і не зупинилося, але б однозначно стало прісним та чорно-білим. Особливо це близьке та зрозуміле всім прихильникам активного способу життя, які не мислять свого життя без фізичної культури та спорту.

«О, спорт! Ти – насолода! О, спорт! Ти – будівничій! О, спорт! Ти – справедливість! О, спорт! Ти – виклик! О, спорт! Ти – благородство! О, спорт! Ти – плідність! О, спорт! Ти – прогрес! О, спорт! Ти – мир!». Цими словами засновник сучасних Олімпійських ігор П’єр де Кубертен відобразив ідеали і цінності олімпійців, які з давніх давен були і залишаються до сьогодні взірцем сили духу та сили волі, прикладом самовдосконалення та прагнення до перемоги.

Доброю традицією в усьому світі стало проведення Олімпійських днів та тижнів, в ході проведення яких кожний бажаючий може обрати собі вид спорту до душі та відчути себе справжнім олімпійцем. Це справжнє народне свято спорту проходить на центральних вулицях міст, в парках, дитячих таборах, на стадіонах різних регіонів, охоплюючи всю Україну. Не виняток і Куп’янськ, в якому щорічно проходять олімпійські спортивні заходи із залученням великої кількості дітей та молоді.

Так, 01 лютого на центральній площі біля міськвиконкому зібралась учнівська та студентська молодь Куп’янщини, щоб долучитися до Олімпійського руху України та прийняти участь в урочистій церемонії підняття Олімпійського прапору з нагоди відкриття та проведення ХХІІІ зимових Олімпійських ігор, які відбудуться з 9 до 25 лютого в південнокорейському місті Пхьончхан.

Серед почесних гостей на заході були присутні перший віце-президент федерації гандболу Харківської області, суддя національної категорії, делегат федерації гандболу України Темірлан Мірзаханович Мірзалієв, заступник куп’янського міського голови Геннадій Миколайович Мацегора, начальник відділу освіти міськради Світлана Михайлівна Пасічник, начальник відділу фізичної культури та спорту управління культури, молоді та спорту міськради, керівник Куп’янського регіонального представництва Національного Олімпійського комітету України в Харківській області Сергій Миколайович Чудопал, бронзова призерка ІІ юнацьких Олімпійських Ігор 2014 року в місті Нанкін, майстер спорту України Дар’я Куліченко-Ткачова.

Справжньою прикрасою урочистого заходу стало винесення символічного Олімпійського вогню та величезного жовто-блакитного Державного Прапору, який дуже зворушливо виглядав в руках молоді міста, майорів широкими хвилями на фоні білого снігу та виблискував під сонячним промінням як справжній символ світлого майбутнього Куп’янщини.

Почесне право підняти Олімпійський прапор на куп’янській землі на чолі з титулованою куп’янською спортсменкою Дарією Ткачовою отримали кращі спортсмени загальноосвітніх закладів міста: Олег Сікачов, Ілля Алєщенко, Артем Галушка, Валерія Басова, Катерина Лазаренко.

З промовами до учасників церемонії звернулися заступник міського голови Геннадій Мацегора, начальник відділу фізичної культури та спорту Сергій Чудопал та спортивна гордість Куп’янщини Дар’я Ткачова.

В рамках урочистого підняття Олімпійського прапору також відбулася церемонія нагородження кращих спортсменів загальноосвітніх закладів міста дипломами від Харківського відділення Національного Олімпійського комітету України за підписом Президента НОКУ - видатного українського легкоатлету (стрибки з жердиною), Чемпіону Європи і світу, багаторазового світового рекордсмену, олімпійського чемпіону Сергія Бубки. Володарями почесних дипломів стали: Олег Сікачов, Ілля Алєщенко, Артем Галушка, Валерія Басова, Катерина Лазаренко.

09 лютого в південнокорейському місті Пхьончхан стартують ХХІІІ зимові Олімпійські ігри, на яких 33 українських спортсмени представлять нашу країну в 9-ти видах спорту.

Побажаємо нашим олімпійцям прихильності фортуни, високих результатів, достойних суперників та блискавичних перемог. І нехай на церемонії нагородження переможців ХХІІІ зимових Олімпійських ігор обов’язково неодноразово пролунає Гімн нашої країни, як свідчення того, що наші спортсмени найсильніші та найкращі в світі!

 

Начальник відділу фк та спорту С.М.Чудопал.

Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ. Альбом: ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ В КУП’ЯНСЬКУ.
Web-адреса: kultura.kupyansk-rada.gov.ua/news/id/5066 | Переглядів: 183Дата публікації: 17:04 01.02.2018

Центр надання
адміністративних
послуг

Пошук
Анонс подій
27.05.2018
28.05.2018
29.05.2018
день - Звітний концерт «Спектр запалює зірку!» Звітний концерт «Спектр запалює зірку!» Організатор:Ширяєва С.В. Час проведення:29.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Куп’янськ
10:00 - Нарада керівників закладів освіти міста Нарада керівників закладів освіти міста Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:29.05.2018 10:00 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
13:00 - Особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. Особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. Організатор:Начальник управління фінансів КМР Замула Л.В. Час проведення:29.05.2018 13:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
14:00 - Нарада начальників пришкільних таборів Нарада начальників пришкільних таборів Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:29.05.2018 14:00 Місце проведення:Зала засідань відділу освіти, вул. Студентська, 2
16:00 - Сольний концерт учениці 8 класу Кравченко Єлизавети Сольний концерт учениці 8 класу Кравченко Єлизавети Організатор:Викладач Акентьєва Н. А., учениця Кравченко Єлизавета Час проведення:29.05.2018 16:00 Місце проведення:Зал ДМШ№1
Докладніше
Стрічка подій:

Станом на 25.05.2018 року в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1415 внутрішньо переміщених осіб, з них осіб працездатного віку – 326, ді ...

Станом на 25.05.2018 року в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1415 внутрішньо переміщених осіб, з них осіб працездатного віку – 326, дітей – 295, інвалідів – 87, пенсіонерів – 707.
Протягом тижня до управління праці та соціального захисту населення за призначенням державних соціальних допомог звернулося 52 особи, за призначенням житлових субсидій – 829 осіб.
За тиждень звернень від громадян до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. не надходило.

25.05.2018р. у закладах загальної середньої освіти міста пройшло свято Останнього дзвоника. В урочистих заходах взяли участь учні та їхні ба ...

25.05.2018р. у закладах загальної середньої освіти міста пройшло свято Останнього дзвоника. В урочистих заходах взяли участь учні та їхні батьки, працівники закладів освіти, почесні гості. Детальніше на головній сторінці сайту.

24.05.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому зверне ...

24.05.2018р. у відділі освіти проведено особистий прийом громадян начальником відділу освіти Пасічник С.М. Під час особистого прийому звернень від громадян до начальника відділу освіти не надходило.

24.05.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило. ...

24.05.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило.

24.05.2018р. 11:00 - 24.05.2018р. 12:00 В міській бібліотеці №3 відбувся бібліотечний урок до дня слов’янської писемності «Так з’явилися пер ...

24.05.2018р. 11:00 - 24.05.2018р. 12:00 В міській бібліотеці №3 відбувся бібліотечний урок до дня слов’янської писемності «Так з’явилися перші книги»

24.05.2018р. на базі п’яти пунктів тестування, розташованих у закладах освіти м. Куп’янськ, проведено зовнішнє незалежне оцінювання випускни ...

24.05.2018р. на базі п’яти пунктів тестування, розташованих у закладах освіти м. Куп’янськ, проведено зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11-х класів з української мови та літератури, у якому взяли участь 100% випускників закладів загальної середньої освіти міста.

24.05.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийо ...

24.05.2018р. у відділі освіти проведено прийом громадян з питань влаштування дітей до закладів дошкільної освіти міста. За підсумками прийому видано 7 направлень на влаштування дітей до ДНЗ, 3 дітей поставлено на облік для подальшого влаштування.

24.05.2018р. звернень від громадян до управління праці та соціального захисту населення не надходило. ...

24.05.2018р. звернень від громадян до управління праці та соціального захисту населення не надходило.

22.05.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило. ...

22.05.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило.

22.05.2018р. І (міський) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") перенесено на 23.05.2018. ...

22.05.2018р. І (міський) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") перенесено на 23.05.2018.

22.05.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №11, Куп’янського автотранспортного коледжу проведено зовнішнє незалежне оцінювання ...

22.05.2018р. на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №11, Куп’янського автотранспортного коледжу проведено зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11-х класів з математики, у якому взяли участь 122 учня 11-х класів закладів загальної середньої освіти міста.

21.05.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під ч ...

21.05.2018р. у відділі освіти проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Куп’янської міської ради. Під час апаратної наради були обговорені питання організованого закінчення навчального року, проведення урочистостостей з нагоди свята "Останній дзвоник" та організації участі випускників у ЗНО-2018.

Докладніше
Посилання
Версія для слабо- зорих