Офіційний сайт Куп’янської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
20 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Куп’янської міської ради
20 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Куп’янської міської ради

Поділитися новиною:

20 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Куп’янської міської ради

Основне питання порядку денного — стан виконання законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей

Начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Ягодка у своїй доповіді зазначила, що станом на 01.01.2018 року до Єдиного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги занесена інформація на 172 багатодітні сім’ї, в яких виховується 582 дитини. Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства»(зі змінами) багатодітні сім’ї мають право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг, твердого палива та скрапленого газу, послуг зв’язку у розмірі 50 відсотків плати в межах соціальних норм, передбачених законодавством. Пільги на житлово-комунальні послуги та тверде паливо(скраплений газ) надаються при умові, що сім’я не користується субсидією та в залежності від доходів сім’ї.

Держава гарантує дітям з багатодітної сім’ї право на безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту(крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів незалежно від відстані та місця проживання. Станом на 01.01.2018 рік даною пільгою скористалось  357 дітей.

Із загальної кількості малозабезпечених сімей (572 сім’ї, 901 дитина), які одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям,  91 сім’я багатодітна, в яких виховується 332 дитини. За 2017 рік багатодітним малозабезпеченим сім’ям призначено та виплачено державну соціальну допомогу (ДСД) на загальну суму 4071646,14 грн. Найбільша кількість звернень багатодітних малозабезпечених сімей була у лютому 2017 р. – 642 сім’ї, в т.ч. 99 багатодітних. На протязі 2017 р. 67 багатодітним сім’ям ДСД малозабезпеченим сім’ям призначалась за рішенням комісії, як виняток у зв’язку з тим, що один із працездатних членів сім’ї не перебував у офіційних трудових відносинах. Середній розмір допомоги становив 3723, 42 грн.

На обліку в УПСЗН перебуває 2 дитячих будинки сімейного типу та 3 прийомних сім’ї, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування (всього 20 дітей). В 2017 р. виплачено допомоги на дітей та батькам-вихователям на загальну суму 914479 грн.

Допомога при народженні дитини з 01.07.2014 року призначається незалежно від кількості  дітей в сім’ї в розмірі 41280 грн.:  10320 грн – одноразова виплата, - в місяць  народження дитини, а решта суми виплачується щомісячно по 860 грн по місяць досягнення дитиною  3-х років.

За поданням УПСЗН КМР одна багатодітна малозабезпечена сім’я в 2017 році подала заяву до Департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації на участь у пілотному проекті «Пілотний проект із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб».

За інформацією центру  соціальних  служб  для сім’ї,  дітей  та  молоді  Куп’янської  міської  ради у 2017 році:

-перебувають під соціальним супроводом - 5 багатодітних сімей, в них 16 дітей;

- надано 1020 соціальних послуг;

- оздоровлено в оздоровчих таборах - 28 дітей з багатодітних сімей;

- залучено до різноманітних заходів - 78 дітей з багатодітних сімей.

За інформацією служби у справах дітей на обліку перебуває 191 багатодітна сім’я, в яких виховується 638 дітей, в т.ч. 153 сім’ї з трьома дітьми,  25 сімей – з чотирма дітьми, 5 сімей з п’ятьма дітьми, 4 сім’ї з шістьма дітьми, 2 сім’ї з сьома дітьми, 2 сім’ї з восьма дітьми. Повних багатодітних сімей – 122,  дві сім’ї, в яких діти виховуються батьком, 67 багатодітних сімей, в яких діти виховуються матір’ю, молодих сімей – 63.  Чотири сім’ї, у яких батьки з функціональними обмеженнями,  п’ять сімей, у яких діти з функціональними обмеженнями,  164 сім’ї, у яких працевлаштований хоч один з батьків,  27 сімей, у яких батьки не працюють,  26 сімей, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради,  1 сім’я перебуває у складних життєвих обставинах.

Протягом 2017 року службою у справах дітей було видано:

-55 посвідчень батьків багатодітної сім’ї;

-140 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї.

За інформацією Комунального некомерційного підприємства «Куп’янський центр первинної медичної допомоги»  Куп’янської міської ради на обліку перебуває 178 багатодітних сімей, в яких виховується 604 дитини.  Дітям з багатодітних сімей згідно з чинним законодавством надаються такі пільги щодо медичного обслуговування та відпочинку:

- безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів (5 дітей на суму 3134,30 грн);

- щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних та комунальних закладах охорони здоров'я із залученням необхідних спеціалістів (100% дітей),  зубопротезування дітей із багатодітних сімей у 2017 році не було;

- першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація (міста та області 72 дитини).

З метою вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами вразливих категорій населення, в тому числі багатодітних родин, які потребують особливої соціальної  уваги та підтримки, раннього виявлення проблемних таких сімей та своєчасного надання їм підтримки,  з метою якісної взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, що опинились в складних життєвих   обставинах, була створена  у  2012 році Координаційна рада з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, що опинились в складних життєвих обставинах. Це дорадчий орган Куп’янської міської ради,   який сприяє впровадженню державної політики у сфері соціального захисту сімей, що опинились в  складних  життєвих  обставинах  та  потребують  сторонньої допомоги.  У  2017 році проведено 6 засідань, на них розглянуті питання надання  соціальних  послуг  більш як 20-м сім’ям, які перебувають в складних   життєвих  обставинах  або  мають  ризик  потрапити у складні життєві   обставини.  З  них  7  сімей є багатодітними, в яких виховується  26   дітей.

Також було розглянуто питання про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються житлово-комунальним підприємством №1 Куп’янської міської ради. Обґрунтування причин коригування тарифу: діючи тарифи на обов’язкові послуги для населення з утримання будинків, споруд та прибудинкової території  були затверджені Рішенням виконавчого комітету Куп’янської міської ради від 20.06.2017 № 202. У зв’язку із значним підвищенням рівня заробітної плати, діючи тарифи не відшкодовують витрати на надання послуг в повному обсязі. Відсоток відшкодування собівартості становить 80 %. Так з 2018 року мінімальна заробітна плата  збільшилась з 3200,00 грн. до 3723,00 грн., тобто збільшення фонду оплати праці на 16,3 %, і відповідно відрахувань до соціальних фондів. Таким чином, виникла потреба у коригуванні тарифів на обов’язкові послуги для населення з утримання будинків, споруд та прибудинкової території. Тариф зросте на 6-7% з 01.03.2018 р.

Після обговорення аналогічного рішення від ТОВ «Керуюча компанія «КомЕнерго-Куп’янськ» члени виконкому вирішили повторно розглянути дане питання на наступному  засіданні виконавчого комітету, після його доопрацювання.

Керуючий справами виконавчого комітету Тетяна Єльджарова доповіла про рішення організаційного комітету з питань проведення міського щорічного конкурсу «Людина року». На засіданні оргкомітету, яке відбулося 16 лютого,  було розглянуто подані кандидатури і визначено переможців у цьогорічному конкурсі «Людина року»-2017. Члени виконавчого комітету дану пропозицію підтримали.

Альбом: 20 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Куп’янської міської ради Альбом: 20 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Куп’янської міської ради Альбом: 20 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Куп’янської міської ради Альбом: 20 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Куп’янської міської ради Альбом: 20 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Куп’янської міської ради Альбом: 20 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Куп’янської міської ради
Web-адреса: kupyansk-rada.gov.ua/news/id/5304 | Переглядів: 188Дата публікації: 09:50 21.02.2018
Пошук
Анонс подій
26.03.2018
день - Літературна подорож «Рядки, що дарують радість» (письменники – ювіляри 2018 р.). Літературна подорож «Рядки, що дарують радість» (письменники – ювіляри 2018 р.). Організатор:Грініна Л.В., молодші класи Час проведення:26.03.2018 (протягом дня) Місце проведення:МБ№2
день - II Турнір з футболу «Кубок ДЮСШ «Металург»» серед юнаків 2006-2007 р.р.н. II Турнір з футболу «Кубок ДЮСШ «Металург»» серед юнаків 2006-2007 р.р.н. Організатор:ДЮСШ "Металург" Час проведення:26.03.2018 (протягом дня) Місце проведення:спортзала ДЮСШ "Металург" смт. Ківшарівка
10:00 - Апаратна нарада з керівниками відділів управління фінансів Апаратна нарада з керівниками відділів управління фінансів Організатор:Начальник управління фінансів КМР Замула Л.В. Час проведення:26.03.2018 10:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
10:00 - Науково-практичний семінар вчителів суспільних дисциплін Науково-практичний семінар вчителів суспільних дисциплін Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:26.03.2018 10:00 Місце проведення:Куп’янська загальноосвітня школа №11
11:00 - Засідання відділу народних інструментів. Семінарське заняття викладача Ковальової Т. О. Засідання відділу народних інструментів. Семінарське заняття викладача Ковальової Т. О. Організатор:Завідуючий відділом Костюченко Л. О., викладач Ковальова Т. О. Час проведення:26.03.2018 11:00 Місце проведення:Кабінет № 13 ДМШ№1
11:30 - Засідання педагогічної ради: Засідання педагогічної ради:
1. Доповідь викладача класу фортепіано Папуциної Т.А. за темою: “Музика як засіб комунікації”.
2 Звіт про стан методичної, навчально-виховної роботи в ΙΙΙ чверті.
3. Звіт викладачів, які атестуються в 2017-2018 навчальному році.
4. Обговорення заходів, пов’язаних з проведенням набору учнів до наступного навчального року.
5. Затвердження календарного плану роботи школи на ΙV чверть 2017-2018 навчального року.
6. Щодо дотримання трудової дисципліни, правил і норм організації навчально-виховного процесу.
7. Про організацію та зміст роботи викладачів під час весняних канікул
Організатор:Ляшенко І.М. Час проведення:26.03.2018 11:30 Місце проведення:КДМШ № 3

12:00 - Засідання фортепіанного відділу. Семінарське заняття викладача Прудивус І. О. Засідання фортепіанного відділу. Семінарське заняття викладача Прудивус І. О. Організатор:Завідуючий відділом Гелеверя С. П., викладач Прудивус І. О. Час проведення:26.03.2018 12:00 Місце проведення:Кабінет № 6 ДМШ№1
13:00 - Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів відділу освіти Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:26.03.2018 13:00 Місце проведення:Кабінет заступника начальника відділу освіти, вул. Студентська, 2
27.03.2018
день - ІІ тур Обласного огляду - конкурсу учнівських творчих колективів ПСМНЗ Харківської області «Весняний вернісаж» ІІ тур Обласного огляду - конкурсу учнівських творчих колективів ПСМНЗ Харківської області «Весняний вернісаж» Організатор:Директор Акентьєва Н. А. Час проведення:27.03.2018 (протягом дня) Місце проведення:МБК
10:00 - І (міський) педагогічний науково-практичний форум І (міський) педагогічний науково-практичний форум Організатор:Пасічник С.М. - начальник відділу освіти Час проведення:27.03.2018 10:00 Місце проведення:Куп’янська загальноосвітня школа №1
11:30 - Участь творчих колективів школи у ΙΙ турі Обласного огляду-конкурсу учнівських творчих колективів ППСМНЗ Харківської області “Весняний вернісаж” Участь творчих колективів школи у ΙΙ турі Обласного огляду-конкурсу учнівських творчих колективів ППСМНЗ Харківської області “Весняний вернісаж” Організатор:Ляшенко І.М. – директор школи Час проведення:27.03.2018 11:30 Місце проведення:м.Куп’янськ
13:00 - Особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. Особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. Організатор:Начальник управління фінансів КМР Замула Л.В. Час проведення:27.03.2018 13:00 Місце проведення:м.Куп’янськ, пр-т. Конституції (колишня вул. Леніна),буд. 3, кб.38
13:00 - Семінар для директорів та методистів закладів позашкільної освіти Семінар для директорів та методистів закладів позашкільної освіти Організатор:Шовкопляс Т.В.-заступник начальника відділу освіти Час проведення:27.03.2018 13:00 Місце проведення:Центр дитячої та юнацької творчості
28.03.2018
Докладніше
Стрічка подій:

27.03.2018р. відбувся особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В. ...

27.03.2018р. відбувся особистий прийом громадян начальником управління фінансів КМР Замули Л.В.

Дата проведення II Турніру з футболу «Кубок ДЮСШ «Металург»» серед юнаків 2006-2007 р.р.н. перенесена на квітень 2018 року, у зв'язку з несп ...

Дата проведення II Турніру з футболу «Кубок ДЮСШ «Металург»» серед юнаків 2006-2007 р.р.н. перенесена на квітень 2018 року, у зв'язку з несприятливими погодними умовами.

Станом на 23.03.2018 року в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1386 внутрішньо переміщених осіб, з них осіб працездатного віку – 319, ...

Станом на 23.03.2018 року в УПСЗН КМР фактично на обліку перебуває 1386 внутрішньо переміщених осіб, з них осіб працездатного віку – 319, дітей – 287, інвалідів – 87, пенсіонерів – 693.
21.01.18 року проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток. На засіданні комісії розглянуто 21 звернення, в тому числі 7 – з питань надання пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, 14 – з питання призначення субсидій. За результатами комісії 20 заявників отримали призначення. Відповідні рішення приймалися на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов, виходячи з конкретних обставин, що склалися, як виняток, по зверненням громадян, які згідно діючого законодавства права на вказані допомоги на загальних підставах не мають.
22.03.18 року проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Підтверджено факт проживання 25 внутрішньо переміщеним особам.
Протягом тижня до управління праці та соціального захисту населення за призначенням державних соціальних допомог звернулося 74 особи, за призначенням житлових субсидій – 37 осіб.
За тиждень на особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звернулося 2 особи з загальних питань соціального захисту. Заявникам надані роз‘яснення по суті.

22.03.2018р на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №4 проведено семінар для класних керівників 5-11-х класів. Детальніше на головній ст ...

22.03.2018р на базі Куп’янської загальноосвітньої школи №4 проведено семінар для класних керівників 5-11-х класів. Детальніше на головній сторінці сайту.

22.03.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило. ...

22.03.2018р. звернень від громадян до управління фінансів не надходило.

22.03.2018р. проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця прожив ...

22.03.2018р. проведено засідання робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеним особам, щодо фактичного місця проживання.

22.03.2018р. на прийом з питань влаштування дітей до ДНЗ звернулося 7 осіб: направлення отримали 3 дитини, роз'яснення щодо зарахування в Д ...

22.03.2018р. на прийом з питань влаштування дітей до ДНЗ звернулося 7 осіб: направлення отримали 3 дитини, роз'яснення щодо зарахування в ДНЗ було надано 4 особам.

22.03.2018р. на особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звер ...

22.03.2018р. на особистому прийомі до начальника управління праці та соціального захисту населення Куп‘янської міської ради Ягодки Н.М. звернулося 2 особи з загальних питань соціального захисту. На поставлені питання надані роз‘яснення по суті.

21.03.2018р. семінар для заступників директорів з виховної роботи перенесено на інший термін. ...

21.03.2018р. семінар для заступників директорів з виховної роботи перенесено на інший термін.

21.03.2018р. на базі Куп’янської гімназії №2 відбувся науково-практичний семінар вчителів природничо-математичного циклу за темою: "Медіаосв ...

21.03.2018р. на базі Куп’янської гімназії №2 відбувся науково-практичний семінар вчителів природничо-математичного циклу за темою: "Медіаосвіта як складова формування природничо-математичної грамотності для реалізації освітніх стандартів".

21.03.2018р. на базі гімназії № 1 відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів української мови за темою: "Національно-патрі ...

21.03.2018р. на базі гімназії № 1 відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів української мови за темою: "Національно-патріотичне виховання гімназистів на уроках української мови та літератури шляхом впровадження інноваційних форм і методів навчання".

21.03.2018р. проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та ...

21.03.2018р. проведено засідання комісії при виконавчому комітеті Куп’янської міської ради щодо призначення всіх видів соціальних допомог та пільг громадянам, як виняток.

Докладніше
Посилання
Версія для слабо- зорих